Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 597
Płeć : Male
Wiek : 28

SZWAJCARIA: Shania Twain - Man! I Feel Like A Woman! Empty SZWAJCARIA: Shania Twain - Man! I Feel Like A Woman!

Wto Lis 02, 2021 3:29 pm
Utwór pochodzi z płyty „Come On Over” z 1997 roku.


:switzerland: Shania Twain - Man! I Feel Like A Woman! :switzerland:

CB93 lubi ten post

CB93
CB93
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 260
Płeć : Male
Skąd : Poznań

SZWAJCARIA: Shania Twain - Man! I Feel Like A Woman! Empty Re: SZWAJCARIA: Shania Twain - Man! I Feel Like A Woman!

Wto Lis 02, 2021 3:34 pm
Lubię Shatanię. Choć wziąłbym inny song to życzę powo!

Daniell lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

SZWAJCARIA: Shania Twain - Man! I Feel Like A Woman! Empty Re: SZWAJCARIA: Shania Twain - Man! I Feel Like A Woman!

Czw Lis 04, 2021 8:15 pm
Nie wiem czy tylko ja tak mam ale ona mi tu mega przypomina Cheryl Cole.
Lubię gdy nie muszę się specjalnie zastanawiać gdzie przyciąć skrót xd a z tą piosenką mi to zajęło najmniej czasu ze wszystkich ale to dobrze świadczy bo refren jest mega wyrazisty. BOP.

Daniell lubi ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

SZWAJCARIA: Shania Twain - Man! I Feel Like A Woman! Empty Re: SZWAJCARIA: Shania Twain - Man! I Feel Like A Woman!

Sob Lis 06, 2021 12:58 pm
Mimo że za Shanią jakoś nieszczególnie przepadam to na pewno mocno przyczyniła się do spopularyzowania takiego gatunku jak country-pop. "Man! I Feel Like a Woman" na pewno podoba mi się bardziej niż denerwujące "That Don't Impress Me Much". Szeroki uśmiech

Daniell lubi ten post

Sponsored content

SZWAJCARIA: Shania Twain - Man! I Feel Like A Woman! Empty Re: SZWAJCARIA: Shania Twain - Man! I Feel Like A Woman!

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach