Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 306
Płeć : Male
Wiek : 23

GRUZJA: Against The Current - that won't save us Empty GRUZJA: Against The Current - that won't save us

Nie 18 Kwi - 11:57
:georgia:  :usa: :georgia:  :usa: :georgia:  :usa: Against The Current - that won't save us :georgia:  :usa: :georgia:  :usa: :georgia:  :usa:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Against the Current – amerykański zespół pochodzący z Poughkeepsie, Nowy Jork. Tworzą go Chrissy Costanza (główny wokal), Dan Gow (gitara, wokal) oraz Will Ferri (perkusja). Zespół powstał na początku 2011 roku. Obecna wokalistka Chrissy Costanza dołączyła do zespołu latem tego samego roku, poznała jego założycieli przez wspólnego przyjaciela. Nazwa zespołu pochodzi z książki Wielki Gatsby. Grupa zyskała dużą popularność publikując covery różnych piosenek w serwisie YouTube oraz dzięki współpracy ze znanymi artystami nagrywającymi covery.




Rahei and Wilk lubią ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

GRUZJA: Against The Current - that won't save us Empty Re: GRUZJA: Against The Current - that won't save us

Pon 19 Kwi - 16:29
Ja płaczu bo to mój drugi wybór z anonimowej który postanowiłem sobie jednak zostawić na później, nawet myślałem co by nie iść znowu na przyszłą serię do tamtej strefy dla niego. Teraz już po ptokach ale w sumie nie spodziewałem się że ktoś mi go podpierdzieli tak szybko, bardziej się bałem o Griff stąd na nią postawiłem ale potem się skapłem że przecież "Black Hole" się równie dobrze kwalifikowało na edycję kolorową która mi kompletnie z głowy wyleciała i mogłem się wstrzymać... xd Co do samego utworu, wyświetlił mi się on albo na spotifaju albo na youtubie jakiś czas temu i od razu mnie zachwycił brzmieniem, to kwintesencja takiego rocka czy jak kto woli pop-rocka jaki kupuje w 100% a którego ciężko też mi się doszukać ostatnimi czasy bo to takie trochę stare dobre Paramore. MEGA SZTOS. Powodzenia.

Batiooo lubi ten post

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach