Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

AZERBEJDŻAN - JESC 2021: Sona Azizova (One Of Those Days) Empty AZERBEJDŻAN - JESC 2021: Sona Azizova (One Of Those Days)

Nie 24 Paź 2021, 15:13
Reprezentantką :azer: Azerbejdżanu na Eurowizji Junior 2021 została Sona Azizova.

AZERBEJDŻAN - JESC 2021: Sona Azizova (One Of Those Days) Hero

Sona wychowała się w stolicy Azerbejdżanu Baku, wraz z rodzicami mieszkała w Serbii oraz Rumunii, gdzie reprezentowała swój kraj na licznych konkursach i festiwalach. Sona zajęła drugie miejsce w azerskiej edycji The Voice Kids.

:sazer: WIDEO :sazer:


AZERBEJDŻAN - JESC 2021: Sona Azizova (One Of Those Days) Azer11


Ostatnio zmieniony przez Yngwie dnia Czw 18 Lis 2021, 22:33, w całości zmieniany 5 razy
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

AZERBEJDŻAN - JESC 2021: Sona Azizova (One Of Those Days) Empty Re: AZERBEJDŻAN - JESC 2021: Sona Azizova (One Of Those Days)

Sro 17 Lis 2021, 19:52
Dzisiaj zaprezentowano oficjalnie utwór azerski.

.....................................


AZERBEJDŻAN - JESC 2021: Sona Azizova (One Of Those Days) Laura-poldvere-laura
Bzyku
Bzyku
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Zgorzelec
http://www.instagram.com/mati_bzyku/

AZERBEJDŻAN - JESC 2021: Sona Azizova (One Of Those Days) Empty Re: AZERBEJDŻAN - JESC 2021: Sona Azizova (One Of Those Days)

Sro 17 Lis 2021, 21:36
Niby ładne, ale niestety wiele już było takich utworów. Zbytnio przypomina mi fragmentami Adele, ale ładny refren i plus za język azerski, którego tam mało jest na Eurowizji. 7/10
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1850
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

AZERBEJDŻAN - JESC 2021: Sona Azizova (One Of Those Days) Empty Re: AZERBEJDŻAN - JESC 2021: Sona Azizova (One Of Those Days)

Sro 01 Gru 2021, 22:52
Bardzo klasycznie i jak dla mnie trochę zbyt "dorosło" jak na Juniora, ale w sumie słucha mi się tego całkiem miło. Refren ma bardzo przyjemny rytm swoich wersów.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

AZERBEJDŻAN - JESC 2021: Sona Azizova (One Of Those Days) Empty Re: AZERBEJDŻAN - JESC 2021: Sona Azizova (One Of Those Days)

Pią 17 Gru 2021, 21:40
Chcę tylko napisać, że bardzo urzekł mnie występ Azerbejdżanu, który wykorzystał potencjał tej piosenki w 100%. Nie będę zaskoczony wysokim wynikiem, a nawet zwycięstwem One Of These Days.
Sponsored content

AZERBEJDŻAN - JESC 2021: Sona Azizova (One Of Those Days) Empty Re: AZERBEJDŻAN - JESC 2021: Sona Azizova (One Of Those Days)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach