Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 684
Płeć : Male
Wiek : 20

WYNIKI Empty WYNIKI

Sob 25 Sty - 19:31
WYNIKI FINAŁU 18. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/296999/18-edycja-pdf---antykotletowa-fina































01. :sunitedkingdom WIELKA BRYTANIA: SUNNY GRAY - Equilibrium - 112 pkt. (Cryo)

02. :saustria: AUSTRIA: Luca Vasta - Old Italian Songs - 104 pkt. (Wonder)

03. :snetherlands: HOLANDIA: sanah - Szampan - 87 pkt. (Batiooo)

Blisko podium byli:
04. :sswitzerland: SZWAJCARIA: Sophie and the Giants - Break the Silence - 85 pkt. (marjuz)
05. :ssweden: SZWECJA: Anavae - California - 66 pkt. (Xytros)

WYNIKI Pdf18t10

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gratulacje dla :unitedkingdom: Wielkiej Brytanii za zwycięstwo w konkursie! Od siebie dziękuję za udział w tej edycji, mam nadzieję że kolejna będzie obfitowała w większą ilość uczestników. Następną edycję poprowadzi dla was @Wonder!
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1873
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 25 Sty - 22:22
Gratulacje, :unitedkingdom: Cryo! Wyszedłem na jakąś zakałę forum, bo jako jedyny nie dałem punktów. :P Teraz jak tego słucham to może i jakimiś mniejszymi/średnimi punktami mogłem sypnąć, no ale już za późno. Jestem trochę zaskoczony, że forum było aż tak jednogłośne i że 12/15 osób uplasowało ten utwór w swoim top 4. Tym samym został pobity rekord średniej liczby punktów otrzymanej od uczestnika - :lithuania: Hell.o z pierwszej edycji otrzymało średnio 7 pkt od uczestnika (co i tak wydawało się kosmicznym wynikiem) , podczas gdy :unitedkingdom: Equilibrium aż 7,47 pkt.

:netherlands: Holandia i :switzerland: Szwajcaria to były jedyne piosenki, które z całym przekonaniem mi się podobały i cieszy mnie ich pozycja w czołówce. :lithuania: Litwa na pewno nie zasłużyła na ostatnie miejsce i jednocyfrowy wynik z tak sympatycznym i wyróżniającym się mimo wszystko kawałkiem. Jeśli zaś chodzi o :andorra: moją piosenkę, to zastanawiałem się dość mocno czy się przyjmie czy też nie i wygląda na to, że jednak nie. Wink No trudno, jedyny efekt to że z każdą kolejną edycją mam coraz bardziej wywalone na wyniki.

A tak ogólnie jeśli chodzi o tę edycję, to jestem ciekawy na ile żądza świeżego muzycznego mięsa niektórych ludzi została zaspokojona. Szeroki uśmiech Jeśli dobrze liczę, to już trzecie w KPdF podejście do tematu piosenki niekomercyjnej i o ile wyznaczone warunki uczestnictwa były nieco kontrowersyjne, a i tak nie chroniły stuprocentowo przed wystawieniem czegoś nieco bardziej znanego, to sprawdziły się moim zdaniem dość dobrze. Przynajmniej nie było żadnych artystów eurowizyjnych ani niesinglowych utworów gwiazd, od których roiło się tu przy ostatniej takiej próbie.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2130
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 25 Sty - 23:11
Gratuluję zwycięstwa w ojrozongs.
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1277
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 25 Sty - 23:33
Gratulacje :unitedkingdom: Cryo. W sumie jeden z lepszych zwycięzców w ostatnim czasie :P Dzięki za uratowanie mnie od 0, bo trochę się naszukałem tej piosenki.

Bardziej niż cała Antykotletowa interesuje mnie jednak inna sprawa. Było przed serią powszechne głosowanie, jakie mają być tematy większości edycji. A mimo to frekwencja w PdF-ie spada. Dlaczego?
Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach