Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 680
Płeć : Male
Wiek : 20

MOŁDAWIA: Natalia Barbu (In The Middle) Empty MOŁDAWIA: Natalia Barbu (In The Middle)

Sro 28 Lut - 12:03
MOŁDAWIA: Natalia Barbu (In The Middle) Eurowizja-2024-Natalia-Barbu-ponownie-reprezentantka-Moldawii

Jak co roku, Mołdawia wybrała swojego reprezentanta poprzez publiczne preselekcje. W atmosferze skandalu ich zwyciężczynią została Natalia Barbu, która w Malmö zaśpiewa utwór In The Middle. Fanom konkursu nie trzeba jej przedstawiać - Barbu brała już udział w konkursie w 2007 roku gdzie wyśpiewała wysokie dziesiąte miejsce. Czy tym razem powtórzy swój sukces?

Tekst:





Ostatnio zmieniony przez Sebek dnia Wto 12 Mar - 23:24, w całości zmieniany 1 raz
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

MOŁDAWIA: Natalia Barbu (In The Middle) Empty Re: MOŁDAWIA: Natalia Barbu (In The Middle)

Wto 12 Mar - 22:35
Do niedawna moje ostatnie miejsce w tegorocznej stawce. Jakoś tak niezbyt przyjemnie się słucha tego utworu, wydaje mi się taki mało wyszukany, byle jaki, a końcówka jak dla mnie zbyt... piskliwa. O wiele słabsze od jej dobrego nagrania "Fight" :/

marjuz and Sebek lubią ten post

Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 680
Płeć : Male
Wiek : 20

MOŁDAWIA: Natalia Barbu (In The Middle) Empty Re: MOŁDAWIA: Natalia Barbu (In The Middle)

Sro 3 Kwi - 21:01
Sebek napisał:Czy tym razem powtórzy swój sukces?
Spoiler: nie powtórzy. Okropnie irytująca piosenka z wyraźnie źle dobraną tonacją do możliwości wokalnych Natalii, przez co męczy się zarówno wokalistka, jak i słuchający. Muzycznie ocieramy się o klimaty taniego rumuńskiego disco, tekst zaś to zlepek angielskich słów z poziomu B1. Doprawdy rewelacja.
yngve
yngve
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 269
Płeć : Male

MOŁDAWIA: Natalia Barbu (In The Middle) Empty Re: MOŁDAWIA: Natalia Barbu (In The Middle)

Pią 3 Maj - 21:40
[postbg=https://i.servimg.com/u/f51/19/62/66/77/bckgrd10.jpg]:smoldova: MOŁDAWIA // po próbach

Inscenizacja ma statyczną formę, którą widzieliśmy w Etapa Națională, mołdawskim finale krajowym - z klaskaniem w dłonie, armografią (ruchem rąk) i białymi skrzypcami - ale Natalia nie jest już otoczona przez wokalistów - jest całkowicie sama, przed pięknym tłem krajobrazów morskich, drzew, kwiatów i motyli. Podczas sekcji skrzypcowej ściana LED zamienia się w ogromne skrzydła, więc patrząc z przodu Natalia wygląda jak anioł. Wokalnie bezbłędnie, Natalia po raz kolejny uderza w każdy wysoki dźwięk swojego utworu.
avatar
lepik
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 198
Płeć : Male
Wiek : 29

MOŁDAWIA: Natalia Barbu (In The Middle) Empty Re: MOŁDAWIA: Natalia Barbu (In The Middle)

Pon 6 Maj - 10:35
Mołdawia w tym roku oparła konstrukcję na średnio fascynującej wokalizie i to nie była dobra decyzja. Lubię nawet synthy w zwrotkach, ale wszystko inne brzmi tak raczej przeciętnie i nieokazale. Nie śledzę prób to nie wiem jak jest, ale nie podejrzewam, by byliby to w stanie zmemowić tak, żeby przeszło do finału.

33. miejsce, 14/15 w I półfinale
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

MOŁDAWIA: Natalia Barbu (In The Middle) Empty Re: MOŁDAWIA: Natalia Barbu (In The Middle)

Pon 6 Maj - 12:14
Sponsored content

MOŁDAWIA: Natalia Barbu (In The Middle) Empty Re: MOŁDAWIA: Natalia Barbu (In The Middle)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach