Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sny eurowizyjne

+11
Wilk
Fenistil
Triss
Poland
Dastame
Dawid
Mrs.Nobody
Kuba
Luna
Nela_30
iguś
15 posters
Go down
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Sny eurowizyjne - Page 2 Empty Re: Sny eurowizyjne

Sob 11 Maj - 11:14
Śniło mi się dzisiaj, że Eurowizję wygrała Litwa, a wokalista przyprowadził na scenę lwy XD
Kuba
Kuba
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 155
Płeć : Male
Wiek : 25
Skąd : Warszawa / Radom

Sny eurowizyjne - Page 2 Empty Re: Sny eurowizyjne

Sro 15 Maj - 0:28
Kuba napisał:! :sanmarino: Serhat w finale!

yay
Triss
Triss
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 38
Płeć : Female

Sny eurowizyjne - Page 2 Empty Re: Sny eurowizyjne

Czw 25 Lip - 5:24
Śniło mi się, że znowu miałam naście lat i że do mojego LO chodził Klemens z Hatari. Urządził sobie w szkolnej bibliotece swój pokoik i zaprosił mnie na joya, a ja grzecznie odmawiałam. Cały był ubrany w lateksowy kostium, a jego buty na platformie przyprawiały o wypieki zazdrości każdego, kto je zobaczył.

Następnie poszliśmy do Koła Fortuny i zgarnęłam 30 tysięcy złociszy Szeroki uśmiech
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1869
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

Sny eurowizyjne - Page 2 Empty Re: Sny eurowizyjne

Pią 6 Gru - 12:09
W moim dzisiejszym śnie był straszny miszmasz, ale wyraźnie pamiętam, że w pewnym momencie podczas jakiejś imprezy masowej (która oczywiście jakimś cudem mieściła się w salonie w moim domu rodzinnym) prowadzący ogłosił, że jakiejś dziewczynce (która była na widowni, cała zapłakana) ktoś ukradł portfel i że proszą, żeby złodziej się przyznał i jej go zwrócił. Wtedy w tłumie rękę do góry podniosła uśmiechnięta Karina Ignatyan z tegorocznego Juniora i na jej rozkaz natychmiast jacyś ludzie przynieśli zapłakanej dziewczynce nowiusieńki, wypasiony komputer w ramach rekompensaty. Szeroki uśmiech
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

Sny eurowizyjne - Page 2 Empty Re: Sny eurowizyjne

Czw 25 Cze - 16:15
Dzisiaj mi się śniło że Pan Antonio Diodato złapał mnie za rękę na koncercie Taylor Swift i rozpoczęliśmy dzikie tańce hulańce i przytulańce po czym powiedział że musi mnie zabrać do jakiegoś super gejowskiego klubu - pewna dziewczyna która była z nim też na tym koncercie miała nietęgą minę gdy to usłyszała.

Ogólnie to mój pierwszy sen związany z Eurowizyjną postacią. Możecie się śmiać ale abstrakcyjny sen z Dodą mi się spełnił po kilku latach więc tu liczę na to samo Lol

marjuz and Fenistil lubią ten post

marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1249
Wiek : 23

Sny eurowizyjne - Page 2 Empty Re: Sny eurowizyjne

Nie 29 Lis - 14:55
Ale miałem koshmar..

Opublikowano piosenki :slovenia: EMA 2021, w których udział miało wziąć 17 propozycji. Jedną z nich była piosenka Any Soklic pt. "Kosovo". Sam tytuł miała nie oznaczać nazwy państwa, a Kosovo miała być jakąś boginią grecką. Na forum pojawił się dziwny temat napisany przez nowego użytkownika, w którym znalazła się ta piosenka i prośba o opinie (z tego co pamiętam to było jeszcze przed oficjalną publikacją). Nie spodobała mi się ona początku, więc coś tam skrytykowałem (tak jak mi się Voda na początku nie spodobała mskr) i inni też nie byli zachwyceni. Okazało się że tym nowym zarejestrowanym użytkownikiem była sama Ana Soklic, która osobiście chciała sprawdzić reakcję na polskim forum. Ana wycofała się z selekcji i za oficjalny powód podała heyt na jej piosenkę na forum, choć ponoć realnym powodem był sprzeciw :kosovo: Kosowa na prezentowanie tej piosenki na ESC, co spowodowało moje zdenerwowanie, czemu nieuznane na arenie międzynarodowej Kosovo może mieć wpływ na blokowanie czegoś na Eurowizji. Finalnie piosenka zaczęła mi się podobać i mi było przykro. Po całej akcji wyraz sprzeciwu wobec heytu wyraził w komentarzu @Fenistil któremu nie spodobało się że tracimy kolejnego użytkownika (Ana usunęła konto), tak jak kiedyś jakiś inny nowy użytkownik opuścił forum, po tym jak chciał wziąć udział w KPDF i mając :estonia: Estonię wystawił w normalnej Billie Eilish. Był zdziwiony że nie może jej wystawić, został wyśmiany przez organizatorki i wgl był w szoku że co to za konkurs że wystawiamy jakichś noname'ów, a nie znanych artystów. Dodam na końcu, że Ana miała w teledysku ciemnorude włosy i był on taki ciemny, w stylu teledysku Barbory Mochowej w tegorocznych selekcjach czeskich.

Jak się przebudzałem to specjalnie sprawdziłem forum żeby upewnić się, że był to tylko sen...

