Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1865
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Big Bad Voodoo Daddy - Why Me? Empty BOŚNIA I HERCEGOWINA: Big Bad Voodoo Daddy - Why Me?

Pią 17 Kwi 2020, 23:27
Z dedykacją dla Yngwiego  👅

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Big Bad Voodoo Daddy - Why Me? Big_Bad_Voodoo_Daddy_WIDE

Big Bad Voodoo Daddy to założony w 1989 roku w południowej Kaliforni zespół grający muzykę swing revival, nawiązującą do muzyki lat 40. i 50. Nazwa zespołu pochodzi od treści autografu, który jeden z założycieli zespołu Scotty Morris otrzymał od znanego gitarzysty bluesowego Alberta Collinsa na jednym z jego koncertów: "To Scotty, the big bad voodoo daddy". Wyrażenie to tak spodobało się Scotty'emy, że było naturalnym wyborem, gdy w późniejszym okresie trzeba było jakoś nazwać swój zespół. W PdF panowie zaprezentują się ze swoją piosenką Whe Me? z 2012 roku.



Fragment do skrótu: 0:11 - 1:01
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Big Bad Voodoo Daddy - Why Me? Empty Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA: Big Bad Voodoo Daddy - Why Me?

Sob 18 Kwi 2020, 13:37
Byłem bardzo ciekawy co wykombinujesz w tej edycji Szeroki uśmiech No i przyznam szczerze, że nie spodziewałem się usłyszeć swingu xd Utwór fajnie sobie płynie, jest oczywiście wyczuwalny mocno retro vibes, jednak po pewnym czasie zaczyna być nieco nużący, w krótszej wersji wypadłby chyba lepiej. Ostatnio równie ryzykowny wybór skończył się finałem, ciekawe jak będzie tym razem. Powodzonka Wink
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Big Bad Voodoo Daddy - Why Me? Empty Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA: Big Bad Voodoo Daddy - Why Me?

Nie 19 Kwi 2020, 15:17
Hmm, no na pewno nie można odmówić Twojej propozycji charakteru Szeroki uśmiech Jest to piosenka "jakaś", co jest bardzo fajne. Niestety ja osobiście nie przepadam za takimi rytmami, ale doceniam za to, że nie poszedłeś po linii najmniejszego oporu, oby Ci się to opłaciło! Powodzenia Wink
Sponsored content

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Big Bad Voodoo Daddy - Why Me? Empty Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA: Big Bad Voodoo Daddy - Why Me?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach