Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 104
Skąd : Manjolowo (gmina)

HOLANDIA: Self Esteem - (Girl) Crush Empty HOLANDIA: Self Esteem - (Girl) Crush

Nie 14 Cze - 22:30

recap od 1:42

Zapraszam do komentowania i typowania Wink


Ostatnio zmieniony przez Wonder dnia Sob 4 Lip - 23:02, w całości zmieniany 1 raz

KarolStark lubi ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

HOLANDIA: Self Esteem - (Girl) Crush Empty Re: HOLANDIA: Self Esteem - (Girl) Crush

Nie 14 Cze - 23:55
Ta piosenka aż krzyczy ''jaśkowe granie'' xd A nawet jeżeli to nie jest jego wybór to wciąż solidna propozycja, która zapewne świetnie sobie poradzi.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

HOLANDIA: Self Esteem - (Girl) Crush Empty Re: HOLANDIA: Self Esteem - (Girl) Crush

Pon 15 Cze - 22:04
chciałam znowu się śmiać, że song z eurosongs, ale to tylko tytuł taki sam, he he
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

HOLANDIA: Self Esteem - (Girl) Crush Empty Re: HOLANDIA: Self Esteem - (Girl) Crush

Pon 15 Cze - 23:53
Myślę że to Sebek, najbardziej "mój" song dzisiejszego dnia, fajny instrumental, dzięki któremu piosenka mocno się wyróżnia
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1256
Wiek : 23

HOLANDIA: Self Esteem - (Girl) Crush Empty Re: HOLANDIA: Self Esteem - (Girl) Crush

Wto 16 Cze - 12:47
Hmm ktoś tu chciał wystawić ok songa i się przykryć tytułem który zwiastowałby dance-pop. Przypomina mi ten utwór trochę Catey Shaw - The Ransom, tylko trochę szybsze + etniczne wstawki. Dlatego stawiam na @Przemek albo kogoś z jego ekipy Wink

EDIT:


Dawid napisał:chciałam znowu się śmiać, że song z eurosongs, ale to tylko tytuł taki sam, he he

ta piosenka też była w ess XD

a to sorry wycofuję


Ostatnio zmieniony przez marjuz dnia Wto 16 Cze - 13:03, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Gość
Gość

HOLANDIA: Self Esteem - (Girl) Crush Empty Re: HOLANDIA: Self Esteem - (Girl) Crush

Wto 16 Cze - 12:54
Dawid napisał:chciałam znowu się śmiać, że song z eurosongs, ale to tylko tytuł taki sam, he he

ta piosenka też była w ess XD
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

HOLANDIA: Self Esteem - (Girl) Crush Empty Re: HOLANDIA: Self Esteem - (Girl) Crush

Sro 17 Cze - 0:05
Coś tam ma fajnego w sobie, ale kto mógł to wystawić? No nie wiem... Niech będzie @Wonder.
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 684
Płeć : Male
Wiek : 20

HOLANDIA: Self Esteem - (Girl) Crush Empty Re: HOLANDIA: Self Esteem - (Girl) Crush

Pią 19 Cze - 14:21
Fajna song, ale kolejna w stylu: mogło to wystawić milion użytkowniczek.
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 598
Płeć : Male
Wiek : 28

HOLANDIA: Self Esteem - (Girl) Crush Empty Re: HOLANDIA: Self Esteem - (Girl) Crush

Nie 5 Lip - 12:04
Twoja najlepsza piosenka od kiedy jestem w PDF i zasłużone miejsce w finale 😊. Jestem miło zaskoczony.

Aleks lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

HOLANDIA: Self Esteem - (Girl) Crush Empty Re: HOLANDIA: Self Esteem - (Girl) Crush

Nie 5 Lip - 20:34
To też niemałe zaskoczenie. Dziesięć innych piosenek bardziej pasowało do @Aleks. :netherlands: Holandia otarła się o punkty w moim finałowym rankingu. Klimat utworu jest naprawdę przyjemny, aż chciałoby się, aby całość była trochę lepiej przemyślana kompozycyjnie.
Sponsored content

HOLANDIA: Self Esteem - (Girl) Crush Empty Re: HOLANDIA: Self Esteem - (Girl) Crush

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach