Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

WYSPY OWCZE: Ina Wroldsen, Broiler - Lay It On Me Empty WYSPY OWCZE: Ina Wroldsen, Broiler - Lay It On Me

Nie 1 Lis - 21:57
Po kilkudniowych wahaniach i niepewnościach, w końcu postanowiłem dołączyć do zabawy na kolejną serię, pozostając w tej samej strefie, lecz przemieszczając się zdecydowanie na zachód, gdzieś między Norwegię a Islandię Szeroki uśmiech Pełen obaw, bo właściwie z zerową znajomością farerskiego rynku muzycznego, wciąż jednak bardzo gorąco witam Was z :faroes: Wysp Owczych! Poszukiwania wśród rodzimych artystów zostawiam sobie jednak na później, bo w pierwszej edycji tej serii wyspiarski kraj będzie reprezentowany przez muzyków z :norway: Norwegii, mianowicie wokalistkę Inę Wroldsen oraz duet producencko-djski występujący pod nazwą Broiler. Piosenka zaś nosi tytuł Lay It On Me.

[You must be registered and logged in to see this image.]


recap: od 1:50
avatar
Gość
Gość

WYSPY OWCZE: Ina Wroldsen, Broiler - Lay It On Me Empty Re: WYSPY OWCZE: Ina Wroldsen, Broiler - Lay It On Me

Nie 1 Lis - 22:09
Ooo doskonale znam tą piosenkę, dzięki za przypomnienie bo już prawie o niej zapomniałem :P
Co mogę dodać, są bardzo zgrabnie wprowadzone zwrotki do refrenu, które stworzyły tutaj spójną całość co sprawia, że jest niezwykle miły dla ucha utwór przez cały czas, można też na duży plus wspomnieć o głosie Iny, jakoś wpasował się w ten kawałek i jeśli nawet brak tutaj głębszego zaczepienia nadal jest to supcio utwór.
Powodzenia :P
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYSPY OWCZE: Ina Wroldsen, Broiler - Lay It On Me Empty Re: WYSPY OWCZE: Ina Wroldsen, Broiler - Lay It On Me

Pon 2 Lis - 15:29
No mojej największej punktowej siski zabraknąć nie mogło :serce; Mam nadzieję, że pod zmianą krajów nadal będziesz w gronie moich ulubieńców.
Ale cóż, patrząc na no, że propozycję stworzył Broiler spodziewałem się mocnego bangera, a tu taki niespodziewany klimat. Ale piosenka nie brzmi źle, głos wokalistki robi dużą robotę i buduje cały klimat. No i czuć skandynawską produkcję. Nie jest źle, wręcz przeciwnie, jednak liczę później na nieco więcej Wink

DanielW lubi ten post

Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

WYSPY OWCZE: Ina Wroldsen, Broiler - Lay It On Me Empty Re: WYSPY OWCZE: Ina Wroldsen, Broiler - Lay It On Me

Pon 2 Lis - 15:41
Wielkim fanem Iny jakoś nigdy nie byłem ale trafiłeś w moją ulubioną produkcję w której występuje. Wink

DanielW lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WYSPY OWCZE: Ina Wroldsen, Broiler - Lay It On Me Empty Re: WYSPY OWCZE: Ina Wroldsen, Broiler - Lay It On Me

Pon 2 Lis - 17:42
Miło że jesteś. Pamiętam jak w 1 serii PdF wystawiłem "Strongest" od tej laleczki, wyszedłem z półfinału na drugim miejscu by w finale szorować ostatnie 15 miejsce z trzema 12, dwoma 10 i całą masą 0 xd wydawało mi się wtedy że wystawiam jakąś neutralną piosenkę a okazało się że to było totalne Love/Hate Nie mówię no ale w sumie piosenka i jej głos tam brzmiała jak Sia więc hmm, potem pamiętam wystawił ją [You must be registered and logged in to see this link.] i to też była przyzwoita kompozycja a jeśli dobrze kojarzę poleciała na zbity pysk w półfinale ale powiem Ci że Ty teraz wystawiasz chyba najlepszą jej propozycję spośród tych PdF'owych, podoba mi się więc życzę żebyś odczarował jej flopy w PdF Wink Powodzenia.

DanielW lubi ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

WYSPY OWCZE: Ina Wroldsen, Broiler - Lay It On Me Empty Re: WYSPY OWCZE: Ina Wroldsen, Broiler - Lay It On Me

Pon 2 Lis - 18:02
Zostałem wywołany do tablicy przez Wilka, ale przyznam że  Lay It On Me to jedna z tych piosenek, które nie muszę odtwarzać bo znam na pamięć. Osłuchałem się jej z każdej strony, a wciąż mi się nie znudziła. Ina ma w sobie to "skandynawskie coś" i często do niej wracam. Sam utwór rozkręca się  i z każdą minutą jest tylko lepiej, w tym utworze wszystko pasuje i jest starannie przemyślane, może to być z jednej strony zaleta jak i wada, ale tak to już jest z przyzwoitym popem, niespodzianki raczej nie ma Uśmiech osobiście :faroes: u mnie na plus.

DanielW, vestmann and Wilk lubią ten post

avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

WYSPY OWCZE: Ina Wroldsen, Broiler - Lay It On Me Empty Re: WYSPY OWCZE: Ina Wroldsen, Broiler - Lay It On Me

Wto 3 Lis - 20:48
Yngwie napisał:...ale przyznam że  Lay It On Me to jedna z tych piosenek, które nie muszę odtwarzać bo znam na pamięć. Osłuchałem się jej z każdej strony, a wciąż mi się nie znudziła.

Podpisuje się pod komentarzem Szeroki uśmiech Z piosenkami Iny mam tak, że niektóre bardzo do mnie trafiają, a inne kompletnie rozmijają się z moim gustem. "Lay It On Me" należy do tej pierwszej grupy i dość często gości na mojej playliście na spotify. Ostatnio może trochę rzadziej, ale dzięki Tobie już wiem co w najbliższym czasie będzie mi ciągle chodzić po głowie xd

Yngwie / admin and DanielW lubią ten post

Sponsored content

WYSPY OWCZE: Ina Wroldsen, Broiler - Lay It On Me Empty Re: WYSPY OWCZE: Ina Wroldsen, Broiler - Lay It On Me

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach