Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 684
Płeć : Male
Wiek : 20

BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder - Page 2 Empty Re: BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder

Czw 2 Kwi - 22:40
Piękna i wzruszająca piosenka, popłakałam się Serce
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder - Page 2 Empty Re: BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder

Pią 3 Kwi - 1:06
Dzięki za miłe słowa. Serce A ze swojej strony mam nadzieję na przyzwoite kawałki od Ciebie w przyszłych edycjach.
Tym razem moje serce ze wzruszenia się niestety nie roztopiło. :(
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder - Page 2 Empty Re: BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder

Sob 4 Kwi - 22:31
Przyjemne, sympatyczne, ciepłe. Lubię muzykę w takich klimatach i najprawdopodobniej wsparłbym punktowo, gdybym uczestniczył, ale 100% obraz sytuacji mógłbym mieć tylko po poznaniu wszystkich utworów edycji Lol.
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 936
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder - Page 2 Empty Re: BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder

Sob 4 Kwi - 22:38
Skrzeczek napisał:Przyjemne, sympatyczne, ciepłe. Lubię muzykę w takich klimatach i najprawdopodobniej wsparłbym punktowo, gdybym uczestniczył, ale 100% obraz sytuacji mógłbym mieć tylko po poznaniu wszystkich utworów edycji Lol.

bezczelne wyczucie czasu
Sponsored content

BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder - Page 2 Empty Re: BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of Wonder

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach