Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+15
Wilk
Aro
Wonder
Aleks
Jasiek
Dawid
Szymek79
Morison
vestmann
DanielW
Darka
Drover
marjuz
Dastame
Sebek
19 posters
Go down
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 595
Płeć : Male
Wiek : 28

WYNIKI - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Nie 14 Cze - 20:54
Gratulacje dla zwycięzcy, aczkolwiek totalnie mi się nie widziała i nie widzi ta piosenka na najwyższym stopniu podium. Myślałem wręcz, że będzie gdzieś 11-15.
Ze swojej strony bardzo dziękuję za pierwsze TOP10 w tym konkursie, a w szczególności za najwyższe noty od laleczek KarolStark i Sebek. Ciekawie wyglądają wszystkie włoskie piosenki obok siebie i jeszcze te właściwe Włochy nad nami ;D
Życzę wszystkim niezapomnianych wrażeń w kolejnej edycji Wink
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Pon 15 Cze - 13:45
Gratulacje Aleks, mimo że mocno bezpieczny wybór to na tle ogółu nie wypadł aż tak źle i w sumie dobrze się stało. Szkoda, że Czarnogóra tak nisko, bałkańskie granie mocno się wyróżniało w tej edycji. Dla odmiany poradziła sobie nie tak charakterystyczna, ale nadal ciekawa Albania i jest to jakaś rekompensata.

Dziękuję za kolejne w tej serii Top 10, bo jak potwierdzają wyniki półfinału, sam awans nie był prostą sprawą.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1864
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Sro 17 Cze - 0:45
Już parę dni po wynikach i w sumie nie mam zbyt wiele do powiedzenia poza tym, że ścisła czołówka mi się nie podoba (a bossska Aldona została ograbiona).

Chciałbym jednak gorąco pogratulować premierowego zwycięstwa mojej sisce @Aleks. Najwyraźniej bycie organizatorką Ci służy. Szeroki uśmiech Pamiętam jeszcze czasy Anna Popek Song Contest w KP, kiedy to dość mocno (aż za mocno :P ) kierowałeś się gustem innych przy swoich wyborach. Teraz natomiast masz już wyrobiony swój własny styl, który zauważam w Twoich kolejnych propozycjach i bardzo miło było mi móc zaobserwować taką ewolucję, zwieńczoną zgarnięciem przez Ciebie tytułu (i oby to nie był ostatni raz Wink ).
Sponsored content

WYNIKI - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach