Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2118
Wiek : 24

BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder Empty BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder

Pon 23 Mar - 0:54
[You must be registered and logged in to see this image.]

Koronawirusowa sytuacja zmusza mnie do szukania alternatyw w zajmowaniu swojego wolnego czasu. Mam nadzieję, że nie będę załował drugiej szansy dla PDF. Życzę wszystkim dużo zabawy i dobrej muzyki! Na początek coś prosto od serduszka. Nie ukrywam, że właśnie ten utwór ostatecznie przypieczętował mój powrót do Konkursu i zaklepanie :belgium: Belgii. Podczas 21. edycji chciałbym państwu zaprezentować brytyjski duet - kompozytor Andrew McCrorie-Shand (na zdjęciu) oraz gitarzysta Craig Gannon w ich instrumentalnym utworze "Days of Wonder". Mam nadzieję, że emocje które towarzyszą mi podczas słuchania, udzielą się również i Wam! Piosenkę oczywiście poznałem jako soundtrack mojego ukochanego programu kulinarnego - "Anielskiej Kuchni".

Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1584
Płeć : Male
Wiek : 22

BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder Empty Re: BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder

Pon 23 Mar - 0:59
Świetny utwór Serce Jako poboczny fan tego show, nie mogę odmówić sobie komentarza wobec tego utworu. Bogaty utwór, który pokazuje, że żeby ukazać radość i emocje, nie trzeba słów. Życzę zwycięstwa. Powodzenia Serce
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder Empty Re: BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder

Pon 23 Mar - 1:02
Kiedy słucham tego utworu, łzy same cisną mi się do oczu. Serce Są to rzecz jasna łzy szczęścia. Nie jestem wstanie słowami opisać ile wspaniałych momentów przeżyłem na forumowych bibkach na w2g podczas oglądania mojego ukochanego programu - Anielskiej kuchni. Sam utwór jest wspaniały, a szczególnie zachwyca mnie mocno zaznaczony moment kulminacyjny - uwolnione są w nim wszystkie emocje, widać, że kompozycja niezwykle dużo znaczy dla artysty. Tym większych podziw, że wyrażone to zostało bez słów.
Życzę powodzenia! Serce
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder Empty Re: BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder

Pon 23 Mar - 2:55
Każda by chyba chciała takie Days ale in Wonder

Ja się popłakałam jak słuchałam żywymi łzami i się odwodniłam prawie piękna piosenka i ładne wykonanie




marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1248
Wiek : 23

BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder Empty Re: BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder

Pon 23 Mar - 17:03
Ten utwór brzmi jak soundtrack do jakiejś hollywodzkiej wysokobudżetowej produkcji! Nie ukrywam, że nie znałem wcześniej tej piosenki, natomiast od razu otworzyłem się na jej piękno i nie żałuję.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1865
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder Empty Re: BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder

Wto 24 Mar - 11:49
Słuchając tego czuję w serduszku jakby były Święta. Piękne emocje, których nie sposób opanować. Chyba znamy już zwycięzcę.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder Empty Re: BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder

Sro 25 Mar - 5:17
To ma być piosenka? Co za beznadzieja! Przecież tego nie da się słuchać. Te komentarze to tak serio? To już muzyka z Simsów jest lepsza.


...
Oczywiście żartuję. Utwór piękny i na swój sposób wyjątkowy, urzekł mnie. A tyle pozytywnych opinii rzeczywiście mnie zaskakuje, bo to znaczy, że uczestnicy mają gust. :O

Dawid and Sebek lubią ten post

Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder Empty Re: BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder

Sob 28 Mar - 0:36
Dastame napisał:Każda by chyba chciała takie Days ale in Wonder

Ja się popłakałam jak słuchałam żywymi łzami i się odwodniłam prawie piękna piosenka i ładne wykonanie






odwołuje to co pisałam bo mi songa hejcilas i mi przykro bylo
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 305
Płeć : Male
Wiek : 23

BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder Empty Re: BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder

Sob 28 Mar - 23:47
Ej bez kitu gram sobie w simsy i słucham playlisty PdF i nagle zaczyna lecieć ta piosenka i zastanawiam się czy mi sie właśnie muza w grze włączyła ale patrzę i nie. Czuję nostalgię jak to słucham, dziękuje nie spodziewałem się tego
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder Empty Re: BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder

Sob 28 Mar - 23:50
Dastame napisał:
Dastame napisał:Każda by chyba chciała takie Days ale in Wonder

Ja się popłakałam jak słuchałam żywymi łzami i się odwodniłam prawie piękna piosenka i ładne wykonanie






odwołuje to co pisałam bo mi songa hejcilas i mi przykro bylo


odwołuje bo mi już nie jest przykro
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder Empty Re: BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder

Nie 29 Mar - 9:22
Bardzo się cieszę, że Dawid wracasz do konkursu tylko nie wiem jak traktować ten powrót. :roll: Bo dla mnie to trochę joke entry bez joke a czytając komentarze jakoś nie mogę wyjść z wrażenia, że to jakaś ustawka. Wink
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder Empty Re: BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder

Czw 2 Kwi - 18:16
Po pierwsze - wspaniale że zdecydowałeś się na powrót Serce Twoje wybory zawsze urozmaicały stawkę. Tak też jest tym razem...

Jednak mam tutaj mooocno mieszane uczucia. Z jednej strony jest to w jakiś sposób sielankowe i kojące, i faktycznie brzmi jak wyjęte z simsowego sountracku Szeroki uśmiech Z drugiej strony mam też trochę podobne odczucia jak kolega wyżej^ - "dla mnie to trochę joke entry bez joke". Patrząc na komentarze o dobry wynik nie trzeba się martwić.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2118
Wiek : 24

BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder Empty Re: BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder

Czw 2 Kwi - 19:50
Aro napisał:"dla mnie to trochę joke entry bez joke"

Szymek79 napisał:dla mnie to trochę joke entry bez joke

Dziękuję za komentarze, ale Siostry Anieli Gareckiej Societas Divini Salvatoris w sercu nie macie, że takie coś mówicie? :( Będę się jednak za Was modliła przez całą edycję, a wtedy poznacie krainę masłem i zasmażką płynącą!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder Empty Re: BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder

Czw 2 Kwi - 22:28
Dawid napisał:Lata mijają, ale w wilczej krainie, po staremu. Lol

hehe, przynajmniej w mojej krainie ktoś coś śpiewa :roll:

Miałem zamiar się powstrzymać ale z ciekawości sprawdziłem kilkanaście innych komentowanych tematów i okazało się że tylko w moim powiało takim negatywem i ironią więc sorry not sorry. Moja kraina i moje kredki dały mi zwycięstwo a więc tobie życzę tego samego w tej serii z jakimś dobrym utworem.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2118
Wiek : 24

BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder Empty Re: BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder

Czw 2 Kwi - 22:36
Wilk napisał:tylko w moim powiało takim negatywem i ironią więc sorry not sorry

oboże kochana źle się zrozumiałyśmy! chyba sam przyznasz, że twoje songi zawsze wyróżniały się przebojowością i popularnością. kolejny sympatyczny aspekt powrotu. akurat "gone" mnie nie rusza, ale jak uczestniczki chcą to niech wygrywa nawet!!
Sponsored content

BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder Empty Re: BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach