Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+17
Fenistil
Drover
hawk21cmb
vestmann
Dawid
Liver
Yngwie / admin
Aro
Jasiek
iguś
DanielW
Skrzeczek
marjuz
Aleks
KarolStark
Poland
Daniell
21 posters
Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI Empty WYNIKI

Sob 25 Kwi - 22:39
WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU <- [KLIK]

OTO FINALIŚCI:










:sarmenia: ARMENIA
St. Lucia - Walking Away









:snorway: NORWEGIA
Alanis Morissette - Reasons I Drink









:sbelgium: BELGIA
Macka Diamond - Cucumber









:sireland: IRLANDIA
Black Pumas - Colors









:ssweden: SZWECJA
Echos - Saints









:sestonia: ESTONIA
Austra - Anywayz









:sczech: CZECHY
Silvana Estrada - Sabré Olvidar









:sitaly: WŁOCHY
Alvvays - Dreams Tonite









DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
09. :spoland: POLSKA: Rebecca Black - Do You? (58 pkt.)
10. :skosovo: KOSOWO: Ingrid Michaelson - Missing You (54 pkt.)
11. :sfinland: FINLANDIA: Kacey Musgraves - Oh, What a World (52 pkt.)
12. :shungary: WĘGRY: Conan Gray - Maniac (50 pkt.)
13. :sgermany: NIEMCY: Luna Shadows - Waves (44 pkt.)
14. :saustralia: AUSTRALIA: Kulick - Hole In My Head (41 pkt.)
15. :skazakh: KAZACHSTAN: Sheryl Crow - Real Gone (28 pkt.)
16. :sswitzerland: SZWAJCARIA: Mark Ronson, The Business Intl. - Bang Bang Bang (19 pkt.)

Punktacja finalistek:
1. 94 pkt.
2. 90 pkt.
3. 72 pkt.
4. 71 pkt.
5. 71 pkt.
6. 66 pkt.
7. 60 pkt.
8. 58 pkt.


_______________________________________________________________________________________________________________

WYNIKI 2. PÓŁFINAŁU <- KLIK

OTO FINALIŚCI:











:sdenmark: DANIA
Holy Wars - Born Dark









:sukraine: UKRAINA
Brooke Candy - Cum (feat. Iggy Azalea)









:sgreece: GRECJA
The Pretty Reckless - Heaven Knows









:sserbia: SERBIA
Lola Blanc - The Magic









:smacedonia: MACEDONIA PÓŁNOCNA
PVRIS - Dead Weight









:smontenegro: CZARNOGÓRA
Echosmith - Stuck









:srussia: ROSJA
SAINT MOTEL - A Good Song Never Dies









:sbelarus: BIAŁORUŚ
Sofi Tukker - Swing









DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
09. :sfaroes: WYSPY OWCZE: TOMI - What Kind Of Love (57 pkt.)
10. :salbania: ALBANIA: Kali Uchis ft. Steve Lacy - Just A Stranger (50 pkt.)
11. :snetherlands: HOLANDIA: New Spell - Home (44 pkt.)
12. :sslovakia: SŁOWACJA: Demi Lovato - Heart Attack (44 pkt.)
13. :sspain: HISZPANIA: Reigen - Smoke Drink Party (33 pkt.)
14. :sunitedkingdom WIELKA BRYTANIA: SVRCINA - Battlefield (30 pkt.)
15. :sfrance: FRANCJA: Fifth Harmony - Work From Home (ft. Ty Dolla $ign) (26 pkt.)
16. :sbosnia: BOŚNIA I HERCEGOWINA: Big Bad Voodoo Daddy - Why Me? (21 pkt.)

Punktacja finalistek:
1. 108 pkt.
2. 96 pkt.
3. 94 pkt.
4. 84 pkt.
5. 83 pkt.
6. 81 pkt.
7. 69 pkt.
8. 66 pkt.


_______________________________________________________________________________________________________________
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 25 Kwi - 23:11
Aleks napisał:DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
11. :sfinland: FINLANDIA: Kacey Musgraves - Oh, What a World (52 pkt.)
13. :sgermany: NIEMCY: Luna Shadows - Waves (44 pkt.)
16. :sswitzerland: SZWAJCARIA: Mark Ronson, The Business Intl. - Bang Bang Bang (19 pkt.)

Bywało ze mną  kiedyś już gorzej w tego typu rywalizacji, w sumie to dopiero pierwszy raz, gdy w  PDF nie przekroczyłem 40 pkt., tak podejrzanie długo nie miałem żadnych soczystych flopów xD. Sam swój utwór dalej lubię najbardziej i bardzo dziękuję tym, którzy te niezbyt liczne punkty przyznali. Wynik uważam za bardzo niesłuszny  Znudzony , ale to był dość specyficzny utwór (można też się doczepić do dosyć oczywistego wyboru wykonawcy, ale w Polsce nie jest to zbyt dobrze znany utwór, wydaje mi się), a półfinał mocny. Zawsze staram się uszanować zdanie innych. Coś mi mówiła intuicja, że bardzo źle wypadnę w tej edycji, ale chociaż jedna piosenka, nad którą wcześniej myślałem, zaliczyła awans i będzie komu dalej kibicować Ok.

Brak finału dla Finlandii i Niemiec to kolejne zastrzeżenie. Ta pierwsza, pomimo nieco przedobrzonego teledysku (ale teledysk to i tak tylko dodatek) zdołała mnie bardzo zauroczyć i sądziłem, że da radę się wybronić Serce . Niemcy także świetne nagranie, bardzo komfortowo się go słuchało.

Podsumowując: wyniki widziałbym inaczej, ale ważniejsze, że piosenki były udane: naprawdę bardzo dobry półfinał, warty mojej uwagi  Uśmiech.

II półfinał:

Też wynikowo mogłoby być lepiej.
Z 5 utworów, które tu zwróciły najbardziej moją uwagę, powiodło się dwóm. Chętnie zobaczyłbym w finale dość eksperymentalną Bośnię i Hercegowinę, intrygującą Holandię, a już szczególnie Wyspy Owcze - bardzo przyjazny, chwytliwy pop-rockowy utwór, właśnie tak jak lubię. Duży plus za to, że udało się mojemu ulubionemu nagraniu z tego półfinału Szeroki uśmiech.

Jak najlepszych wrażeń z finału życzę i dobrego wieczoru!
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2127
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 25 Kwi - 23:22
Okaay, te wyniki to dość duże zaskoczenie dla mnie!

Po pierwsze i najważniejsze. OMG DZIĘKUJĘ ZA AWANS CUCUMBA!!! Serce Serce Serce Marzyłem o awansie z tym songiem, a przyjął się nadspodziewanie dobrze!!! Siostra Aniela Garcecka SDS pomszczona! To jej molitva sprawiła, że zobaczymy :belgium: Belgię w finale!

O ile rozumiem, że ktoś musiał zrobić miejsce dla Kukumby, to przykro mi że padło akurat na :australia: Australię, która utrzymała poziom z poprzedniej edycji. Niewytłumaczalny flop. Szkoda trochę :hungary: Węgier, ale tu powiedzmy, że moge zrozumieć reakcję. Bardzo słabo, że :switzerland: Szwajcaria znalazła się na samym końcu. Kreatywny i nietypowy song.

Mega, że zobaczymy dalej :armenia: Armenię, :ireland: Irlandię i :ukraine: Ukrainę! Boskie songi. Słuchanie to sama przyjemność itd.

Z drugiego półfinału znowu mi przykro w związku państwem, które zajęło ostatnią pozycję. :bosnia: Bośnia i Hercegowina zasłużyła na znacznie więcej, myślałem nawet że będzie na granicy awansu. Nie rozumiem też flopów :netherlands: Holandii i :albania: Albanii... Obie świetne piosenki i zdecydowany progres w stosunku do piosenek tych państw z poprzedniej edycji.

#iSupportBelgiumAt22pdf #kukumba #etnicznewstawki


Ostatnio zmieniony przez Dawid dnia Nie 26 Kwi - 0:01, w całości zmieniany 1 raz
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 25 Kwi - 23:42
Mam mieszane odczucia co do wyników. Z jednej strony przykro, że nie udało mi się wywalczyć awansu, ale nie zabrakło wiele, a moim zdaniem poziom był naprawdę wyrównany i wysoki. Baaardzo szkoda mi Kosowa i Polski, a także trochę Węgier, z drugiej jednak strony cieszę się z awansu przede wszystkim Czech, Włoch i Norwegii. Z mojej strony mogę jeszcze podziękować za każdy punkt Uśmiech Nie mogę doczekać się finałowych rezultatów!
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 25 Kwi - 23:56
OMG. Taka fajna edycja, tyle dobrych piosenek, a wyniki to jeden wielki żart. No po prostu siwy dym co tu się zadziało. Ale od początku.

Aleks napisał:
DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
11. :sfinland: FINLANDIA: Kacey Musgraves - Oh, What a World (52 pkt.)
12. :shungary: WĘGRY: Conan Gray - Maniac (50 pkt.)
13. :sgermany: NIEMCY: Luna Shadows - Waves (44 pkt.)
14. :saustralia: AUSTRALIA: Kulick - Hole In My Head (41 pkt.)
16. :sswitzerland: SZWAJCARIA: Mark Ronson, The Business Intl. - Bang Bang Bang (19 pkt.)

Śpijcie słodko aniołki
[*]
Dosłownie nie wiem. :switzerland: Szwajcaria w żadnym wypadku nie zasługiwała na ostatnie miejsce (i to jeszcze z taką stratą!), a flop :hungary: Węgier, który w żadnym wypadku nie powinien mieć miejsca to jeden wielki szok. Reszta powyższych piosenek też zasługiwała na awans :( :finland: Finlandia za klimat, :australia: Australia za jakość i charakter i :germany: Niemcy za energię. Cóż, dziękuję za możliwość poznania tych piosenek.
Cieszą za to awanse :armenia: :italy: :norway:, które od razu mnie kupiły oraz :ireland: :czech: - te kraje bardzo mocno urosły w moich notowaniach.

Wyniki drugiego semi nieco lepsze, ale tu też parę koszmarków się przepchało dalej, bo jakże by inaczej. Boli to, szczególnie patrząc na to, że stało się kosztem :albania: Albanii czy :unitedkingdom: Wielkiej Brytanii. Na szczęście kilka awansów uratowało częściowo honor tych rezultatów. I mimo wszystko szkoda :bosnia: Bośni - przeczuwałem, że tak to się skończy, ale chciałem się zaskoczyć.

Aro napisał:Małe typowanie, zobaczymy w jakim stopniu się pokryje.

I semi:
:sbelgium: :sitaly: :snorway: :sarmenia:
II semi:
:sgreece: :sbelarus: :smacedonia: :sukraine: :sserbia:

Skomentuję to tak: xd
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 26 Kwi - 0:05
Wyniki I półfinału są dla mnie idealne, nie mam się prawie do czego przyczepić - wszystkie piosenki, które najbardziej przypadły mi do gustu są w finale, a do tego jeszcze mój awans wleciał, także odczuwam dużą satysfakcję. Na minus jedynie ostatnie miejsce :switzerland: która po kilku odsłuchaniach zyskała w moich uszach i była bardzo ciekawa na tle całej stawki. Imponująco dobrze brzmi ten utwór jak na to, że stuknie mu niedługo 10 lat. Pomimo beznadziejnego i niezasłużonego wyniku - dzięki za ten wybór Skrzeczk! Love

A w drugim półfinale najbardziej mi szkoda :faroes:

Zapowiada się bardzo interesujący finał!
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 598
Płeć : Male
Wiek : 28

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 26 Kwi - 1:16
Takie niezbyt te wyniki, niby parę piosenek które chciałem w finale jest dalej ale nie wiem czego brakowało Australii a już zwłaszcza Węgrom żeby się udało. Na dodatek przeszła bardzo denerwująca mnie piosenka :P
Powodzenia i niech wygra najlepszy;)
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 26 Kwi - 1:24
Popełniam harakiri.

Wyniki pierwszego semi mi się podobają, ale max mam smiech przez łzy, że zabrakło mi do finału nic xD Jedynie bym widział Australie na pewno w finale. Kosowo i Finlandia też były spoko i gdzieś w okolicach awansu u mnie. Drugiego semi za bardzo nie znam
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 26 Kwi - 11:53
Bardzo dobre wyniki II półfinału. Cieszę się przede wszystkim z awansu Ukrainy, Danii, ale również Grecji. Pierwszy taki "bliźniaczy" awans od 87. edycji KP, oby w finale była powtórka z wtedy. Za swoje przejściej dalej dziękuję bardzo. Muszę korzystać, bo może to mój jedyny awans w tej serii.

Szkoda Bośni, wybór może nie aż tak odważny, ale ciekawy. W sąsiednim półfinale po cichu liczyłem na Szwajcarię. Utwór w fajnym klimacie, jak bym musiał wystawić coś po angielsku to też postawił na to a tu ostatnie miejsce. Szkoda.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 26 Kwi - 18:21
Wśród awansów z pierwszego półfinału zabrakło miejsca jedynie dla :poland: Polski spośród moich faworytów, reszta dalej w grze. W drugim półfinale trochę gorzej, bo odpadły rewelacyjne :spain: Hiszpania (spodziewałem się) oraz :albania: Albania (a tego już nie). No ale wciąż będzie komu kibicować w finale, więc jest dobrze. A z mojej strony dziękuję za głosy wsparcia dla :bosnia: Bośni i Hercegowiny - na ostatnie miejsce byłem przygotowany, liczba punktów i tak jest sensowna, a najważniejsze dla mnie i tak jest to, że parę osób zwróciło na tę piosenkę uwagę.
avatar
Gość
Gość

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 26 Kwi - 18:43
Na początek pragnę Was mocno podziękować za awans, którego w późniejszym czasie już kompletnie się nie spodziewałem  Zaskoczony  widząc, które kraje pozostały w stawce i tutaj moje drugie zaskoczenie, bo myślałem, że lepiej sobie poradzą patrząc, jak pozytywnie zostały przyjęte.

Wyniki pierwszego półfinału są dosyć mieszane, czyli są państwa, których awans nie jest zaskoczeniem ale są też i takie, których zabrakło w tym gronie, ale jak tak patrzeć w sumie, poziom tego półfinału stał na naprawdę wysokim poziomie, najbardziej ucierpieli :germany: :australia: oraz :switzerland: która nie zasłużyła na ostatnie miejsce :(

Drugi półfinał był również solidny jeśli chodzi o piosenki i stąd wielka niespodzianka, których państw nie zobaczymy w finale, wyniki również odbieram jako mieszane, gdyż nie każdemu niestety udało się dostać, chyba najbardziej jest mi szkoda :unitedkingdom: oraz :slovakia: WYNIKI 2721007822 i jeszcze :bosnia: nie zasłużyła również na ostatnie miejsce, mimo, że to nie do końca moje gusta, to jednak idealnie się wpasowała ta piosenka do pewnego filmiku i stąd miałem większe uwielbienie nad nią Szeroki uśmiech
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 793
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 26 Kwi - 18:51
No brak awansu Słowacji po takich preselekcjach to nieporozumienie dekady Bardzo smutny
avatar
Gość
Gość

WYNIKI Empty he he

Nie 26 Kwi - 18:53
Poland napisał:No brak awansu Słowacji po takich preselekcjach to nieporozumienie dekady Bardzo smutny

wystawiłbyś naturally to i by był awans
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2127
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 26 Kwi - 18:53
Cryo napisał:
Poland napisał:No brak awansu Słowacji po takich preselekcjach to nieporozumienie dekady Bardzo smutny

wystawiłbyś naturally to i by był awans

^
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 26 Kwi - 20:43
Ogólnie wyniki raczej na plus, chociaż bardzo boli brak awansu :hungary: oraz przede wszystkim :poland: z I semi oraz :faroes: z II semi - Sebek przeważnie z podobnymi utworami kończył finał w top5 a tu brak awansu 0.0. Awansowało natomiast całe moje top 3 tej edycji, które siedzi w głowie od pierwszego odsłuchania i mam nadzieję, że któryś sięgnie po wygraną.

Co do swojego wyniku, to jestem zawiedziony bo chodziło mi po głowie 10 miejsce w semi, mimo wszystko tego songa będę wspominał miło bo to moje klimaty i miło słyszeć, że komuś jeszcze się podoba, tym razem nie siadło, cóż.

@Aleks, robimy finał z televotingiem złożonym z półfinalistów?
Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach