Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1258
Wiek : 23

WYNIKI Empty WYNIKI

Nie 11 Lut - 22:01
I PÓŁFINAŁ



WYNIKI:

II PÓŁFINAŁ



WYNIKI:

Dziękuje za udział w głosowaniu, zapraszam na finał!

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

Liver, Darka, Drover and Sebek lubią ten post

Wilk nie lubi tego postu

Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 598
Płeć : Male
Wiek : 28

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 11 Lut - 22:15
Gdzie Francja i Hiszpania ?? Łezka

Drover and bing bing lubią ten post

marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1258
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 11 Lut - 23:09
Brak awansu :france: totalny skandal

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

Dawid, Daniell, Drover and bing bing lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2130
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 12 Lut - 22:46
Wyniki I semi masakryczne... Gdzie :france: Francja, gdzie :australia: Australia, gdzie słoneczna :slovakia: Słowacja... Z II semi też wolałbym :lux: Luksemburg i :sweden: Szwecję. Marny ten finał będzie moim zdaniem.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Wto 13 Lut - 16:31
Prawda, że nie przeszło kilka porządnych utworów, ale ja oceniam tę edycję pozytywnie - według mnie jest bardzo dużo ciekawych piosenek i chyba nie było żadnej słabej, takiej, o której z pewnością mógłbym powiedzieć, że zasługuje na 0 punktów (a czasami się takie zdarzają)... Z I półfinału najbardziej mi szkoda :france: Francji i :spain: Hiszpanii, ale 31 pkt. dla :australia: Australii też zdaje się za mało. Wyniki II półfinału bardziej wyrównane - ciekawi mnie, czy to właśnie w I znajduje się zwycięzca.
yngve
yngve
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 272
Płeć : Male

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Wto 13 Lut - 21:39
no trudno takie są zasady, że ktoś odpaść musi, ale można się zawsze zrewanżować w następnej edycji Uśmiech ze swojej strony dzięki za awans :iceland: , nie spodziewałem się, ale miło że :armenia: język ormiański zagości w finale - jak wspominałem język ten stanowi odrębną rodzinę języków indoeuropejskich (wschodniormiański i powszechniejszy w użyciu zachodniormiański), alfabet powstał w V wieku i jest wypadkową alfabetu greckiego i aramejskiego (jednego z najstarszych na świecie, wywodzącego się od fenickiego, który był inspiracją dla alfabetów hebrajskiego i rodzimych alfabetów Bliskiego Wschodu np. syryjskiego). ufff... to był wątek naukowy.

Հարգանքներով !

Liver, Darka, Fenistil and CB93 lubią ten post

CB93
CB93
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 264
Płeć : Male
Skąd : Poznań

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Czw 15 Lut - 20:09
Ja to bym jeszcze z II semi wolał Lux i Polsze.

justi578 lubi ten post

marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1258
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 18 Lut - 21:59
FINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

I PÓŁFINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

II PÓŁFINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

Dziękuję za tę edycję wszystkim zaangażowanym Zawstydzony. Składam serdeczne gratulacje wygranym  Zawstydzony

hasło do moich głosów: festival della canzone italiana

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

Dawid, Daniell, marjuz, Liver, Darka, Aro, Drover and lubią ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 18 Lut - 22:30
Gratulacje dla zwycięzcy i wszystkich zadowolonych ze swojego wyniku!

Spodziewałem się tego, że Norwegia może skończyć na ostatnim miejscu... Szkoda, bo piosenka jest super. Poza tym jak widać po punktacji moi faworyci skończyli w drugiej połowie tabeli, ale z drugiej strony te różnice nie były duże, a edycja myślę, że była naprawdę udana.

Dzięki za wszystkie pkt. dla mojej propozycji i za miejsce w top10. Miejmy nadzieję, że następna edycja będzie równie niezła.
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 598
Płeć : Male
Wiek : 28

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 19 Lut - 11:31
Gratulacje dla zwycięzcy, wygrał absolutny BOP, kibicowałem od pierwszego odsłuchu! Już teraz wiem, że razem z :suk: to będzie moje top serii.

Ze swojej strony dziękuję za wysokie 4 miejsce! Długo zastanawiałem się czy postawić akurat na ten utwór, jak widać ryzyko się opłaciło 😊

CB93 lubi ten post

Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach