Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś propozycji mołdawskiej?

1 - 10%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 10%
0 - 0%
1 - 10%
3 - 30%
2 - 20%
0 - 0%
2 - 20%
 
Wszystkich Głosów: 10
 
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1586
Płeć : Male
Wiek : 22

MOŁDAWIA: Natalia Gordienko (Prison) Empty MOŁDAWIA: Natalia Gordienko (Prison)

Sob 29 Lut - 22:25
Dzisiejszego dnia zakończył się finał :moldova: mołdawskich preselekcji O melodie pentru Europa. Triumfatorką preselekcji została wokalistka Natalia Gordienko, która po raz drugi będzie reprezentować swój na Eurowizji - tym razem z utworem "Prison".

MOŁDAWIA: Natalia Gordienko (Prison) 14263459

Natalia urodziła się w 1987 roku, w Kiszyniowie. Swoją karierę rozpoczęła w wieku 10 lat, od występu w dzięciecym programie "Zolotoj kljuchik. Natalia dosyć dobrze jest znana fanom Eurowizji. W 2006 roku, wraz z grupą Arsenium, wokalistka reprezentowała Mołdawię na Konkursie Piosenki Eurowizji w Atenach, gdzie wraz z utworem "Loca" uplasowała się na 20 miejscu w finale. Poza tym, piosenkarka próbowała dwukrotnie dostać się ponownie do konkursu. W 2009 roku, z utworem "So Alive", Gordienko dostała się do finału mołdawskich preselekcji, jednakże była zmuszona zrezygnować z udziału, z powodów rodzinnych. Poza tym, wokalistka brała udział w różnych międzynarodowych festiwalach muzycznych. W 2007 roku, zwyciężyła międzynarodowy konkurs "New Wave" (w tej samej edycji konkursu brała udział Marina Łuczenko), zaś rok później zdobyła nagrodę na konkursie "Słowiański Bazar". Do tej pory wydała jeden album, który zawierał narodowe mołdawskie pieśni, oraz kilka singli (m.i.n w duecie z Mohombim).  

Wokalistka pewnie zwyciężyła tegoroczne preselekcje, zdobywając po 12 punktów od widzów i jury, tym samym otrzymała prawo ponownego reprezentowania Mołdawii na Eurowizji.


:moldova: (AUDIO) :moldova:
:moldova: (LIVE) :moldova:

TEKST:

I don’t want to feel you
I don’t want to feel you this close
I don’t want to hold you
Do I want hold or let go
I don’t want to fight the night
Inside with you

I am surrounded by walls
Covered with all your memories
Wish this were solitary no
Walking with me in the halls
So, there is no forgetting
I know you ‘ll never let me

(Refren)
I don’t want to be with you
I don’t want to be without you, do I
I don’t want to be with you
I don’t want to be without you

Prison
I can’t escape from this
Prison
Love is a fool’s prison

I don’t want to need you
I don’t want to seem so desperate
I don’t want tell you
I don’t want to hear it’s useless
I don’t want to fight the night
Inside with you

I am surrounded by walls
Covered with all your memories
Wish this were solitary

I don’t want to be with you
I don’t want to be without you
I don’t want to be with you
I don’t want to be without you


:smoldova: :smoldova: :smoldova: :smoldova: :smoldova:


Ostatnio zmieniony przez Łosoś dnia Pon 2 Mar - 14:39, w całości zmieniany 1 raz
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

MOŁDAWIA: Natalia Gordienko (Prison) Empty Re: MOŁDAWIA: Natalia Gordienko (Prison)

Sob 29 Lut - 23:15
Czyli w tym roku Philip Kirkov będzie "sponsorował" na Eurowizji Mołdawię(8) . Jak dla mnie faworytami do wygrania mołdawskich preselekcji była piosenka Prison i Moldovita. Mołdawia jako kraj, lepsze wyniki na ESC osiągał z piosenkami typu Moldovita. W tym roku jednak postawiono na Prison'a. Po pierwszym przesłuchani tej piosenki, od razu naszła mnie myśl, że P. Kirkov musiał maczać palce przy tej piosence. I nie pomyliłem się, to jest kolejny eurowizyjny utwór ze "stajni" Kirkova". Dla eurowizyjnego maniaka, nie jest to nic nowego, ale przeciętny widz eurowizji to kupi. Mołdawia w tym roku spokojnie awansuje do finału, a co do miejsca w finale, wszytko będzie zależało od Natalii, która jest dość przeciętną wokalistką.
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 305
Płeć : Male
Wiek : 23

MOŁDAWIA: Natalia Gordienko (Prison) Empty Re: MOŁDAWIA: Natalia Gordienko (Prison)

Nie 1 Mar - 2:23
pan Kirkorov powinien odpocząć od Eurowizji, a najlepiej zostawić ją w spokoju Wink swoimi "wspaniałymi" utworami notorycznie zaniża poziom ESC od paru lat. Szkoda, bo Mołdawia mogłaby wysłać coś "swojego" i pokazać kawałek swojej kultury. Lepiej wysłać coś do szpiku kości generycznego, eh xdd Pieniążki robią swoje
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 913
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

MOŁDAWIA: Natalia Gordienko (Prison) Empty Re: MOŁDAWIA: Natalia Gordienko (Prison)

Nie 1 Mar - 9:34
Niby Mołdawia tragicznych preselekcji nie miała, ale w sumie wygrała propozycja, którą miałem w TOP3 tych pre, a i tak uważam, że to nieszczególnie dobra piosenka.

Prison to piosenka typowo eurowizyjna w każdym aspekcie. Nie jest to szczególnie złe, ale przez 3 minuty nic tu nie zaskakuje, tak naprawdę po usłyszeniu 20 sekund można się domyślić jak będzie brzmiała całość. Naprawdę nie wiem co tutaj mogę dodać więcej. xD Najbardziej w mołdawskiej propozycji podoba mi się intrumental refrenu.

4/12
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

MOŁDAWIA: Natalia Gordienko (Prison) Empty Re: MOŁDAWIA: Natalia Gordienko (Prison)

Nie 1 Mar - 11:53
Widzę że przy Prisonie to zebrał się niezły "dream team". Bo oprócz Kirkova udział w tworzeniu piosenki brał udział także Dimitris Kontopoulos (twórca wielu piosenek, który kończyły zazwyczaj w TOP10 konkursu), oraz Sharon Vaughn, (która ma koncie wiele piosenek, tworzyła m.in. Mansa Zelmerowa czy Heleny Paparizuo- ale nie eurowizyjnych kawałków .
Piosenka jednak wyszła im dość średnia, mogła robić wrażenie na widzach jakieś 10 lat temu. Obecnie powinno to wystarczyć na spokojny awans, bo jak ostatnie lata pokazują Mołdawia na pewno zaskoczy pewnie jakimś nieszablonowym pomysłem na Eurowizji.
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

MOŁDAWIA: Natalia Gordienko (Prison) Empty Re: MOŁDAWIA: Natalia Gordienko (Prison)

Nie 1 Mar - 13:01
Piosenka póki co jest nudna. Szkoda że Irina Kovalsky (Formatia Lume) z tym facetem nie pojechała bo piosenkę mieli świetną na miarę przebicia DoRedoS'ów a tak na plus jedynie fakt że Natalia Gordienko może wreszcie oczyścić się z tego koszmaru kaki to wraz z Arsenium zaserwowała w 2006 roku.
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1249
Wiek : 23

MOŁDAWIA: Natalia Gordienko (Prison) Empty Re: MOŁDAWIA: Natalia Gordienko (Prison)

Nie 1 Mar - 15:31
Mmm ale smacznie smakują tak perfidnie ustawione selekcje; Kirkorow z własnej kieszeni opłacił telewidzów, lecz trochę się przeliczył, bo 3000 to jednak absurdalnie dużo (skoro np. Dale Dale nawet 100 nie zdobyło).

Mógł jechać Parfeny, przynajmniej Mołdawia reprezentowała by choć część swojej kultury, a tak dostajemy klasyczną obdartą z czegokolwiek obrzydliwość. Nie znam utworu z którym Natalia startowała w 2006 roku, ale gdyby ktoś mi puścił tegoroczną piosenkę i powiedział, że to jest właśnie ta, to chyba nie zauważyłbym że coś jest nie tak. Co jest najśmieszniejsze, to na prawdę może być prawda, że "Prison" powstał właśnie w tym okresie, tylko przesiedział 14 lat w szafie u Kirkorowa aż zdecydował ujawnić się światu. Jedyne co zapamiętałem po przesłuchaniu to zaje*ane intro z Archiwum X przed refrenem. Ogółem dno.
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

MOŁDAWIA: Natalia Gordienko (Prison) Empty Re: MOŁDAWIA: Natalia Gordienko (Prison)

Nie 1 Mar - 16:09
To jej (i wokalisty o pseudonimie Arsenium) piosenka z 2006 roku która to w finale zajęła 20 miejsce:

Wtedy chciano chyba zrobić z Natalii mołdawską seksbombę - jak widać skutecznie przez co Natalia będzie miała teraz przewalone bo fanom Eurowizji nafal przypomniać się będzie jej występ z Aten gdy latała po scenie w samej bieliźnie.
W porównaniu do tego to co Polska wystawiła rok później jest dziełem sztuki Szeroki uśmiech
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

MOŁDAWIA: Natalia Gordienko (Prison) Empty Re: MOŁDAWIA: Natalia Gordienko (Prison)

Nie 1 Mar - 17:44
Mołdawia najlepsze wyniki osiąga jak jest etniczna lub komiczna. W przeciwnym razie zazwyczaj kończy się to porażką Lol Lol Lol ...
Justi
Justi
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 49

MOŁDAWIA: Natalia Gordienko (Prison) Empty Re: MOŁDAWIA: Natalia Gordienko (Prison)

Wto 3 Mar - 14:50
Idealna piosenka na pozycję nr 2 w naszym półfinale... A wokal na żywo słabiutki...
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

MOŁDAWIA: Natalia Gordienko (Prison) Empty Re: MOŁDAWIA: Natalia Gordienko (Prison)

Wto 3 Mar - 16:23
mercator napisał:Mołdawia najlepsze wyniki osiąga jak jest etniczna lub komiczna. W przeciwnym razie zazwyczaj kończy się to porażką Lol Lol Lol ...
Do tej pory pamiętam ich samobójstwo w 2014 roku gdy drastycznie zmienili w "Wild Soul" podkład muzyczny.
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 20

MOŁDAWIA: Natalia Gordienko (Prison) Empty Re: MOŁDAWIA: Natalia Gordienko (Prison)

Pią 6 Mar - 16:05
Z preselekcji mołdawskich oprócz znałem tylko dwie propozycje; zwycięskie Prison oraz Dale Dale. Szkoda, że nie wybrali tego drugiego utworu, bo choć poziomem on nie powalał to nawet przyjemnie się tego słuchało. Natomiast Prison to do bólu typowe "dzieło" pana Kirkorova i Kontopoulosa, których wiedza o muzyce popularnej zatrzymała się w okolicach 2000 roku. Szczerze mówiąc nie zdziwiłoby mnie to, że ten utwór przeleżał w szufladzie z 15 lat a dopiero teraz wyszedł na światło dzienne. Słuchanie Prison jest po prostu męczące, utwór jest zwyczajnie nudny i nijaki. Wokal w wykonaniu na żywo też prezentuje się cieniutko. Występ przypomina mi wystawę sklepu meblowego, a tekst to banalny zlepek słów o tym czego osoba mówiąca nie chce i czym to dla niej nie jest miłość. Nie będę nawet już nic wspominać o ewidentnym kupieniu kilku (tysięcy) głosów.
3/12
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 932
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

MOŁDAWIA: Natalia Gordienko (Prison) Empty Re: MOŁDAWIA: Natalia Gordienko (Prison)

Pią 6 Mar - 16:23
w porzo muza czuje mega power gdy ją słucham  Uśmiech :bounce: Ok 🇩🇯
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

MOŁDAWIA: Natalia Gordienko (Prison) Empty Re: MOŁDAWIA: Natalia Gordienko (Prison)

Pią 13 Mar - 2:56
Gdy ty Twój kraj ma najlepsze preselekcje od dawna, a i tak wysyłacie średniaka. Die For You miało pomysł na występ i było dobrym songiem, który spokojnie awansowałby do finału. Prison to typowy średniak jakich dużo w tym roku. Może na farcie się uda, ale wątpię.
5/10
Sponsored content

MOŁDAWIA: Natalia Gordienko (Prison) Empty Re: MOŁDAWIA: Natalia Gordienko (Prison)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach