Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

ARMENIA: Roosevelt - Shadows Empty ARMENIA: Roosevelt - Shadows

Nie 26 Lip - 0:04
[You must be registered and logged in to see this image.]

Przed Państwem jeden z moich ulubionych kawałków na wakacje -  "Shadows" w wykonaniu :germany: niemieckiego artysty Roosevelta. Rzucam wyzwanie na najbardziej wakacyjny klip i życząc samych przyjemnych wrażeń - zapraszam do słuchania, oglądania i tupania nóżką. Słońce



skrót poproszę od 3:14
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

ARMENIA: Roosevelt - Shadows Empty Re: ARMENIA: Roosevelt - Shadows

Pon 27 Lip - 21:46
Nie jest to typowe, wakacyjne umpa-umpa, aczkolwiek charakter edycji zachowany w 100% Świetnie się tego słuchało, nuta idealna do chilloutu lub do wakacyjnych wojaży i guess (can imagine mieć to na słuchawkach i zwiedzać jakieś wielkie miasto xd). Na pewno wrócę do tego wyboru przed startem głosowania, jak zwykle :armenia: trzyma poziom (ah ta monotematyczność, weź przestań co).
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 534
Płeć : Male

ARMENIA: Roosevelt - Shadows Empty Re: ARMENIA: Roosevelt - Shadows

Sro 29 Lip - 9:59
Roosevelta bardzo sobie cenię zarówno w jego solowych projektach jak i w remiksach innych artystów. Z resztą sam go wystawiłem jeszcze za czasów KP przyznam się, że nie pamiętam jak finalnie sobie poradził nie mnie j :armenia: życzę co najmniej finału. Uśmiech
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

ARMENIA: Roosevelt - Shadows Empty Re: ARMENIA: Roosevelt - Shadows

Czw 6 Sie - 23:27
Szymkowy Roosevelt zdecydowanie mi się spodobał. Nie inaczej jest tutaj! Skróciłbym całość o dobrą minutę, ale "Shadows" i tak mocno wpada w ucho. Db muza.
Sponsored content

ARMENIA: Roosevelt - Shadows Empty Re: ARMENIA: Roosevelt - Shadows

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach