Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

FINLANDIA: Kacey Musgraves - Oh, What a World Empty FINLANDIA: Kacey Musgraves - Oh, What a World

Nie 12 Kwi - 9:11
Finlandię w tej edycji będzie reprezentować wokalistka country Kacey Musgraves z piosenką z albumu Golden Hour pt. Oh, What a World. Miałem spory dylemat, na który utwór z płyty postawić, ostatecznie wybrałem ten, mam nadzieję, że Wam się spodoba!

FINLANDIA: Kacey Musgraves - Oh, What a World 65791



do skrótu poproszę fragment od 1:46
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

FINLANDIA: Kacey Musgraves - Oh, What a World Empty Re: FINLANDIA: Kacey Musgraves - Oh, What a World

Nie 12 Kwi - 14:00
Jestem wielkim fanem Kacey. Szeroki uśmiech W duetach zgłosiłem piosenkę w której udziela się gościnnie i prawie wygrałem, więc życzę podobnego sukcesu. Wink A do wyboru też miałbym problem, bo wszystkie utwory są świetne.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

FINLANDIA: Kacey Musgraves - Oh, What a World Empty Re: FINLANDIA: Kacey Musgraves - Oh, What a World

Nie 12 Kwi - 20:29
Bardzo lubię głos Kacey, jest niesamowicie kojący i dodaje wartość wszystkiemu, czego wokalistka się dotknie. Tak też jest w tym przypadku. Bardzo przyjemna propozycja, która na te 4 minuty pozwala zapomnieć o wszystkich troskach i zmartwieniach Uśmiech Jednak wolę w tym przypadku opierać się na wersji audio, bo ten psychodeliczny teledysk kompletnie nie pasuje mi do klimatu (oczywiście nie będę brał tego pod uwagę przy ocenie, spokojnie :P )

PS: High Horse byłoby jeszcze lepszym wyborem :roll:
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 305
Płeć : Male
Wiek : 23

FINLANDIA: Kacey Musgraves - Oh, What a World Empty Re: FINLANDIA: Kacey Musgraves - Oh, What a World

Pon 13 Kwi - 12:25
Uwielbiam Kacey, cały album jest świetny, dosłownie każda piosenka jest super. W Oh What A World nie czuje sie jak te 4min. upływaja tak szybko
Przemek
Przemek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Björkman

Liczba postów : 157
Płeć : Male
Wiek : 24

FINLANDIA: Kacey Musgraves - Oh, What a World Empty Re: FINLANDIA: Kacey Musgraves - Oh, What a World

Wto 14 Kwi - 16:20
Zapatrywałem się na Kacey w tej edycji, ale co prawda z innym utworem Szeroki uśmiech Cały ten album jest bardzo dobry, więc wybór także Wink
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

FINLANDIA: Kacey Musgraves - Oh, What a World Empty Re: FINLANDIA: Kacey Musgraves - Oh, What a World

Nie 19 Kwi - 13:13
Tę piosenkę przesłuchuję jako jedną z ostatnich w tej edycji i w chwili jej odpalenia uderzyła we mnie cudowna fala odprężenia. Wink Nie wiem jeszcze czy z czasem mi się nie znudzi, ale jak na razie jest fajnie.
Sponsored content

FINLANDIA: Kacey Musgraves - Oh, What a World Empty Re: FINLANDIA: Kacey Musgraves - Oh, What a World

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach