Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
hawk21cmb
hawk21cmb
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male
Wiek : 37
Skąd : Berlin

GRECJA: Cher - Woman's World Empty GRECJA: Cher - Woman's World

Czw 28 Maj - 11:12
No siema!

Otóż, lecimy już z następną edycją i powiem Wam, że miałem nawet pomysł na nią (a może i nawet kilka), jednak zawsze coś było nie tak. A to brakło kilka miesięcy do 40, a to pojawił się jakiś młodociany feat. obok wykonawcy, albo okazało się że cover albo coś tam jeszcze.

Jednak i tak największym hitem okazał się fakt, że nie mogę wystawić piosenki z roku 1970 (!). Reguły tej edycji, wg. mnie są mocno dziwne, że patrzymy na wiek wykonawcy, a nie na wiek piosenki. I w związku z tym, śpieszę Wam z informacją, że jakiś ówczesny hicik, który ma miesiąc, ale jest śpiewany przez Pana co ma 40 lat jest dojrzalszy od kawałka Pink Floyd sprzed 50 lat, bo akurat wokalista miał 29 jak piosenka wychodziła. Ot paradoks tej edycji.

A skoro nie mogę w 100% po swojemu, to się po prostu pobawimy. Pokażę Wam prostą, ale chyba chwytliwą piosenkę, trochę umpa-umpa (a może i trochę bardziej). Ale jak się bawimy to przy takich rytmach to chyba najlepiej nam wyjdzie Wink

A więc przed Wami królowa Cher w piosence chyba trochę nie w jej stylu. Ale skoro ja mogę się poświęcić w PDFie i od czasu do czasu wystawić coś innego, to ona raz od wielkiego dzwonu też może zaśpiewać coś w innym stylu.


Ok, jak zwykle enjoy!


Cher - Woman's World


GRECJA: Cher - Woman's World Cherperth






skrót proszę od 2:17
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

GRECJA: Cher - Woman's World Empty Re: GRECJA: Cher - Woman's World

Czw 28 Maj - 11:25
hawk21cmb napisał:Reguły tej edycji, wg. mnie są mocno dziwne, że patrzymy na wiek wykonawcy, a nie na wiek piosenki. I w związku z tym, śpieszę Wam z informacją, że jakiś ówczesny hicik, który ma miesiąc, ale jest śpiewany przez Pana co ma 40 lat jest dojrzalszy od kawałka Pink Floyd sprzed 50 lat, bo akurat wokalista miał 29 jak piosenka wychodziła. Ot paradoks tej edycji.
Ale przecież od początku była mowa o edycji "dojrzałej", jeśli chodzi o artystę, a nie o edycji "oldsy", a więc reguły edycji są w pełni adekwatne do jej nazwy. Wink
hawk21cmb
hawk21cmb
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male
Wiek : 37
Skąd : Berlin

GRECJA: Cher - Woman's World Empty Re: GRECJA: Cher - Woman's World

Czw 28 Maj - 11:34
Aleks napisał:
hawk21cmb napisał:Reguły tej edycji, wg. mnie są mocno dziwne, że patrzymy na wiek wykonawcy, a nie na wiek piosenki. I w związku z tym, śpieszę Wam z informacją, że jakiś ówczesny hicik, który ma miesiąc, ale jest śpiewany przez Pana co ma 40 lat jest dojrzalszy od kawałka Pink Floyd sprzed 50 lat, bo akurat wokalista miał 29 jak piosenka wychodziła. Ot paradoks tej edycji.
Ale przecież od początku była mowa o edycji "dojrzałej", jeśli chodzi o artystę, a nie o edycji "oldsy", a więc reguły edycji są w pełni adekwatne do jej nazwy. Wink

Nie wiem jak było na początku, w środku i na końcu. Nie byłem czynnym uczestnikiem dyskusji na temat wyglądu edycji, w czasie gdy była o tym debata. Wyrażam tylko swoją opinię na temat tego co zastałem aktualnie, a zastałem edycję, gdzie zdarzył się paradoks o którym pisałem na górze. Chyba większość zgodzi się z tym, że jest to trochę komiczne Wink .

A i nie wiem czy reguły są tak w pełni adekwatne do nazwy, bo mógłby się zdarzyć przypadek że 40 letnia osoba śpiewa piosenkę dla dzieci (np. Majka Jeżowska ) i z tą "dojrzałością" daleko temu do Pink Floyda z lat 70 , mimo że wokalista miał wtedy 29 lat ;P
Sponsored content

GRECJA: Cher - Woman's World Empty Re: GRECJA: Cher - Woman's World

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach