Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 104
Skąd : Manjolowo (gmina)

MACEDONIA PÓŁNOCNA: BLOW - You Killed Me on the Moon Empty MACEDONIA PÓŁNOCNA: BLOW - You Killed Me on the Moon

Pon 15 Cze - 22:02

recap od 1:50

Zapraszam do komentowania i typowania Wink


Ostatnio zmieniony przez Wonder dnia Sob 4 Lip - 23:12, w całości zmieniany 1 raz

KarolStark lubi ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 935
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

MACEDONIA PÓŁNOCNA: BLOW - You Killed Me on the Moon Empty Re: MACEDONIA PÓŁNOCNA: BLOW - You Killed Me on the Moon

Pon 15 Cze - 22:53
Znam, kiedyś poznałem jadąc ciężarówką po FRANCJI trasa Paris - Nice. Nawet chyba miałem ją zapisaną w notatniku, gdzie zapisywałem potencjalne piosenki do KP/PdF (już nie pamiętam do którego z nich) :P. Ode mnie duży plus, bo szybko wpada w ucho, a to jest dla mnie jedną z ważniejszych cech w tego typu konkursach muzicznych. Stawiam na @Sebek/@Łosoś/@iguś.
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1256
Wiek : 23

MACEDONIA PÓŁNOCNA: BLOW - You Killed Me on the Moon Empty Re: MACEDONIA PÓŁNOCNA: BLOW - You Killed Me on the Moon

Wto 16 Cze - 11:58
W ogóle jestem zdziwiony że to jeszcze nie było w tyn konkursie, bo tak często wyświetlało mi się to w proponowanych, że ten utwór trafił już do mojej szufladki w mózgu z kotletami. Stawiam że wystawił to ktoś kto zazwyczaj nie wystawia/nie słucha męskiego wokalu i wziął coś pierwsze z brzegu. Moim zdaniem @syguu
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

MACEDONIA PÓŁNOCNA: BLOW - You Killed Me on the Moon Empty Re: MACEDONIA PÓŁNOCNA: BLOW - You Killed Me on the Moon

Wto 16 Cze - 23:50
Takie nawet spoko, ale pewnie mi się znudzi. Obstawiam @Sebek albo @Xytros.
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 684
Płeć : Male
Wiek : 20

MACEDONIA PÓŁNOCNA: BLOW - You Killed Me on the Moon Empty Re: MACEDONIA PÓŁNOCNA: BLOW - You Killed Me on the Moon

Pią 19 Cze - 13:53
Song oczywiście znam, ale już mi się max znudziła. Sam planowałem ją kiedyś wystawić ale dla mnie to już się kotlet zaczął robić. Obstawiam, że wystawił to @KarolStark, choć trop mapoxa z @syguu też dobry.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

MACEDONIA PÓŁNOCNA: BLOW - You Killed Me on the Moon Empty Re: MACEDONIA PÓŁNOCNA: BLOW - You Killed Me on the Moon

Sob 27 Cze - 19:15
Song typu okropna nuda. Totalnie nic się nie dzieje, totalnie nic nie pamiętam mimo wielokrotnego odtworzenia. @KarolStark i guess, w tej serii nie trafiał w mój gust.
Sponsored content

MACEDONIA PÓŁNOCNA: BLOW - You Killed Me on the Moon Empty Re: MACEDONIA PÓŁNOCNA: BLOW - You Killed Me on the Moon

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach