Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows

+15
Fenistil
Liver
Skrzeczek
Naar
Aro
Yngwie / admin
domi10
Jasiek
DanielW
KarolStark
Radek
mercator
IgorBielak
Szymek79
iguś
19 posters
Go down

Na ile punktów oceniasz propozycję holenderskich wokalistek?

3 - 20%
0 - 0%
3 - 20%
2 - 13%
3 - 20%
1 - 7%
1 - 7%
1 - 7%
0 - 0%
1 - 6%
 
Wszystkich Głosów: 15
 
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows Empty HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows

Wto 28 Lut - 12:37
HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows OG3NE-Lisa-Amy-Shelley-Vol

:netherlands: Holandię :netherlands: w Kijowie reprezentować będzie trio O'G3NE złożone z trzech sióstr - Amy, Lisy i Shelley (od lewej na zdjęciu). Są one znane głównie z wygranej w programie The Voice of Holland. Reprezentowały też swój kraj na Eurowizji Junior 2007, gdzie zajęły 11. miejsce. Konkursowy utwór skomponował ojciec wokalistek, a zaprezentowany on został 3 marca o godzinie 11:30. Nosi tytuł Lights and Shadows.



Tu można zobaczyć występ na żywo


Ostatnio zmieniony przez iguś dnia Sob 4 Mar - 9:44, w całości zmieniany 2 razy
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 534
Płeć : Male

HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows Empty Re: HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows

Pią 3 Mar - 11:53
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows Empty Re: HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows

Pią 3 Mar - 13:32
Jest to całkiem przyjemna propozycja. Od razu mi się spodobała, ale brakuje mi czegoś mocniejszego. Myślałem, że ostatni refren to będzie petarda, może jakieś wokalizy, coś jak w "I Wish I Loved You More" Holly Brewer. Bez tego też jest dobrze, ale gdyby dodać trochę mocy to może znalazły by się w moim top 3? Liczę, że na żywo wyjdzie jeszcze lepiej Uśmiech
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows Empty Re: HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows

Pią 3 Mar - 13:38
Liczyłem na dobry utwór od tych pań i mimo, że efektu "wow" nie ma, to i tak bardzo mi się podoba. Wink Utwór bardzo szybko zapada w pamięć, wpada w ucho, jest to po prostu porządna ballada. Z każdym odsłuchem zyskuje. Dziś wieczorem ponoć O'G3NE mają wykonać tę piosenkę live i nie mogę się doczekać tego występu, bo one są naprawdę genialne na żywo. Wygrać Holandia nie wygra, ale mam nadzieję, że do finału wejdą i zajmie miejsce przynajmniej zbliżone do zeszłorocznego. Wink

8/12
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows Empty Re: HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows

Pią 3 Mar - 14:21
Bardzo solidna piosenka z Holandii, przydałaby się mocniejsza końcówka jak we Flashlight. Daje jej 7/12. Może w TOP10 konkursu nie znajdzie się, ale życzy jej awansu do finału..
Radek
Radek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 87
Płeć : Male
Wiek : 34
Skąd : Łódzkie

HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows Empty Re: HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows

Pią 3 Mar - 15:09
A dla mnie piosenka nie powala, jest nudna i czegoś jej brakuje.
Myślę, że zajmie miejsce w połowie stawki. Liczyłem na coś więcej...
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 928
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows Empty Re: HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows

Pią 3 Mar - 15:27
Również mi się nie podoba. Nudnawa, bez emocji. Jakby z lat 2005-2010. Czuję się, że coś już podobnego słyszałem.
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows Empty Re: HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows

Pią 3 Mar - 15:50
Taka dosyć zwykła piosenka, nie wydaje się wyróżniać czymkolwiek na ten moment. Po pierwszym przesłuchaniu jedyny atut tej propozycji jaki przyszedł mi do głowy to doskonale brzmiące razem głosy wokalistek, ale tego należało się spodziewać, w końcu nie bez przyczyny dziewczyny wygrały The Voice'a. Sam utwór ma jak dla mnie dość dziwną konstrukcję, refreny średnio pasują do zwrotek. Ogólnie mam mieszane odczucia - nie jest to tragedia, jednak no nie wiem, mam wrażenie, że potencjał tkwiący w tym trio nie został wykorzystany.
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows Empty Re: HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows

Pią 3 Mar - 16:07
Nie nastawiałem się na nic wielkiego... i otrzymałem coś bliskiego temu, czego oczekiwałem. Dwie pierwsze minuty są niepoukładane i chaotyczne tak jakby ozdobniki wokalne przerastały samą piosenkę. Moją uwagę zwraca dopiero przyzwoity bridge i przyjemny refren z oklaskami (to może zadziałać w maju) no i do końca jest już okej. A głosy mimo, że do siebie pasują i ładnie brzmią tak mam wrażenie, że zastosowano tu zbyt dużo autotune, sztuczność bije aż na kilometr. Na pewno jednak problem ten zostanie wyeliminowany w wykonaniu na żywo. Leci 4/12 i dolna połowa rankingu; tragedii nie ma, ale mimo wszystko to najgorsza Holandia od 2011 jak dla mnie. :/
avatar
domi10
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 2

HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows Empty Re: HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows

Pią 3 Mar - 16:44
Nie wiem co o tej piosence sądzić. Wydaje się poprawna jednak brakuje takiego "punktu zaczepienia" jak na przykład w przypadku "Slow Down". Przez te trzy minuty słyszę w sumie tylko trzy kobiece głosy które coś sobie nucą. Może ta piosenka po prostu potrzebuje czasu żeby ją zapamiętać Wink
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows Empty Re: HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows

Pią 3 Mar - 16:52
ładna piosenka, ale ja się z nią nie identyfikuję, gdybym usłyszał to gdzieś w radio to pewnie bym zignorował. Delikatne głosy do totalnie płaskiej ballady. Co śmieszne, mowa była o power balladzie, chyba posiadam inną definicje niż Holendrzy, dla mnie power ballada to Molitva lub Crno i Belo a nie takie miauczenie do kotleta.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows Empty Re: HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows

Pią 3 Mar - 17:25
Trochę Little Mix, trochę Pentatonix i mamy O'G3NE (borze liściasty, co za okropna, pretensjonalna i sztuczna nazwa...). Czytałem, że zespół jedzie po zwycięstwo do Kijowa - nie wydaje mi się, żeby z tym utworem się udało. Jednak nie przekreślam szans, bo przy bardzo dobrze.
Pierwsze, co się rzuca w uszy to śliczne, zsynchronizowane głosy Serce Sama piosenka nie jest niczym odkrywczym czy spektakularnym, ale słucha się nadzwyczaj dobrze, jakoś się lekko robi w duszy Uśmiech Po prostu miły, przyjemny kawałek, który przy wielu napuszonych piosenkach ze stawki pozwala na chwilę oddechu. 7/12.
Naar
Naar
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male

HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows Empty Re: HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows

Pią 3 Mar - 18:59
Hahaha właśnie orzesluchalem i pierwsze co mi przyszło do głowy to "High School Musical" brzmi identycznie jak większość piosenek z tego filmu. I brzmi jak wiekszosc piosebek dziewczyn czyli nijako.... Szkoda bo tylu super piosenkach w ostatnich latach znów jest średnio :(
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows Empty Re: HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows

Pią 3 Mar - 20:17
Momentami sprawia wrażenie trochę jakby niespójnej, ale jest to i tak bardzo dobra piosenka. Może nie jest to coś powalającego na kolana, ale bardzo mi się spodobała Szeroki uśmiech. Głosy są świetnie zsynchronizowane. Przypuszczam, że w konkursie dobrze sobie poradzi. 10/12
A od teraz znamy już większość konkursowych piosenek.

EDIT: 12/12 i niedługo pewnie coś więcej o niej napiszę Serce


Ostatnio zmieniony przez Skrzeczk dnia Czw 9 Mar - 21:44, w całości zmieniany 1 raz
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows Empty Re: HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows

Pią 3 Mar - 20:39
Nie mogę wymyślić nic odkrywczego na temat tej piosenki, bo czy ona na to zasługuje? Ma jakąś ponadprzeciętną cechę, wnosi coś do konkursu? Na uwagę na pewno zasługuję fakt, że dziewczyny potrafią się niesamowicie zsynchronizować w trakcie występów na żywo (przykład). Mają ładne głosy, są naprawdę utalentowane. Szkoda jedynie, że piosenka jest marna.
Sponsored content

HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows Empty Re: HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach