Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 104
Skąd : Manjolowo (gmina)

ESTONIA: The Irrepressibles - Two Men In Love Empty ESTONIA: The Irrepressibles - Two Men In Love

Nie 14 Cze - 14:53

recap od 0:45

Zapraszam do komentowania i typowania Wink


Ostatnio zmieniony przez Wonder dnia Sob 4 Lip - 23:04, w całości zmieniany 1 raz

KarolStark lubi ten post

marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1256
Wiek : 23

ESTONIA: The Irrepressibles - Two Men In Love Empty Re: ESTONIA: The Irrepressibles - Two Men In Love

Nie 14 Cze - 15:47
Brzmi definitywnie jak coś ze stajni @Szymek79, ale nie wiem czy to nie pułapka. Ambitny wybór, utwór fajnie się rozwija, trochę przypomina mi. Haevn - Fortitude które wstawiłem w 11 edycji. Powodzenia
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

ESTONIA: The Irrepressibles - Two Men In Love Empty Re: ESTONIA: The Irrepressibles - Two Men In Love

Nie 14 Cze - 16:29
^Totalnie się zgadzam, bardzo Szymkowe granie. Nie przychodzi mi do głowy nikt inny, kto byłby skłonny wystawić taki utwór.
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

ESTONIA: The Irrepressibles - Two Men In Love Empty Re: ESTONIA: The Irrepressibles - Two Men In Love

Nie 14 Cze - 17:15
A ja bardziej zwracam uwagę na teledysk (swoją drogą uroczy) bo gejowskie teledyski w tym klimacie = Szymek, to było za łatwe Iksde wciąż dobrze pamiętam "First Time He Kissed a Boy" i jeszcze po drodze coś tam się trafiło podobnego także będę w szoku jak to będzie od kogokolwiek innego.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ESTONIA: The Irrepressibles - Two Men In Love Empty Re: ESTONIA: The Irrepressibles - Two Men In Love

Wto 16 Cze - 23:31
To musi być @Szymek79, choćby z braku innych sensownych alternatyw. Wink
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 684
Płeć : Male
Wiek : 20

ESTONIA: The Irrepressibles - Two Men In Love Empty Re: ESTONIA: The Irrepressibles - Two Men In Love

Pią 19 Cze - 13:55
Jestem niemal pewny, że jest to utwór @Szymek79. Po prostu czuć bardzo ten charakterystyczny styl, w teledysku także. Utwór naprawdę przyjemny, fajnie się rozkręca.
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

ESTONIA: The Irrepressibles - Two Men In Love Empty Re: ESTONIA: The Irrepressibles - Two Men In Love

Sob 20 Cze - 15:21
Brzmi bardzo szymkowo, jednak utwór jest już dość wiekowy a Szymek raczej wystawia nowsze utwory, niestarsze niż rok-dwa. Użytkownikiem, który własnie stawiał na starsze kawałki w pdfie był @hawk21cmb. Zarówno Cher, jak i The Pretty Reckless były własnie z 2013-2014 dlatego myślę że może to być konsekwencja wystawiania starszych numerów i jednocześnie próba zaskoczenia wszystkich.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

ESTONIA: The Irrepressibles - Two Men In Love Empty Re: ESTONIA: The Irrepressibles - Two Men In Love

Nie 5 Lip - 20:37
@Szymek79 wydawał się tak oczywistym typem, że nie chciało mi się w to wierzyć. A jednak, hehe.
Sponsored content

ESTONIA: The Irrepressibles - Two Men In Love Empty Re: ESTONIA: The Irrepressibles - Two Men In Love

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach