Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

ESTONIA: Elina Nechayeva - La voce dell'alba  Empty ESTONIA: Elina Nechayeva - La voce dell'alba

Wto 23 Kwi - 18:17
Preselekcje Estońskie zwyciężyła Elina Nechayeva z piosenką La voce dell'alba .
ESTONIA: Elina Nechayeva - La voce dell'alba  Dd10
Boski song Elinki

Wielkie podziękowania za głosy dla:
Cryo, Łosoś, Liver, Aleks, Szymek, Aro, Drover, KarolStark, Sebek, Fenistil, Skrzeczek, Xytros, Morison, marjuz, Darka, Poland
Jesteście sztos <3
avatar
Gość
Gość

ESTONIA: Elina Nechayeva - La voce dell'alba  Empty Re: ESTONIA: Elina Nechayeva - La voce dell'alba

Wto 23 Kwi - 18:48
uzyszkodnicy pdf znowu pokazali ze nie maja gustu [ZOBACZ JAK!]
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

ESTONIA: Elina Nechayeva - La voce dell'alba  Empty Re: ESTONIA: Elina Nechayeva - La voce dell'alba

Wto 23 Kwi - 18:57
Uff, dobrze, że nie Kerli, bo nie mogę znieść muzyki tej dziewczyny. 👅 Najlepsza piosenka wygrała! Elina - klasa sama w sobie. Powodzenia. Wink
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

ESTONIA: Elina Nechayeva - La voce dell'alba  Empty Re: ESTONIA: Elina Nechayeva - La voce dell'alba

Wto 23 Kwi - 19:04
Ojej xd Niestety wygrała najgorsza propozycja z pre. No niestety nie jest kompletnie to mój rodzaj muzyki, po prostu nie. Jednak na plus fakt, że jednak jest to nieco lepsze od przeokropnej La Forzy. Cóż, myślę, że fani Estonki z pewnością pomagam i mam nadzieję, że kolejne Twoje wybory będą o wiele lepsze Szeroki uśmiech
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2122
Wiek : 24

ESTONIA: Elina Nechayeva - La voce dell'alba  Empty Re: ESTONIA: Elina Nechayeva - La voce dell'alba

Wto 23 Kwi - 20:14
Już chciałem zrównać z ziemią, ale zaskoczyłem się faktem, że nie jest to kiczowate guwno jak "La Forza". Naprawdę dostojny i porządny kawałek! Ciary! Taka właśnie powinna być moim zdaniem opera. Eurowizyjnej sieczki jej nie wybaczę.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

ESTONIA: Elina Nechayeva - La voce dell'alba  Empty Re: ESTONIA: Elina Nechayeva - La voce dell'alba

Wto 23 Kwi - 22:48
bosski wybór, bosski utwór. Tallinn 04, kisses

.....................................


ESTONIA: Elina Nechayeva - La voce dell'alba  Laura-poldvere-laura
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1871
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ESTONIA: Elina Nechayeva - La voce dell'alba  Empty Re: ESTONIA: Elina Nechayeva - La voce dell'alba

Sro 24 Kwi - 23:10
Uciekanie się do artystów eurowizyjnych lub okołoeurowizyjnych jest zazwyczaj mało interesującym wyborem i mocnym pójściem na łatwiznę.Widząc skład Twoich preselekcji miałem już w głowie jasno zarysowany scenariusz - niech tylko "ten trzeci" okaże się choćby niezły, to dostanie mój głos jako jedyna ciekawa i kreatywna propozycja. I choć okazał się on bardzo dobry, to jednak potem przyszła kolej na Elinkę, która natychmiast mnie oczarowała. To naprawdę świetny utwór! Stylistyka oczywiście nie każdemu przypadnie do gustu, ale ja mam do opery pewną słabość i klasyczny ton tego utworu bardzo do mnie przemawia.

Wynik może być baaaaardzo różny, więc czekam z zaciekawieniem. Powodzenia! Uśmiech
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

ESTONIA: Elina Nechayeva - La voce dell'alba  Empty Re: ESTONIA: Elina Nechayeva - La voce dell'alba

Czw 25 Kwi - 1:22
Bosska Elinka zamiotła inne piosenki w Twoich preselekcjach pod dywan. To jest po prostu niesamowite - mistyczna opera, która ogromnie za sobą pociąga i czaruje... Serce I ten głos... Ah... Serce Uwielbiam patetyczne utwory, "La voce dell'alba" z pewnością do takich należy... Nigdy nie czułem czegoś takiego przy przesłuchaniu jakiegokolwiek utworu, co czuję słuchając ten utwór... Nie wiem, co mogę napisać więcej... Kocham ogromnie... Serce
avatar
Gość
Gość

ESTONIA: Elina Nechayeva - La voce dell'alba  Empty Re: ESTONIA: Elina Nechayeva - La voce dell'alba

Czw 25 Kwi - 19:10
Na początku byłem bardzo zawiedziony, że to nie Kerli wygrała, ale jak słucham sobie teraz Eliny, to jednak wybór nie jest zły, na pewno można wczuć się w niepowtarzalny klimat, co bardzo wyróżnia tą piosenkę, gdzie wszystko jest akcentowane mocnym operowym głosem. Mimo, że to nie muzyka na codzień, można sobie od czasu do czasu wysłuchać, odrywając się od typowych radiowych kawałków. Finał pewno pozostaje formalnością, ale i tak życzę powodzenia! Szeroki uśmiech
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 915
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

ESTONIA: Elina Nechayeva - La voce dell'alba  Empty Re: ESTONIA: Elina Nechayeva - La voce dell'alba

Czw 25 Kwi - 19:29
Zapomniałem o głosowaniu w Twoich pre, ale mój głos poszedłby na zwycięską propozycję, także nic bym nie zmienił. :P
Co do samego utworu, jest oczywiście przebosski w każdym calu. <3 Życzę bardzo wysokiego miejsca. Szeroki uśmiech
Sponsored content

ESTONIA: Elina Nechayeva - La voce dell'alba  Empty Re: ESTONIA: Elina Nechayeva - La voce dell'alba

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach