Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020

+19
BloodBrother
kavinsky
Wilk
Nela_30
Aleks
Luna
pierniczek
Versus
Alpaka
Sebek
monkeyy
Dastame
marjuz
Justi
Fenistil
Poland
Liver
mercator
Yngwie / admin
23 posters
Go down
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - Page 11 Empty Re: POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020

Nie 23 Lut - 15:01
Pierwsze skojarzenie po tym tytule to oczywiście:

Za półtorej godziny pewnie będziemy śpiewać tekst śp. Esmy: Energija, nasza ta imperija Szeroki uśmiech
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - Page 11 Empty Re: POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020

Nie 23 Lut - 16:05
Do wyboru biedniejsze "Friend of a friend" bez fajnych retro wstawek, daleki krewny "Rise like a phoenix" oraz popowy utwór, który nie jest ani nowoczesny, ani chwytliwy, ani oryginalny, ani intrygujący. Tak to się kończy, jak całą uwagę skupia się na show, dobieraniu coverów z Eurowizji a nie właściwych piosenkach.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - Page 11 Empty Re: POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020

Nie 23 Lut - 16:35
Lucy świetnie brzmiało na żywo. Mój faworyt tego show o którym chciałbym zapomnieć.

nitrogenic lubi ten post

mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - Page 11 Empty Re: POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020

Nie 23 Lut - 16:58
Dobra, format Szansy na sukces się nie sprawdził, za rok mam nadzieję że TVP wymyśli coś innego. W finale mieliśmy takie bieda-preselekcje jak we wcześniejszych latach. A dlatego że bieda, bo zamiast wybierać pośród około 10 piosenek, wybieraliśmy tylko z trzech. I znowu wybraliśmy mniejsze zło. Chociaż nie wiem czy Lake Malawi nie byłoby lepszym wyborem, ale nawet jakby Albert wygrał w televotingu, to jury z TVP i tak nie dałoby mu wygrać. Przynajmniej tyle dobrego, że finał przebiegł szybko i sprawnie, bez wpadek. Jak dla mnie mamy kolejny rok stracony dla Polski na Eurowizji...
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - Page 11 Empty Re: POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020

Nie 23 Lut - 17:05
:poland: Zapraszam do głosowania na Waszego faworyta finału Szansy na Sukces w plebiscycie Michałki 2020! :poland:
(LINK)
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - Page 11 Empty Re: POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020

Pon 24 Lut - 0:42
Co najlepsze Alicja nie wykonywała w "Szansie na Sukces" po raz pierwszy piosenki "To nie ja" gdyż trzy lata wcześniej wykonywała ją w finale "Hit Hit Hurra" gdzie w superfinale rozgromiła swoją imienniczkę Alicję Regę. Teraz chyba Szemplińska dogoniła koleżankę też jadąc na Eurowizję tyle że dorosłą. Dziewczyny zatem podzieliły się Eurowizją - jedna była na Juniorze a druga będzie na głównym konkursie Uśmiech

PS: Pojedynek naszych eurowizyjnych Alicji w "Hit Hit Hurra" można zobaczyć na TVP VOD Uśmiech


Ostatnio zmieniony przez Poland dnia Pon 24 Lut - 10:26, w całości zmieniany 2 razy
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - Page 11 Empty Re: POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020

Pon 24 Lut - 4:30
Poland napisał:Co najlepsze "To nie ja" Alicja nie wykonywała w "Szansie na Sukces" po raz piosenki "To nie ja"
co
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - Page 11 Empty Re: POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020

Pon 24 Lut - 6:57
Dastame napisał:
Poland napisał:Co najlepsze "To nie ja" Alicja nie wykonywała w "Szansie na Sukces" po raz piosenki "To nie ja"
co

Zabrakło w tym zdaniu słowa "pierwszy". Alicja piosenkę "To nie ja" już wcześniej wykonywała w programie TVP. Jakoś dziwnie niekktórzy uczestniczy losowali piosenki w SnS, które wcześniej już wykonywali. W dodatku byli to uczestnicy innych programów TVP.

PS. @Poland: jak wrzucasz takie informacje, to przydałoby się od razu wrzucić linka do tego występu...

https://vod.tvp.pl/video/hit-hit-hurra,odc-12,28167005
występ od ok 11:30...
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - Page 11 Empty Re: POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020

Pon 24 Lut - 9:21
Myślałem nad tym ale nie wiedziałem czy chciałoby się wam szukač na TVP VOD Uśmiech
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - Page 11 Empty Re: POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020

Pon 24 Lut - 9:52
Poland napisał:Myślałem nad tym ale nie wiedziałem czy chciałoby się wam szukač na TVP VOD Uśmiech

Jak byś wstawił linka, to nie byłoby problemów z szukaniem Wink . Ale faktycznie stronie TVP VOD dużo brakuje do takiego yt.
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - Page 11 Empty Re: POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020

Pon 16 Mar - 16:27
1. Kasia Dereń
2. Weronika Curyło
3. Paulina Czapla
4. Emilia Sanecka - największe zaskoczenie
5. Barbara Gąsienica Giewont
6. Nick Sicler
7. Albert Cerny
8. Alicja Szemplińska
9. Sargis Davtyan
10. Amelia Andryszczyk
11. Marek Kaliszuk
12. Adrian Makar
13. Julia & Wiktoria Szlachta
14. Aleksandra Nykiel
15. Maja Hyży
16. Stashka
17. Marzeny Ryt
18. Patryk Skoczyński
19. Sashan
20. Damian Kulej
21. Norbert Legieć
avatar
nitrogenic
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 16

POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - Page 11 Empty Re: POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020

Nie 3 Sty - 14:03
Z jednej strony należało docenić to, że TVP chciało zrobić eksperyment, oryginalne selekcje i to z półfinałami, z drugiej zbyt skupili się na tym co wcześniej i zapomnieli o poziomie piosenek czy prezentacji scenicznej.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - Page 11 Empty Re: POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020

Sro 20 Sty - 12:21
Albert przyznał, że modlił się o to, aby nie wygrać Szansy na Sukces Serce

https://eurovoix.com/2021/01/20/czech-republic-albert-cerny-szansa-na-sukces/

Fenistil and Łosoś lubią ten post

Sponsored content

POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - Page 11 Empty Re: POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach