Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

ISLANDIA: Aura Dione - Shania Twain Empty ISLANDIA: Aura Dione - Shania Twain

Pon 23 Mar - 1:17
[You must be registered and logged in to see this image.]

No hejka nakleja wszystkim, wracam sobie Szeroki uśmiech

:iceland: :denmark: :denmark: :iceland:


(skrót: od 1:30)


Ostatnio zmieniony przez Aro dnia Sro 25 Mar - 15:33, w całości zmieniany 1 raz
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ISLANDIA: Aura Dione - Shania Twain Empty Re: ISLANDIA: Aura Dione - Shania Twain

Wto 24 Mar - 10:44
Fajnie, że wracasz. Uśmiech Piosenka też przyjemna. Niby jeszcze pop, ale miło zalatuje mocna nuta country.
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

ISLANDIA: Aura Dione - Shania Twain Empty Re: ISLANDIA: Aura Dione - Shania Twain

Pią 27 Mar - 6:51
wooo fajny klimacik i [niecenzuralne słowo] głos babki. Podejrzewam tendencje wzrostową u mnie, a i tak zaczyna z wysokiego punktu. Plus zapewne będzie się mocno wyróżniać
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2127
Wiek : 24

ISLANDIA: Aura Dione - Shania Twain Empty Re: ISLANDIA: Aura Dione - Shania Twain

Czw 2 Kwi - 17:30
To granie jest jest jeszcze bardziej jaśkowe niż jaśkowa Armenia! Traktuj to oczywiście jako komplement! Mam bardzo podobne odczucia jak przy propozycji innego kp'owego rutyniarza. Zatem mamy tu: ciekawą wokalistkę, utwór z którego bije samo ciepło i trochę country. Zobaczymy czy stare schematy sprawdzą się przy dość hucznym wejściu w nową serię pdf. Powodzonka!
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1257
Wiek : 23

ISLANDIA: Aura Dione - Shania Twain Empty Re: ISLANDIA: Aura Dione - Shania Twain

Czw 2 Kwi - 20:30
[You must be registered and logged in to see this link.] więc mapox lubi, życzę awansu Wink
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

ISLANDIA: Aura Dione - Shania Twain Empty Re: ISLANDIA: Aura Dione - Shania Twain

Czw 2 Kwi - 22:37
Dawid napisał:To granie jest jest jeszcze bardziej jaśkowe niż jaśkowa Armenia!

Jeśli "jaśkowe" no to mi się podoba! :rendeer: :rendeer: :rendeer:

Wszystko zostało już powiedziane przez poprzedników. Na moją wiosenną plejkę już wleciało. Powodzonka!
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

ISLANDIA: Aura Dione - Shania Twain Empty Re: ISLANDIA: Aura Dione - Shania Twain

Czw 2 Kwi - 23:37
Ten kawałek od razu na tle stawki zwraca na siebie uwagę, nie tylko refren ale same zwrotki świetnie brzmią, tu się wszystko zgadza no i bardzo udany powrót ; )
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

ISLANDIA: Aura Dione - Shania Twain Empty Re: ISLANDIA: Aura Dione - Shania Twain

Pią 3 Kwi - 1:40
Mmm.. db muziczka. Od pierwszego przesłuchania wpadło max w ucho. Od początku do końca fajny, wesoły klimat, pomimo że wiele razy już odsłuchiwałem, nie odczuwam zmęczenia songiem. Do tego nutka kantry i ogółem wszystko bossko. Finał pewny, tam się zobaczy. Powodzenia!
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

ISLANDIA: Aura Dione - Shania Twain Empty Re: ISLANDIA: Aura Dione - Shania Twain

Pią 3 Kwi - 7:28
Ten utwór brzmi trochę jak jakiś odrzut z "Golden" Kylie. Co nie znaczy, że piosenka jest zła. Najbardzidj podobają mi się lekkie wpływy country, nadają charakteru, chociaż ten refren mógłby być trochę lepszy. No trzeba przyznać, że wpada w ucho po pierwszym przesłuchaniu. Chociaż przyznam, że fenomen Shanii jest dla mnie trochę zagadką (tak samo jak np. Marilyn Monroe za którą nie przepadam), ale lubiłem jej kilka piosenek jak byłem mały.

Btw, nie myślałeś, żeby zostawić to na imienną?
Sponsored content

ISLANDIA: Aura Dione - Shania Twain Empty Re: ISLANDIA: Aura Dione - Shania Twain

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach