Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

BOŚNIA I HERCEGOWINA: PSY - Champion  Empty BOŚNIA I HERCEGOWINA: PSY - Champion

Pią 2 Kwi - 1:20
:bosnia: :bosnia: :bosnia:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Before they were famous.

:bosnia: :southkorea: [You must be registered and logged in to see this link.] :southkorea: :bosnia:
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

BOŚNIA I HERCEGOWINA: PSY - Champion  Empty Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA: PSY - Champion

Sob 10 Kwi - 10:49
myślałem, że on ma tylko jedną piosenkę na swoim koncie, a tu proszę równie popularna jak Gangnam Style chociaż bardziej kojarzę to jako Crazy Frog, który faktycznie w połowie 2000-cznych lat był wszędzie!!! dosłownie. Miłe przypomnienie (jeszcze pamiętam tę owcę Holly Dolly, lata 00' to był jakiś kosmos haha).

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie

Liver lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

BOŚNIA I HERCEGOWINA: PSY - Champion  Empty Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA: PSY - Champion

Sob 10 Kwi - 12:26
Zdaje się, że z dyskografii Psy oprócz "Gangnam Style" także "Gentleman" był dość popularny swego czasu, ale mnie akurat nie przypadł wtedy do gustu. Crazy Frog oczywiście już wcześniej korzystał z obecnego w "Champion" motywu (jak i paru innych wykonawców), ale oryginalnie pochodzi on z "Gliniarza z Beverly Hills" z 1984 roku. Wink


Wersja Psy jest całkiem niezła, używa tego motywu z mniejszym naciskiem na elektronikę, a trochę większym na rytm. Partie rapowane same z siebie prezentują się bardzo dobrze. Oczywiście fajniej by było poznać od Psy coś w 100% oryginalnego, ale ogółem uważam to za udane podejście do tematu.

Yngwie / admin, Dawid and Liver lubią ten post

Sponsored content

BOŚNIA I HERCEGOWINA: PSY - Champion  Empty Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA: PSY - Champion

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach