Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+15
Wilk
Aro
Wonder
Aleks
Jasiek
Dawid
Szymek79
Morison
vestmann
DanielW
Darka
Drover
marjuz
Dastame
Sebek
19 posters
Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI Empty WYNIKI

Sob 6 Cze - 22:35
WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU <- [KLIK]

OTO FINALIŚCI:










:sbelgium: BELGIA
Cesária Évora - Petit Pays









:smontenegro: CZARNOGÓRA
Justyna Steczkowska feat. Boban Marković - Kto wciska mi kit









:skazakh: KAZACHSTAN
Lena Philipsson - Jag Är Ingen Älskling









:sfrance: FRANCJA
Zazie - Speed









:sgermany: NIEMCY
MinaCelentano - A Un Passo Da Te









:skosovo: KOSOWO
M.I.A. - Borders









:sitaly: WŁOCHY
Chaka Khan - Hello Happiness









:salbania: ALBANIA
La Casa Azul - El Momento









DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
09. :sireland: IRLANDIA: Max Herre ft. Joy Denalane - Das Wenigste (53 pkt.)
10. :sspain: HISZPANIA: Janet Jackson x Daddy Yankee - Made For Now (45 pkt.)
11. :smacedonia: MACEDONIA PÓŁNOCNA: Anouk - I Love You (44 pkt.)
12. :shungary: WĘGRY: Paul McCartney - Queenie Eye (44 pkt.)
13. :sbosnia: BOŚNIA I HERCEGOWINA: Kishi Bashi - F Delano (40 pkt.)
14. :spoland: POLSKA: Renée Elise Goldsberry - Satisfied (37 pkt.)
15. :ssweden: SZWECJA: Charlotte Gainsbourg - Deadly Valentine (32 pkt.)

Punktacja finalistek:
1. 111 pkt.
2. 105 pkt.
3. 98 pkt.
4. 72 pkt.
5. 69 pkt.
6. 60 pkt.
7. 59 pkt.
8. 59 pkt.


_______________________________________________________________________________________________________________

WYNIKI 2. PÓŁFINAŁU <- KLIK

OTO FINALIŚCI:











:siceland: ISLANDIA
Marracash feat. Elisa - NEON (Le Ali)









:sfaroes: WYSPY OWCZE
Aldona Orłowska - Karta Miłości









:sserbia: SERBIA
Jamiroquai - Automaton









:sukraine: UKRAINA
Beck - Up All Night









:saustralia: AUSTRALIA
Fabrizio Moro - Andiamo









:sestonia: ESTONIA
Ane Brun - Don't Run And Hide









:snetherlands: HOLANDIA
My Indigo - Crash And Burn









:sbelarus: BIAŁORUŚ
Nek feat. J-Ax - Freud









DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
09. :sarmenia: ARMENIA: Steps - Scared Of The Dark (56 pkt.)
10. :snorway: NORWEGIA: D'Angelo - Unshaken (54 pkt.)
11. :sczech: CZECHY: Aistė Smilgevičiūtė ir grupė SKYLĖ - Devynios baltos upės (52 pkt.)
12. :sdenmark: DANIA: Patricia Kelly - Medicine (47 pkt.)
13. :srussia: ROSJA: Jesca Hoop - Memories Are Now (47 pkt.)
14. :sfinland: FINLANDIA: Erin - Yhtenä sunnuntaina (43 pkt.)
15. :sportugal: PORTUGALIA: Al Bano & Romina Power - Raccogli l'attimo (16 pkt.)
16. :sgreece: GRECJA: Cher - Woman's World (8 pkt.)

Punktacja finalistek:
1. 107 pkt.
2. 84 pkt.
3. 73 pkt.
4. 73 pkt.
5. 69 pkt.
6. 68 pkt.
7. 67 pkt.
8. 64 pkt.


_______________________________________________________________________________________________________________
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 675
Płeć : Male
Wiek : 20

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 6 Cze - 22:41
Aleks napisał:OTO FINALIŚCI:

:sfaroes: WYSPY OWCZE
Aldona Orłowska - Karta Miłości

KOCHAM WAS Serce Bardzo cieszę się z tego awansu, dziękuję za wszystkie punkty Serce Cieszę się, że Aldona pomściła flop Nedy w poprzedniej edycji. W finale Aldona liczy na same 12 pła i pobicie rekordu Morlanda. Reszta wyników absolutnie mnie nie obchodzi, awans Aldony wynagradza wszystko...
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 6 Cze - 23:38
Te wyniki xddd

O ile do finalistów z pierwszego semi ciężko mieć zastrzeżenia to jednak nie zabrakło przykrych niespodzianek. Szkoda szczególnie :ireland: Irlandii, :bosnia: Bośni :spain: Hiszpanii i :sweden: Szwecji, która w żadnym wypadku nie zasłużyła na ostatnie miejsce...

Za to drugi półfinał xddddd. Zacznijmy od tego, że :greece: Grecja też nie zasłużyła na lasta. Do tego serio, nikt z grona :armenia: Armenia, :finland: Finlandia, :czech: Czechy czy :russia: Rosja nie zasługiwał na awans? Za to szczególnie jeden awans to średnio udany żart...
A :iceland: Islandia dziękuję wszystkim za punkty.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 7 Cze - 0:12
Aleks napisał:
DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
09. :sireland: IRLANDIA: Max Herre ft. Joy Denalane - Das Wenigste (53 pkt.)
10. :sspain: HISZPANIA: Janet Jackson x Daddy Yankee - Made For Now (45 pkt.)
11. :smacedonia: MACEDONIA PÓŁNOCNA: Anouk - I Love You (44 pkt.)
12. :shungary: WĘGRY: Paul McCartney - Queenie Eye (44 pkt.)
14. :spoland: POLSKA: Renée Elise Goldsberry - Satisfied (37 pkt.)

DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
09. :sarmenia: ARMENIA: Steps - Scared Of The Dark (56 pkt.)
13. :srussia: ROSJA: Jesca Hoop - Memories Are Now (47 pkt.)

Totalnie masakryczne wyniki, chyba najgorsze w tej serii dotychczas...

Cała ta grupa miała duże szanse na punkty w finale... Nie dość, że w ogóle 2 półfinał nie powalał to z pierwszego wyrzucone prawie wszystko co najlepsze. Bardzo mizerny skład finału, będą problemy z wybieraniem Top10... Ma Sa Kra

Największy pozytyw to oczywiście awans przewspaniałej :faroes: Aldonki, kisses Serce Serce Serce Fajnie, że :germany: Niemcy i :estonia: Estonię będzie nam dane usłyszeć jeszcze raz.

No i oczywiście dziękuję za awans dla :belgium: Cesarii! Wynagradza to częściowo niepowodzenie moich faworytów, bo w końcu ktoś musiał odpaść, aby zrobić mi miejsce. Dziękuję za punkty.

Do zobaczenia po pierwszym tygodniu matur! Zaskoczony Powodzenia siski.
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 7 Cze - 0:25
nie ma nawet co komentowac
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1246
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 7 Cze - 0:48
marjuz napisał:Te osoby mogą w końcu znaleźć adoratorów tego samego typu muzyki, a na dodatek mogą wzajemnie siebie oszukiwać, że te piosenki są obiektywnie dobre i że poza ich społecznością te byłyby tak samo ocenione. Żyjąc w tej bańce, często nie rozumieją wyników selekcji narodowych i zdecydowanie są skonfundowani podczas ogłaszania wyników konkursu, zwłaszcza głosowania jurorów.

Gdyby ktoś normalny głosował w tym konkursie to by może z dwie piosenki weszły z tego co awansowało w pierwszym semi. Totalne dno.
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 595
Płeć : Male
Wiek : 28

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 7 Cze - 0:56
Jest całkiem ok, w moim semi nie podoba mi się awans głównie dwóch państw - na ich miejsce idealnie pasują Irlandia i Bośnia.
W drugim drażniło mnie kilka piosenek i na szczęście nie ma ich dalej, więc można powiedzieć, że jestem zadowolony. No ale cała edycja jakoś specjalnie nie powala.
I dziękuję bardzo za awans, zwłaszcza w taki przyjemny dzień - 6.06.2013 zarejestrowałem się na escforum Szeroki uśmiech Lol.
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 534
Płeć : Male

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 7 Cze - 1:12
Sorry ale te żarty z głosowaniem na jakieś badziewie co edycję są coraz mniej smaczne i zabawne przez to z konkursu odpadają te wartościowe numery. :&lt;&lt;:

R.I.P.

:sweden:
:hungary:
:macedonia:
:norway:
:russia:
:czech:
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 7 Cze - 1:59
Mnie najbardziej śmieszy, że Karol edycję temu jakieś gówno zgłosił i skończył na podium, a teraz jedną z najlepszych (jak nie najlepszą poza moją ofc 😜) piosenek w tej edycji i ostatnie miejsce w półfinale. 😐 Ale trzeba przyznać, że I półfinał był dość wyrównany. Szkoda :spain: Hiszpanii i :sweden: Szwecji, reszta chyba ok.

Wyniki II półfinału zdecydowanie podobają mi się mniej, w finale chciałbym zobaczyć cztery kraje, które nie awansowały. Ja ze swojej strony dziękuję za 54 punkty, myślę, że to całkiem niezły wynik. Szeroki uśmiech Powodzenia wszystkim.
Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 255
Płeć : Female
Wiek : 25

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 7 Cze - 9:18
Szczerze powiedziawszy to w moim półfinale podobały mi się może z dwie piosenki, więc moje głosy były zupełnie randomowe. Najgorszy półfinał PDF w jakim do tej pory brałam udział, a do tego nie awansowało kilka piosenek które były nawet ok
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 7 Cze - 11:04
Wyniki spoko, w sumie to wszyscy ci, na których liczyłem awansowali. Szkoda trochę :poland: Dastame'a, bo w końcu wystawił niesmęta tylko coś bardziej eksperymentalnego a i tak dostał po dupie. :greece: hawk nie zasłużył na aż taki pogrom, ale parafrazując Tomasza Burnosa "to nie ma znaczenie, że nie zasłużył".

Dzięki bardzo za awans, nie spodziewałem się go.
avatar
Gość
Gość

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 7 Cze - 11:31
Përshëndetje!

Dziękuję wszystkim za awans. Cieszę się, że mój utwór dotarł do serc niektórych z Was.

Chciałabym jedynie powiedzieć, że jedna z moich dwóch ulubionych piosenek została w półfinale, mowa o :sweden:. Oby na następną edycję "Powrozyla ci cyganka z samych dobrych kart", Karolu (moja najdroższa siostro).

Fala
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 7 Cze - 14:04
Z mojego półfinału awansowała zarówno moja czołówka, jak i kilka zer, mam więc dość mieszane odczucia. Szkoda mi przede wszystkim Armenii i Czech i o ile w przypadku tych drugich można było się spodziewać niestety takiego rezultatu, o tyle sądziłem, że Armenię w finale zobaczymy. No ale trudno. Dziękuję za wszystkie głosy na Finlandię, mimo że nie liczyłem na jakiś ogromny sukces, bo w sumie nie miałem za bardzo pomysłu na tę edycję, a piosenkę Erin znalazłem w na krótko przed zgłoszeniem, to jednak w międzyczasie bardzo mi się ona spodobała i jest moim hitem ostatnich tygodni :P Toteż trochę smutno, że skończyła jako 3. od końca w półfinale, no ale cóż - życie, może w następnej edycji się powiedzie :P Z I półfinałem nie byłem zbyt osłuchany, ale wyniki wydają mi się być raczej okej.
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 342
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 7 Cze - 14:16
No cóż... wyniki jak wyniki, raczej standardowo - szału nie ma. Poziom edycji nie zachwyca, więc tym bardziej szkoda, że kilka utworów które zasługiwały na finał np. :bosnia: Bośnia, :ireland: Irlandia, :sweden: Szwecja, :denmark: Dania, :norway: Norwegia czy :finland: Finlandia, a pewnie znalazłoby się jeszcze kilka.

Awans jednego państwa, chyba wszyscy wiedzą którego można przemilczeć. Ale serio? Wiadomo, takie konkursy to rodzaj zabawy, w której przy okazji można poznać ciekawą muzykę. Do tej pory myślałem, że mimo to większość osób stara się głosować w miarę obiektywnie. Wcześniej w KP czy PDF zdarzały się też utwory "żartobliwe" ale były oceniane realistycznie i odpowiednio do walorów "muzycznych". Jeśli ten konkurs ma być jedynie zabawą i kółkiem wzajemnej adoracji to ja przepraszam, ale raczej nie nadaję się do takiej zabawy. Po prostu żal mi czasu osób, które szukają ciekawych,innych utworów, po to by skończyć za jakimś disco polo...

No, to chyba wszystko, także zapraszam do hejtowania
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 7 Cze - 15:46
vestmann napisał:

Awans jednego państwa, chyba wszyscy wiedzą którego można przemilczeć. Ale serio? Wiadomo, takie konkursy to rodzaj zabawy, w której przy okazji można poznać ciekawą muzykę. Do tej pory myślałem, że mimo to większość osób stara się głosować w miarę obiektywnie. Wcześniej w KP czy PDF zdarzały się też utwory "żartobliwe" ale były oceniane realistycznie i odpowiednio do walorów "muzycznych". Jeśli ten konkurs ma być jedynie zabawą i kółkiem wzajemnej adoracji to ja przepraszam, ale raczej nie nadaję się do takiej zabawy. Po prostu żal mi czasu osób, które szukają ciekawych,innych utworów, po to by skończyć za jakimś disco polo...



LOUDER, KC Serce Serce Serce
Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach