Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1864
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

Eurowizja 2020: scena, logo, slogan i pocztówki  Empty Eurowizja 2020: scena, logo, slogan i pocztówki

Czw 28 Lis 2019 - 8:20
W ostatnim roku był na to osobny temat, więc teraz zakładam podobny. Poznaliśmy właśnie slogan przyszłorocznej eurowizji w Rotterdamie, którym jest Open Up - moim zdaniem bardzo dobry, zgrabny i z dobrym przekazem. Oprócz tego ujawniono także logo, które jest swego rodzaju wariacją nad osią czasu, przedstawiającą dołączanie nowych państw do konkursu. Motyw ciekawy, ale sam jeszcze nie wiem co o tym myśleć, bo to dość złożony symbol i przy pierwszym kontakcie, bez kontekstu, wygląda bardzo losowo.

Eurowizja 2020: scena, logo, slogan i pocztówki  Hero
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Eurowizja 2020: scena, logo, slogan i pocztówki  Empty Re: Eurowizja 2020: scena, logo, slogan i pocztówki

Czw 28 Lis 2019 - 9:14
Slogan bardzo mi się podoba - prosty, chwytliwy, może nie wybija się szczególnie ponad inne dotychczasowe, ale jest jak najbardziej w porządku.

Za to logo... no nie wiem co o tym myśleć. Kiedy zobaczyłem je po raz pierwszy, to miałem takie: "yyy, co to jest?". Wizualnie wygląda bardzo średnio, z lekka jakby było robione w paincie. :pale: Cieszę się jednak, że zawarto jakiś element "historyczny" w nim, to sprawia, że patrzę na nie nieco łaskawszym okiem. Najpewniej musi mi się to logo jeszcze opatrzeć, ale jestem z lekka zawiedziony. :oops:
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 790
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Eurowizja 2020: scena, logo, slogan i pocztówki  Empty Re: Eurowizja 2020: scena, logo, slogan i pocztówki

Czw 28 Lis 2019 - 10:16
Slogan nie szczególny - podobny do tego z Junior Eurowizji 2018. Podobnie logo podobne zarówno do tarczy do strzelania z łuku (ale w innych kolorach) i na dodatek poszarpane jak logo Junior Eurowizji 2017. Co do historii to lokacja krajów jest na nim następująca:
Eurowizja 2020: scena, logo, slogan i pocztówki  77095811
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

Eurowizja 2020: scena, logo, slogan i pocztówki  Empty Re: Eurowizja 2020: scena, logo, slogan i pocztówki

Czw 28 Lis 2019 - 19:00
Logo wygląda jakby było sprzed paru dekad. Myślałem że układ kolorów jest dość przypadkowy, ale teraz widzę że fajnie to wymyślili z tymi debiutami. Chociaż uważam że takie logo bardziej pasowałoby na logo jakieś jubileuszowego koncertu...
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Eurowizja 2020: scena, logo, slogan i pocztówki  Empty Re: Eurowizja 2020: scena, logo, slogan i pocztówki

Czw 28 Lis 2019 - 19:26
lubię zarówno logo jak i slogan.. nie są takie oczywiste, aby je ogarnąć trzeba trochę zgłębić się w symbolikę i przekaz to sprawia, że są oryginalne na tle pozostałych lat (chociaż osobiście jestem fanem loga z 2013 roku - te motylki z Malmoe były świetne).

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1864
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

Eurowizja 2020: scena, logo, slogan i pocztówki  Empty Re: Eurowizja 2020: scena, logo, slogan i pocztówki

Czw 5 Gru 2019 - 10:51
Informacja sprzed paru dni, ale jakoś nikt jej tu nie umieścił:
Eurowizja 2020: scena, logo, slogan i pocztówki  Gallery-19:10
Tak wygląda tegoroczna scena, inspirowana hasłem "Open Up" oraz płaskim holenderskim krajobrazem. Niby prostota, ale jednak moim zdaniem się sprawdzi. Robi to na mnie na razie ogromne wrażenie. Oprócz tego wiadomo także, że green room powróci w tym roku na teren areny.
https://eurovision.tv/gallery/eurovision-2020-open-up-stage-design

- - - - - - - - - -

Eurowizja 2020: scena, logo, slogan i pocztówki  Hero
Poznaliśmy także trio, które poprowadzi konkurs w tym roku: Chantal Janzen, Jan Smit oraz dobrze znana z eurowizyjnych występów w 1998 i 2007 roku Edsilia Rombley. Ja jestem bardzo zadowolony, że liczba prowadzących została ograniczona do trzech osób, a i na pierwszy rzut oka wyglądają oni na idealnych do tej roli.
https://eurovision.tv/story/eurovision-2020-presenters-chantal-janzen-edsilia-rombley-jan-smit

Z eurowizja.org:
"Jan Smit to holenderski wokalista, osobowość telewizyjna i aktor. Jego doświadczenie telewizyjne sprowadza się do wielu programów, głównie muzycznych, takich jak: Best Singer in Netherlands czy Music Festival. Jest również managerem drużyny piłkarskiej.

Chantal Janzen
to holenderska aktorka, gwiazda musicali i prezenterka telewizyjna. Znana z wielu głośnych tytułów muzycznych takich jak Tarzan czy Wicked. Od lat związana ze stacjà RTL4.

Edsilia Rombley to holenderska piosenkarka, dwukrotna reprezentantka Holandii w 43. i 52. Konkursie Piosenki Eurowizji. Prowadzi koncerty muzyczne (m.in Eurovision in Concert w Amsterdamie) i często pojawia się w telewizji."

- - - - - - - - - -

Przy okazji: 12 grudnia rusza pierwsza fala sprzedaży biletów.
https://eurovision.tv/tickets
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Eurowizja 2020: scena, logo, slogan i pocztówki  Empty Re: Eurowizja 2020: scena, logo, slogan i pocztówki

Pią 6 Gru 2019 - 19:49
ładna scena, ale czegoś mi w niej brakuje.. chyba jest zbyt klasyczna, powiem szczerze, że nie jestem fanem twórczości Floriana Wiedera, aż mi się przypomniał ten koszmarek z 2015 roku, ale Holendrzy chyba na takie rzeczy nie przystaną i dopną projekt sceny tak że w maju opadną nam szczeny.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Eurowizja 2020: scena, logo, slogan i pocztówki  Empty Re: Eurowizja 2020: scena, logo, slogan i pocztówki

Czw 20 Lut 2020 - 21:31
oj ludzie ale sztosik nam Holandia szykuje, właśnie poinformowali, że scena w Rotterdamie zostanie wyposażona w transparentny ekran LED 22 m na 5 m będąca tłem dla sceny B (tej bliżej publiczności), jeśli ekran nie będzie używany podczas występu to będzie schowany na podwieszeniu.

Eurowizja 2020: scena, logo, slogan i pocztówki  1582212806-screen1

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

Eurowizja 2020: scena, logo, slogan i pocztówki  Empty Re: Eurowizja 2020: scena, logo, slogan i pocztówki

Pią 21 Lut 2020 - 9:17
Ogłoszono również, że ceremonia otwarcia będzie znacznie krótsza, a w scenariuszu show nie będzie żadnych żartów z kartki. Holandia na każdym polu na plus!

nitrogenic lubi ten post

mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

Eurowizja 2020: scena, logo, slogan i pocztówki  Empty Re: Eurowizja 2020: scena, logo, slogan i pocztówki

Pią 21 Lut 2020 - 17:10
Dawid napisał:Ogłoszono również, że ceremonia otwarcia będzie znacznie krótsza, a w scenariuszu show nie będzie żadnych żartów z kartki. Holandia na każdym polu na plus!

To świetna wiadomość, ceremonia powinna zostać skrócona do minimum, czas na występy jest podczas głosowania. Bardzo dobrze, że skończono z wyreżyserowanymi żartami, bo dla mnie to były najgorsze momenty na dwóch ostatnich eurowizjach. Może Holandia zapoczątkuje nowe standardy, które będą kontynuowane na następnych konkursach.
avatar
nitrogenic
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 16

Eurowizja 2020: scena, logo, slogan i pocztówki  Empty Re: Eurowizja 2020: scena, logo, slogan i pocztówki

Nie 3 Sty 2021 - 14:16
Dawid napisał:Ogłoszono również, że ceremonia otwarcia będzie znacznie krótsza, a w scenariuszu show nie będzie żadnych żartów z kartki. Holandia na każdym polu na plus!

I hope, że utrzymają to w 2021
avatar
nitrogenic
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 16

Eurowizja 2020: scena, logo, slogan i pocztówki  Empty Re: Eurowizja 2020: scena, logo, slogan i pocztówki

Nie 3 Sty 2021 - 14:30
Scena taka trochę generic, ale pewnie się i tak super zaprezentuje
Sponsored content

Eurowizja 2020: scena, logo, slogan i pocztówki  Empty Re: Eurowizja 2020: scena, logo, slogan i pocztówki

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach