Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+15
Wilk
Aro
Wonder
Aleks
Jasiek
Dawid
Szymek79
Morison
vestmann
DanielW
Darka
Drover
marjuz
Dastame
Sebek
19 posters
Go down
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 7 Cze - 16:07
Oj tam, nie ma się co oburzać, że przy takim sobie poziomie edycji awansowało joke entry. xD Przynajmniej będzie się coś działo w tym generalnie mało ciekawym finale, brawo 🇫🇴 Wyspy Owcze! Serce Yasssss, kontrowersje, dzieje się!
Moja piosenka też nie była wystawiona na serio, miał być flop i jest flop, choć w sumie troszkę szkoda, że tak niewiele zabrakło. Myślę, że w finale mogłaby ta piosenka więcej zdziałać, a tak to weszło kilka średniaków, które pewnie pozamiatają doły. No ale mówi się trudno. Ok
Oczywiście awansowało też kilka przyjemnych piosenek. Rewelacji nie ma, ale może koniec końców będzie całkiem ok. Powodzenia dla wszystkich!
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 7 Cze - 16:14
Sebek napisał:
Aleks napisał:OTO FINALIŚCI:

:sfaroes: WYSPY OWCZE
Aldona Orłowska - Karta Miłości

KOCHAM WAS Serce Bardzo cieszę się z tego awansu, dziękuję za wszystkie punkty Serce Cieszę się, że Aldona pomściła flop Nedy w poprzedniej edycji. W finale Aldona liczy na same 12 pła i pobicie rekordu Morlanda. Reszta wyników absolutnie mnie nie obchodzi, awans Aldony wynagradza wszystko...

LOUDER, KC Serce Serce Serce

Wylewanie c h e j t ó na postać, która w tak dużym stopniu przyczyniła się do rozwoju kultury i dziedzictwa narodowego i forumowego jest bardzo słabe!  Krokodyle łzy

#UczestniczkiPDFLivesMatter
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 7 Cze - 16:21
STOP ALDONOFOBII  Oczy  Nope  Nope
Przecież dzielnie wywalczyła te punkty i to nie od jednej osoby! Obiektywnie została wybrana przez sporą grupę głosujących.  Nutka  Nutka  Prezent
Aleks napisał:1. 107 pkt.
107 punktów nie wzięło się znikąd!  :krolowa:
Największe fanki nawet nie były w tym półfinale.  Lol  Aldona jedzie po win i nie zważa na ten hayt Zakochany Zakochany Zakochany

#UczestniczkiPDFLivesMatter
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 7 Cze - 16:55
1. Nie jestem specjalnie osłuchany z songami 1 półfinału ale :sweden: stawiałem jako pewniaka do awansu, nie wiem co tu się wydarzyło

2. W 2 semi był songi, które mogły flopnąć ale nie spodziewałem się, że do tego dojdzie, to wydarzenie to coś na wzór flopu pewniaków takich jak Azerbejdżan, Rosja czy Rumunia w semi ESC.
Jestem przekonany, że np. 10 edycji temu Wonder z tym songiem walczyłby o top 5, bo song wpasowuje się moim zdaniem w uśredniony gust uczestnika konkursu, jednak padł ofiarą własnej powtarzalności, bo kolejny raz po usłyszeniu piosenki na playliście, bez wchodzenia w temat można było przewidzieć, kto ją wystawił, spodziewałem się również wyższego miejsca :armenia: a okrutne potraktowanie :greece: to znak zmieniających się w PdF czasów, dotychczas książkowe przykłady █▬█ █ ▀█▀ów radził sobie dużo lepiej, niż ambitniejsze tak jak np :russia: songi.

3. Pewnie wielu mogłoby się podpisać pod tymi słowami:
Spoiler:

Spoiler:

Pierwsza tak poważna persona non grata w konkursie Szeroki uśmiech Gdybym nie słyszał jej ponadprzeciętnego wokalu na każdym wieczorku pdf, pewnie miałbym zdanie podobne do Aro czy vestmanna, jednak jestem sobie w stanie uświadomić, że zwolennicy Aldony przy głosowaniu biorą pod uwagę więcej aspektów niż sam utwór, cytując: a historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał.
Z powyższego kontrowersyjnego awansu wysuwają mi się dwa, no może trzy wnioski:
- promocja i podbudowa swojego przyszłego zgłoszenia, nawet kilkumiesięczna, nie jest przecież zabroniona, pewnie nie tylko ja czekam aż pewien inny użytkownik wystawi songa, którego puścił nam jakiś czas temu i chyba zgłosił go w innym konkursie
- jesteśmy na forum fanów eurowizji, powinniście być przyzwyczajeni do takich memicznych sytuacji
- przesadzacie XD
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1864
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 7 Cze - 20:27
Jeśli chodzi o pierwszy półfinał, to generalnie podobały mi się tutejsze piosenki. W wynikach nie zmieniałbym zbyt wiele, jedynie :poland: Polskę jako najlepszą piosenkę edycji zdecydowanie widziałbym w finale. Dla :bosnia: mnie przypadło trzecie miejsce od końca i na pewno nie jest to w tym przypadku satysfakcjonujący wynik, no ale bywa, ścisk był dość spory. Dzięki za wszystkie punkty!

Jeśli zaś chodzi o drugi półfinał, to:
Sebek napisał:Cieszę się, że Aldona pomściła flop Nedy w poprzedniej edycji. W finale Aldona liczy na same 12 pła i pobicie rekordu Morlanda. Reszta wyników absolutnie mnie nie obchodzi, awans Aldony wynagradza wszystko...

No i rozumiem, że u niektórych wychodzą na wierzch pewne frustracje, ale przecież każdy głosuje subiektywnie na to co lubi najbardziej. Jeśli forumowiczki lubią jakąś piosenkę, to dostaje ona punkty i awansuje - proste. Zdarza mi się czasem w swoich głosach brać pod uwagę "obiektywną jakość" utworu lub to jak bardzo ciekawy/nieszablonowy on jest, ale nie jest to czynnik decydujący i zdecydowanie nie powinien takim być.
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 13 Cze - 22:15
WYNIKI FINAŁU 24. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM

https://scorewiz.eu/scoreboard/view/331805/pdf-24---final

TOP 5 po głosowaniu półfinalistów (KLIK)


























1. :snetherlands: HOLANDIA: My Indigo - Crash And Burn - 155 pkt. (Aleks)

2. :skosovo: KOSOWO: M.I.A. - Borders - 142 pkt. (Eyida)

3. :sserbia: SERBIA: Jamiroquai - Automaton - 142 pkt. (Łosoś)

4. :sbelgium: BELGIA: Cesária Évora - Petit Pays - 141 pkt. (Dawid)
5. :sestonia: ESTONIA: Ane Brun - Don't Run And Hide - 130 pkt. (Szymek79)

WYNIKI - Page 2 Finaa14

WSZYSCY ODDALI SWOJE VOTA Uśmiech
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/330166/pdf-24---i-semifinal








WYNIKI - Page 2 Semi_110
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 2. PÓŁFINAŁU
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/330167/pdf-24---ii-semifinal








WYNIKI - Page 2 Semi_210
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Serdeczne gratulacje dla Aleksa za historyczne, pierwsze zwycięstwo w konkursie! Szeroki uśmiech

Dziękuję wszystkim za udział w 24. edycji PdF. Do zobaczenia w kolejnej, którą poprowadzi dla Was @Wonder. Uśmiech


Ostatnio zmieniony przez Aleks dnia Sob 13 Cze - 23:44, w całości zmieniany 2 razy
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 534
Płeć : Male

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 13 Cze - 22:41
Dziękuję za #5 miejsce dla Ane Brun dosyć niespodziewane muszę przyznać. Uśmiech

PS. Moje finałowe głosy zostały wprowadzona do ScoreWiza z małym błędem a mianowicie 4pkt z Estonii powinny trafić do Albanii nie do Kazachstanu.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 13 Cze - 22:43
WYNIKI - Page 2 YBPwZNG

Organizatorka sama się przyznaje, że głosuje dopiero jak pozna głosy innych. To już [niecenzuralne słowo] z pomysłem, który forsujemy od miesiąca (zapisywanie daty głosowania organizatorów), skoro nawet z datą organizator nie wstydzi się jawnej manipulacji. Na koniec oczywiście w top4 organizatora są same "0" lub "12". Rzecz jasna nie zgadza się to z głosami półfinałowymi, ale przecież gust może się zmienić... c: Propozycje głosowania tylko przez pierwsze 24h też nie zostały nawet przemyślane. Czuję się personalnie poniżony, ale powoli się przyzwyczajam. Na szczęście @Wonder zgodził się dołączyć do bojkotu przyszłej edycji, może coś ruszy.

#UczestniczkiPDFLivesMatter

Dziękuję za wszystkie głosy dla :belgium: Cesarii Evory. Tak malutko zabrakło do mojego przeklętego 2. miejsca. Może bez manipulacji udałoby się i tradycja zostałaby podtrzymana. Cieszy mnie, że tylu osobom mój afrykański wybór ponownie przypadł do gustu. Punkty od niektórych osób mnie mocno zdziwiły - tam gdzie spodziewałem się zera to były punkty i na odwrót.

Winner koszmarny, flaki z olejem, wtórny, nieciekawy, mierny. Po wynikach półfinałów nie spodziewałem się jednak za wiele. Ogromne gratki dla :estonia: Estonii za miejsce w top5.
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 13 Cze - 23:00
Przez chwilę chciałem sobie wyniki zatypować, no to bym się skompromitował jak użyszkodnik POCOMI @Siwa Im typując wyniki 10 eyidycji KPRM.

No i niech to stwierdzenie posłuży za komentarz tego co myślę o wynikach. A w ogóle to jak to się prezentowało w okolicach półmetka wyglądało jak umyślne głosowanie na najgorsze piosenki w stawce. xD No ale powiedzmy, że udało się to chociaż w jakimś minimalnym stopniu uratować. Niemniej jednak gdzieś w gąszczu słabych/przeciętnych piosenek lub tych, które po prostu nie trafiły do końca w mój gust odnalazło się kilka bardzo dobrych, do których będę sobie wracać :albania: :belarus: + z perełką z :estonia: Estonii na czele. Zakochany

I nawet :faroes: Aldonie nie udało się załapać do top10, to już w ogóle katastrofa. Krokodyle łzy  Krokodyle łzy  Krokodyle łzy

Zazwyczaj tak było, że po kiepskiej edycji z kiepskimi wynikami kolejna była już zupełnie inna. Życzę nam wszystkim tego. Bądźmy optymistami. Zakochany
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 13 Cze - 23:11
Dawid napisał:Winner koszmarny, flaki z olejem, wtórny, nieciekawy, mierny.
Bardzo mi miło, że ta piosenka wywołuje w Tobie takie emocje - najlepiej, gdy winner wywołuje dobre lub złe emocje, bowiem gdy winner nie wywołuje żadnych emocji, jest po prostu zapominany. Uśmiech

Ogółem bardzo serdecznie dziękuję za tą wygraną - jest mi naprawdę bardzo, bardzo miło - to pokazuje, że cierpliwość popłaca i da się przejść całą ścieżkę od nieustannych flopów w KP (z dwoma wyjątkami w postaci awansów i jednego TOP 10), przez 3. miejsce, 5. miejsce, 2. miejsce i 4. miejsce, aby w końcu osiągnąć zwycięski rezultat. Serce 1

Szczególne podziękowania za "12" dla @Xytros, @vestmann, @Yngwie, @Aro i @syguu, za "10" dla @Darka i @Wonder i za "8" dla @denis, @iguś i @Morison oraz dla każdego, kto przyznał mi jakiekolwiek punkty. Szeroki uśmiech

Gratuluję wszystkim, którzy są zadowoleni ze swoich wyników i przepraszam za pojedyncze błędy we wpisywaniu punktów - jestem tylko człowiekiem, też mogę być zmęczony i czegoś nie zauwazyć. Uśmiech

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i widzimy się w :snetherlands: Eindhoven. Serce 1
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 103
Skąd : Manjolowo (gmina)

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 13 Cze - 23:40
Mega grates @Aleks! Cieszę się, że tak szybko się uczysz i doskonalisz w sobie mega technikę manipulatzi, zaraz przerośniesz mistrza (ja), troszkę mnie to niepokoi...

Dawid napisał:Propozycje głosowania tylko przez pierwsze 24h też nie zostały nawet przemyślane.
Już napisałam on Nie 03 Maj 2020, 00:29, więc podgrzej mi zupkę
Wonder napisał:(...) Ja ze swojej strony powiem, że nigdy nie oddaje votów zaraz po rozpoczęciu edycji. Potrzebuję czasu na osłuchanie się z songami itd, dlatego zazwyczaj tak późno wpisuję Wasze vota, bo robię to dopiero po moim votovaniu, które wypada późno. Nie będę votovał w ciągu 24 godzin od rozpoczęcia głosowania, prędzej zrezygnuję z prowadzenia. (...)

Dawid napisał:Czuję się personalnie poniżony, ale powoli się przyzwyczajam.
Urojenia ksobne (inaczej urojenie odnoszące) - rodzaj urojenia, podczas którego istnieje przekonanie, iż jest się przedmiotem szczególnego zainteresowania otoczenia. Osoby z urojeniami ksobnymi przywiązują osobiste znaczenie do działań, uwag lub stwierdzeń innych ludzi oraz do obiektów i wydarzeń, które w rzeczywistości takiego osobistego znaczenia nie mają. (...)" by Wikipedia
Syndrom sztokholmski - stan psychiczny, który pojawia się u ofiar porwania lub u zakładników, wyrażający się odczuwaniem sympatii i solidarności z osobami je przetrzymującymi.(...) by Wikipedia LOADING

Dawid napisał:Na szczęście @Wonder zgodził się dołączyć do bojkotu przyszłej edycji, może coś ruszy.
Yas, zgłaszam swoją gotowość do mega bojkota i zapraszam do niego też inne uczestniczki PdF! Budu mega orgia!

I zluzujcie [niecenzuralne słowo] te mega ciasne dżokstrapy, może jestem za stary i tego nie pojmuję, ale przypominam, że to tylko jakieś internetowe kąkursiwo, a niektórzy z Was traktują to chyba zbyt poważnie... Przecież skisnąć można z tego jak się prujecie o te rzekome manipulacje albo awans joke entry do finała xD
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 13 Cze - 23:48
Biorąc pod uwagę... tę dziwną pod wieloma względami to zwycięzca jak najbardziej zasłużony Serce (no patrząc na moje punkty to rzeczywiście szok xd) Jednak nie spodziewałem się triumfu Holandii, jednak potraficie pozytywnie zaskoczyć. Gratki Aleks Serce:

Reszta czołówki też zasłużona, jednak co się dzieje dalej to trochę śmieszne. Zacznijmy od tego, że :france: Francja zdecydowanie nie zasłużyła na ostatnie miejsce, i to jeszcze ze sporą stratą. Dodatkowo :montenegro: :ukraine: i :unitedkingdom: (klątwa gospodarza say hi) to powinny zająć solidne miejsce w Top 10. A włoska dominacja na miejscach 8-11 wygląda pięknie. Jednak flop ************ wynagradza wszystko.

A skoro już jesteśmy przy tym to dzięki serdeczne za wszystkie punkty, które zapewniły Islandii 9. miejsce Serce Z jednej strony nie nastawiałem się na jakiś szczególny wynik, jednak początek głosowania dawał mi cień nadziei na nieco wyższe miejsce. Cóż, grad zer w środku zrobił swoje, ale i tak jestem bardzo zadowolony. Szczególne dzięki dla :greece: :finland: :portugal: :unitedkingdom: i :belarus: :*

Cóż, następna edycja zapowiada się jeszcze dziwniej, wręcz nie mogę się doczekać.


Ostatnio zmieniony przez Aro dnia Nie 14 Cze - 0:16, w całości zmieniany 1 raz
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 14 Cze - 0:07
Miło było gościć wszystkich Państwa w moim Leeds, ze swojej strony muszę przyznać że jestem już spełniony w tym konkursie bo udało mi się wygrać dwa razy z naprawdę nowoczesnymi kawałkami - takimi jakie lubię bo w KP przez wszystkie swoje 54 edycje wygrałem tylko raz i ze starociem Szeroki uśmiech (chociaż zacnym starociem mimo wszystko)
@Aleks :netherlands: gratulację, piosenka była dla mnie ok i zasługiwała na zwycięstwo i co ważne przebiła się bez teledysku bo ostatnio gdzieś czytałem komentarz że ktoś nie miał teledysku i to mogło zaważyć na słabym wyniku, jak się okazuje.. niekoniecznie tak to wygląda i dobrze bo przecież oceniamy piosenki.
Mi osobiście niektóre utwory włoskie w tej edycji przypadły go gustu a najbardziej pozytywna :australia: a przy okazji pozytywności szkoda mi było najbardziej z półfinałów braku awansu :spain: bo bardzo fajny, wpadający w ucho kawałek.
Jeśli chodzi o mój wynik zadowala fakt że nie byłem w bottom 3 xd jak na automatycznego finalistę spoko i to by było na tyle gdyż tematyka edycji średnio mi leżała. Dziękuję Kiss
avatar
Gość
Gość

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 14 Cze - 10:57
To może zacznę od półfinału (jak zawsze za późno), że nie stał on na wybitnym poziomie ale jakieś ciekawsze utwory się znalazły i całe szczęście powędrowały wyżej, szkoda mi tylko :finland: Finlandii bo piosenka wyróżniała się swoim spokojem (jak Anouk w 2013) tutaj niestety nie przeszło to..na dzołki mało co zwracam uwagę, nawet jeśli są w finale jakoś nie zawadzają mi za bardzo, zawsze to jakieś urozmaicenie, nie zawsze musi być to pozytywne bo każdy ma piosenki, których nie lubi.
Finał również był średni, wygrała najlepsza piosenka, za co gratuluję Aleksowi Szeroki uśmiech ale też uważam, że Sharon w swoim solowym repertuarze ma kilka lepszych kawałków lecz ten nie był zły, w końcu dałem 12 to o czymś świadczy xD reszta wyników bardziej mi obojętna, ale na plus tutaj wychodzi piosenka :albania: Albanii, bardzo przyjemna piosenka w odbiorze z przyjemnością mi się słuchało przez cały czas.
Podsumowując, mogło być lepiej choć pewnie i tematyka edycji wcale nie ułatwiała wyborów.

Pozdrawiam ślicznie wszystkich uczestników PdF :>
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 14 Cze - 14:18
Gratki Aleks! Zwycięstwo uważam za zasłużone, zaraz po klasykach/hiciorach/szlagierach w postaci Aldony i Leny, to właśnie ta propozycja była moją ulubioną z tego finału, także cieszy mnie taki rezultat. Generalnie wyniki naprawdę przyzwoite, oczywiście wymienione wyżej szlagiery powinny znaleźć się wyżej, ale.. no wiadomo. xD Miło, że Serbia wskoczyła na podium, a Belgia, Niemcy i Islandia załapały się do top10. To był w porzą siu finał.
Sponsored content

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach