Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 103
Skąd : Manjolowo (gmina)

BOŚNIA I HERCEGOWINA: POLO & PAN - Canopée Empty BOŚNIA I HERCEGOWINA: POLO & PAN - Canopée

Nie 14 Cze - 22:30

recap od 1:29

Zapraszam do komentowania i typowania Wink


Ostatnio zmieniony przez Wonder dnia Sob 4 Lip - 23:07, w całości zmieniany 1 raz

KarolStark lubi ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

BOŚNIA I HERCEGOWINA: POLO & PAN - Canopée Empty Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA: POLO & PAN - Canopée

Nie 14 Cze - 23:58
Klimat i specyficzność piosenki bardzo pasuje do stylu @Fenistil 😀 Sama piosenka ciekawa, ale pod koniec trochę się zaczyna dłużyć. Za to teledysk świetny
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

BOŚNIA I HERCEGOWINA: POLO & PAN - Canopée Empty Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA: POLO & PAN - Canopée

Wto 16 Cze - 13:01
Trudno mi określić, kto to mógł wystawić, ponieważ mam co najmniej 5 osób, które byłyby skłonne postawić na coś takiego. Słuchałem tego już chyba przedwczoraj, dzisiaj sobie wróciłem i naprawdę jest to bardzo intrygujący utwór. Mimo, że nie znam francuskiego to czuję ten przejmujący klimat utworu i z zaciekawieniem wysłuchałem do końca. No i jako, że piosenka pasuje mi na kilka osób to bardzo duże prawdopodobieństwo że świetnie sobie poradzi.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

BOŚNIA I HERCEGOWINA: POLO & PAN - Canopée Empty Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA: POLO & PAN - Canopée

Sro 17 Cze - 0:10
Aro napisał:Klimat i specyficzność piosenki bardzo pasuje do stylu @Fenistil 😀
Z obowiązku zaprzeczę. Wink

A tak to jest w miarę ciekawie, teledysk świetny. Taka francuszczyzna kojarzy mi się dość mocno z @KarolStark, ewentualnie może @Przemek byłby skłonny postawić na coś takiego.
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 672
Płeć : Male
Wiek : 20

BOŚNIA I HERCEGOWINA: POLO & PAN - Canopée Empty Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA: POLO & PAN - Canopée

Pią 19 Cze - 14:11
Teledysk i ogólna stylistyka piosenki wręcz krzyczy, że to utwór @Fenistil, ale kto wie - być może to tylko podpucha. Utworu słucha się bardzo przyjemnie, czuć przyjemny wakacyjny vibe, choć pod koniec nieco się dłuży.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 761
Płeć : Male
Wiek : 23

BOŚNIA I HERCEGOWINA: POLO & PAN - Canopée Empty Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA: POLO & PAN - Canopée

Pon 22 Cze - 13:42
No zdecydowanie @Fenistil. Szeroki uśmiech To są jego klimaty i zdziwię się, jeśli zgłosił to ktoś inny. Bardzo fajny song.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2109
Wiek : 24

BOŚNIA I HERCEGOWINA: POLO & PAN - Canopée Empty Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA: POLO & PAN - Canopée

Nie 5 Lip - 20:43
To nie było trudne do ogadnięcia. Szeroki uśmiech Mega muza @Fenistil, strasznie ciekawy klimat ma ten utwór. Teledysk też dodatkowo wyróżnia go spośród reszty stawki.
Sponsored content

BOŚNIA I HERCEGOWINA: POLO & PAN - Canopée Empty Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA: POLO & PAN - Canopée

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach