Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

HOLANDIA: POESY - Strange Little Girl Empty HOLANDIA: POESY - Strange Little Girl

Pon 27 Lip 2020 - 22:03
W 27. Edycji PdF, :snetherlands: Holandię reprezentować będzie :canada: POESY w utworze "Strange Little Girl" . Uśmiech

[You must be registered and logged in to see this image.]



Czas na coś innego ode mnie, zupełne odejście od spokojnego nastroju, który zaprezentowałem w poprzedniej edycji... Moje odkrycie tegorocznych wakacji - barwny i energiczny utwór z gatunku pop rock, któremu temperantu nadaje magnetyczny (w mojej opinii) głos i osobowość wokalistki. Uroku dodaje jeszcze wypchany szaleństwem i seksapilem teledysk. Właśnie te wszystkie składniki, które wymieniłem to idealny przepis na moje muzyczne wakacje. Serce 1

Sam utwór według wokalistki - narodził się z frustracji płynącej z obawy złego zrozumienia bądź skategoryzowania. Ona nie chce być zaszufladkowana - jest tylko "małą, dziwną dziewczynką"  Język 1

Fragment do skrótu: 2:37 - 3:27

Życzę miłego odsłuchu! Szeroki uśmiech
avatar
Gość
Gość

HOLANDIA: POESY - Strange Little Girl Empty Re: HOLANDIA: POESY - Strange Little Girl

Wto 28 Lip 2020 - 13:21
Znam i bardzo lubię ten utwór Szeroki uśmiech
Oczywiście, jak napisałeś jest bardzo energiczny, dużo się w nim dzieje i przede wszystkim nie ma nudy, piosenka z powerem, który klasyfikuje się z moim gustem. Choć tylko nie wiem czy pasuje ona całościowo do wakacyjnych klimatów ale mnie absolutnie kupiłeś.
Powodzonka :P
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

HOLANDIA: POESY - Strange Little Girl Empty Re: HOLANDIA: POESY - Strange Little Girl

Czw 6 Sie 2020 - 23:15
No nie wiem. Do niczego konkretnego nie mogę się przyczepić, po prostu jest mi ten utwór mocno obojętny. That's it.

Aleks lubi ten post

DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

HOLANDIA: POESY - Strange Little Girl Empty Re: HOLANDIA: POESY - Strange Little Girl

Pią 7 Sie 2020 - 15:08
Całkiem niezła piosenka, ale jednak z jakichś powodów nie mogę się do niej w 100% przekonać. Jest na pewno poprawna w każdym możliwym aspekcie, ale jednocześnie niczym mnie ten utwór nie zaskoczył ani nie zachwycił, przynajmniej na tę chwilę. Powodzenia!

Aleks lubi ten post

Sponsored content

HOLANDIA: POESY - Strange Little Girl Empty Re: HOLANDIA: POESY - Strange Little Girl

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach