:israel: Poznaliśmy już oficjalny, tegoroczny slogan reklamujący Eurowizję 2019 w Izraelu: #DareToDream .
:poland: Zespół TULIA reprezentantem Polski na Eurowizji 2019 w Izraelu. Zespół wykona bilingwalną wersję utworu "Pali Się" (Fire Of Love). Więcej w zakładce Europa Wybrała - zapraszamy do dyskusji :poland:
sercee Zespół Tulia jako polski reprezentant wystąpi 14 Maja 2019 podczas pierwszej połowy I półfinału Konkursu Piosenki Eurowizji sercee
pins Rozpoczęło się głosowanie w forumowym konkursie piosenki. Głosowanie trwa od 16.03 do 22.03 (godzina 20:00).
:poland: ROKSANA WĘGIEL ZWYCIĘŻCZYNIĄ EUROWIZJI JUNIOR W MIŃSKU. Utwór Anyone I Want To Be otrzymał najwięcej: 215 punktów w głosowaniu ogólnym. SERDECZNIE GRATULUJEMY i DZIĘKUJEMY!
:star: :poland: Gliwice gospodarzem Eurowizji Junior w 2019 roku. Finał konkursu odbędzie się 24 listopada 2019 w Arena Gliwice. :poland: :star:
:star: :star: :star: Trwa "awaria" EscForum.pl i nie wiadomo ile potrwa, póki co należy uzbroić się w cierpliwość // Dodatkowo na czas "awarii" zachęcam do korzystania z forum zastępczego eurowizyjnie.forumpolish.com :star: :star: :star:

Share
Go down
iguś
iguś
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Liczba postów : 298
Dołączył/a : 24/02/2017

Sny eurowizyjne

on Sro Mar 08, 2017 3:27 pm
Na poprzednim forum był taki temat, to czemu tutaj miałoby nie być. Razz
Otóż dziś w nocy śniło mi się, że Mariette została ogłoszona zwyciężczynią naszych polskich KE, po czym na scenę wbiegła Carmell i oznajmiła, że to ona chce jechać na Eurowizję i wtedy Mariette oddała jej wygraną.
Nela_30
Nela_30
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 32
Dołączył/a : 23/02/2017

Re: Sny eurowizyjne

on Pon Mar 20, 2017 5:41 pm
Mi się dzisiaj w nocy śniło, że Węgry wygrały tegoroczną Eurowizję. Jako jedyny kraj ze wszystkich wyszedł z półfinału, bo ludzie głosowali tylko na ten jeden Razz i wszystkie pozostałe miały 0 punktów Razz
Mrs.Nobody
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 31
Dołączył/a : 29/01/2019

on Sro Lut 13, 2019 1:34 pm
Może to nie jest sen stricte o Eurowizji, ale raz na jakiś czas śni mi się pewna osoba z pewnej eurowizyjnej grupy na fb. Kto to jest i co to za grupa zostawię dla siebie
Kuba
Kuba
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Liczba postów : 68
Dołączył/a : 05/02/2019

on Sob Lut 16, 2019 8:36 am
Wiem, że muszę zdawkować Eurowizję, kiedy wraca do mnie w snach Neutral

Na ostatnią chwilę okazało się, że studio zostało przez kogoś zajęte, więc :latvia: Supernova 2019 odbyła się na zewnątrz, w centrum któregoś z łotewskich miast. Koncert był darmowy, więc sam skorzystałem z okazji i się na niego wybrałem. Do finałowej czwórki przeszli Markus Riva, Carousel, Double Faced Eels i Edgars Kreilis. Po fenomenalnym wykonanie That Night, wszyscy - łącznie z komentatorem - byli przekonani o zwycięstwie Carousel. Ku ogólnemu zdziwieniu, do superfinału zakwalifikowali się Markus Riva i Edgars Kreilis, a do Tel Avivu koniec końców pojechał ten drugi. Na koniec Cherry Absinth zostało wykonane ponownie - wciąż na świeżym powietrzu... atmosfera przypominała duży polski festiwal muzyczny, jak Opener.
Luna
Luna
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 27
Dołączył/a : 18/02/2019

on Pon Mar 04, 2019 4:39 pm
Śniło mi się, że oglądałam próbny występ Tulii. Śpiewały piosenkę Pali się, ale to była jakaś dziwna wersja. Sam występ też był pełen jakichś dziwnych przerw. Przy czym ciężko mi zdefiniować co było w tym takiego dziwnego. Ostatecznie stwierdziłam we śnie, że mi się nie podoba.
Eyida
Eyida
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 27
Dołączył/a : 07/03/2017

on Pon Mar 04, 2019 11:36 pm
Dwa lata temu śniła mi się Eurowizja. Pamiętam moment podawania rezultatów. Polska wygrała, Rosja zajęła drugie miejsce. To wszystko wydawało się być nader realistyczne, a kiedy wstałam, to zdziwiłam się, iż na kalendarzu widniał napis "marzec". Na początku myślałam, że obudziłam się w niedzielę po sobotnim finale.
Sponsored content

Powrót do góry