Dawid, Daniell, iguś, Fenistil and Aleks lubią ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1869
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

Sny eurowizyjne - Page 2 Empty Re: Sny eurowizyjne

Wto 19 Kwi - 8:57
Śniło mi się, że podczas oglądania tegorocznego pierwszego półfinału wpadłem w panikę, bo sobie przypomniałem, że zapomniałem wziąć udział w forumowym typerze i jest już za późno. Uśmiech

Dawid, marjuz, Sebek and justi578 lubią ten post

justi578
justi578
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 205
Płeć : Female
Wiek : 25
Skąd : Wilkowice

Sny eurowizyjne - Page 2 Empty Re: Sny eurowizyjne

Wto 19 Kwi - 14:44
Ja jakoś od dwóch miesięcy co najmniej raz w tygodniu mam sen dotyczący Eurowizji XD Chyba za mocno przeżywam to wydarzenie Lol
Dzisiaj mi się śniło, że był wielki finał i akurat mieli występować Blanco i Mahmood, na których mocno czekam. Chciałam podgłośnić dźwięk, ale zamiast tego kliknęłam na pilocie przestawianie kanałów i straciłam przez to kawałek występu i strasznie mnie to bolało XD.

Fenistil lubi ten post

Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 256
Płeć : Female
Wiek : 25

Sny eurowizyjne - Page 2 Empty Re: Sny eurowizyjne

Wto 19 Kwi - 20:57
Kilka dni temu śniło mi się, że Finlandia wygrała Eurowizję i leciał ich zwycięski występ. Dużo pirotechniki i gry nakładanymi obrazami

justi578 lubi ten post

Luna
Luna
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 86
Płeć : Female

Sny eurowizyjne - Page 2 Empty Re: Sny eurowizyjne

Sob 30 Kwi - 21:02
Śniło mi się że byłam u okulisty i dostałam ulotkę, w której było o sławnych okulistach. I jednym z nich była Cornelia Jakobs.

Dawid, Darka, Fenistil and Sebek lubią ten post

justi578
justi578
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 205
Płeć : Female
Wiek : 25
Skąd : Wilkowice

Sny eurowizyjne - Page 2 Empty Re: Sny eurowizyjne

Pon 2 Maj - 22:08
Śniło mi się kilka dni temu, że szłam przez kampus swojej uczelni i spotkałam tam Mahmooda. On pokazał mi taką żółtą sukienkę w kwiatki i powiedział, że w tym wystąpi na Eurowizji, a ja mu odpowiedziałam, że jest "pop*erdolony". Język 2

Liver and Fenistil lubią ten post

iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 913
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Sny eurowizyjne - Page 2 Empty Re: Sny eurowizyjne

Sob 8 Paź - 13:00
Dzisiaj mi się śniło, że EBU i BBC wybrały Liverpool na gospodarza Eurowizji 2023. Jakieś 5 sekund po moim obudzeniu się okazało się jednak, że to nie był sen, a jedynie wspomnienia minionego wieczoru...

Dawid, Darka and Sebek lubią ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1869
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

Sny eurowizyjne - Page 2 Empty Re: Sny eurowizyjne

Sob 30 Mar - 12:55
Przed chwilą podczas drzemki w pociągu miałem sen o nadchodzącej Eurowizji, w którym wracając skądś autobusem śledziłem końcówkę wyników. Na prowadzeniu był jakiś solista, którego zwycięstwa raczej nie chciałem (:croatia: Baby Lasagna?), który miał ok. 540 pkt, a na swoje głosy od widzów czekał już tylko zwycięzca u jury - też solista, ale taki, któremu kibicowałem nieco bardziej i z mniej krzykliwą piosenką (:belgium: Mustii?), który miał od jury minimalnie ponad 300 pkt i potrzebował nieco ponad 230 pkt od widzów, żeby wygrać. Nie wiem jak się skończyło. Za prowadzącym z niemal pewnym trzecim miejscem chyba była :ukraine: Ukraina.
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 20

Sny eurowizyjne - Page 2 Empty Re: Sny eurowizyjne

Pią 5 Kwi - 20:28
Wszystko działo się dziś nad ranem.
Śniła mi się tegoroczna Eurowizja, drugi półfinał. Konkurs odbywał się w Poznaniu na jakiejś uczelnianej auli, byłem bardzo podekscytowany możliwością zobaczenia konkursu na żywo, zwłaszcza że zupełnie ominął mnie pierwszy półfinał. Konkurs rozpoczął się reprezentacją Gruzji, piosenka była mieszanką Firefighter i zeszłorocznego Bridges z Estonii, występ był strasznie krzykliwy i kolorowy, kojarzył mi się z występem do J’imagine. Na pewno wokalnie było bardzo dobrze, bo pojawiła mi się myśl, że Gruzja mogłaby pożyczyć wokalistkę Czechom dzięki czemu Pedestal byłoby bardziej słuchalne. Gdzieś w połowie piosenki z publiczności został wyproszony jakiś człowiek za zbyt głośne i ostentacyjne zachowanie. Pod koniec songa wokalistka przeszła catwalkiem bardziej do przodu (jak na scenie w Liverpoolu) i zmieniła mi się perspektywa na widok z kamer. Artystka położyła się na jakiejś białej okrągłej konstrukcji, która miała jakieś wzory skrzypiec na sobie. Piosenka i prezentacja się zakończyły. Ni stąd, ni zowąd, znalazłem się w tramwaju. Gdy zdałem sobie sprawę, że przecież trwa konkurs, nacisnąłem przycisk otwierania drzwi, wyskoczyłem z wolno jadącego tramwaju i ile sił w nogach biegłem w stronę auli. Za chwilę miał śpiewać Silvester Belt i bardzo mi zależało, żeby zobaczyć ten występ. Dobiec nie zdążyłem, bo się obudziłem.

Dawid, Fenistil and justi578 lubią ten post

Sponsored content

Sny eurowizyjne - Page 2 Empty Re: Sny eurowizyjne

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach