Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 675
Płeć : Male
Wiek : 20

WYSPY OWCZE: Frum - Birdstone Empty WYSPY OWCZE: Frum - Birdstone

Nie 3 Maj - 23:30
WYSPY OWCZE: Frum - Birdstone E503c3cda439db565f7b0b8ff1d87a76_760x_a0.00_cropped

W tej edycji :faroes: Wyspy Owcze stawiają na farerską wokalistkę (SZOK) Frum wraz z jej utworem Birdstone. Utwór być może części z Was znany, ja osobiście znam ten kawałek już szmat czasu i uważam, że zasługuje on na pojawienie się w PdF. Pozdrawiam @vestmann.

avatar
Gość
Gość

WYSPY OWCZE: Frum - Birdstone Empty Re: WYSPY OWCZE: Frum - Birdstone

Pon 4 Maj - 8:18
Frum ^.^ jej piosenki zawsze nadają niepowtarzalny klimat i tak jest w tym przypadku, po sromotnej porażce jaką miała w edycji geograficznej oby poradziła sobie teraz bardzo dobrze, trzymam kciuki Szeroki uśmiech
Powodzenia Uśmiech
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

WYSPY OWCZE: Frum - Birdstone Empty Re: WYSPY OWCZE: Frum - Birdstone

Sob 16 Maj - 14:57
Napisać znowu "dobry wybór" to tak jak nic nie napisać, nie słuchałem tego na tyle dużo razy, żeby podśpiewywać tę piosenkę po kątach ale fraza "like an ocean with no motion" często pojawia się w mojej głowie a to chyba dobrze świadczy o utworze.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

WYSPY OWCZE: Frum - Birdstone Empty Re: WYSPY OWCZE: Frum - Birdstone

Sob 16 Maj - 16:48
Mam problem. Jak słucham tego songa w całości czy w skrócie to mi się podoba, widziałbym nawet w finale. Niestety godzinę później, widząc tytuł, nie pamiętam jak to leciało. Szeroki uśmiech Jak nie odpadnie to może w przyszłym tygodniu w końcu zapamiętam.
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 342
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

WYSPY OWCZE: Frum - Birdstone Empty Re: WYSPY OWCZE: Frum - Birdstone

Nie 17 Maj - 23:37
@Sebek a również pozdrawiam Szeroki uśmiech (oczywiście rychło w czas, ach ten mój refleks Lol ). A przechodząc do rzeczy ważniejszych - piosenkę oczywiście znam, chociaż dość dawno nie słuchałem tej wokalistki. Dziękuję, że mi ją przypomniałeś. Widzę, że udało się awansować do finału, więc będę trzymał kciuki za jak najlepszy wynik : )
Sponsored content

WYSPY OWCZE: Frum - Birdstone Empty Re: WYSPY OWCZE: Frum - Birdstone

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach