Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 342
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

CZECHY: Josefine Myrberg - Lucid Dream Empty CZECHY: Josefine Myrberg - Lucid Dream

Nie 26 Lip - 22:43
Jak wszyscy wiedzą, jestem specjalistą od wystawiania skocznych, tanecznych utworów. Głownie z tego powodu zdarzało mi się opuszczać edycje wakacyjne w KP - po prostu czułem, że zdeklasowałbym konkurencję  Lol

Tym razem podejmę wyzwanie i przedstawiam szwedzką wokalistkę Josefine Myrberg i jej piosenkę "Lucid Dream".

Josefine w teledysku nosi koszulkę bez rękawów więc chyba jest ciepło (zatem pewnie lato), utwór dość lekki o motywującym tekście. Także mam nadzieję że spełnia wymogi edycji wakacyjnej.

:czech: :sweden: Josefine Myrberg - Lucid Dream :sweden: :czech:



RECAP: od 3:12

Tekst:
How did I end up
In this place
How could I get out?
Find a way

I'm gonna fight my demons
Walking out of clouds
Get outta this prison
I'm gonna work it out

Diving to an ocean
I'm gonna take a leap
Running in slow motion
I love this lucid dream

Where I am going
No one's been
All that I dreamt of
Is in that place

I'm gonna fight my demons
Walking out of clouds
Get outta this prison
I'm gonna work it out

Diving to an ocean
I'm gonna take a leap
Running in slow motion
I love this lucid dream

I'm gonna shout it out
Nothing can bring me down, oh no no
'Cause I'm going higher, higher
I'm gonna spread my wings
Living a lucid dream there alone
And I'm going higher, higher

Higher, higher
Higher, higher, ah ah ah

I don't wanna wake up
Here I'll stay
What I was afraid of
Has gone away

I'm gonna fight my demons
Walking out of clouds
Get outta this prison
I'm gonna work it out

Diving to an ocean
I'm gonna take a leap
Running in slow motion
I love this lucid dream

I'm gonna shout it out
Nothing can bring me down, oh no no
'Cause I'm going higher, higher
I'm gonna spread my wings
Living a lucid dream there alone
And I'm going higher, higher

Higher, higher
Higher, higher, ah ah ah

And I am higher
Higher
Higher to the unknown
Higher
Higher
Higher to the unknown

I'm gonna shout it out
Nothing can bring me down, oh no no
'Cause I'm going higher, higher
I'm gonna spread my wings
Living a lucid dream there alone
And I'm going higher, higher

Higher, higher
Higher, higher, ah ah ah
Higher, higher
Higher, higher, ah ah ah
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2110
Wiek : 24

CZECHY: Josefine Myrberg - Lucid Dream Empty Re: CZECHY: Josefine Myrberg - Lucid Dream

Czw 6 Sie - 23:08
vestmann z edm radiówką, świat się kończy! Nie chcę być źle zrozumiany, ale Twoje utwory zawsze biją skromnością (tudzież spokojem). Nie inaczej jest również tutaj. Nie wiem czy kupuję tego typu zachowawczość w dyskotekowo-wakacyjnym utworze. Potrzebowałem się trochę osłuchać, aby mieć lepszą opinię.
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

CZECHY: Josefine Myrberg - Lucid Dream Empty Re: CZECHY: Josefine Myrberg - Lucid Dream

Pią 7 Sie - 14:46
Nie jest to może moja ulubiona piosenka wystawiona przez Ciebie w tej serii, ale nie jest też najgorzej! Utwór potrzebuje trochę czasu, żeby się rozwinąć, ale kiedy w końcu nadchodzi refren, jest on przyjemnym elementem. Czynnikiem na plus jest też głos wokalistki z takim delikatnym pazurem. Na razie może nie moja ścisła czołówka, ale jak napisałem, nie jest źle! Powodzenia Uśmiech
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

CZECHY: Josefine Myrberg - Lucid Dream Empty Re: CZECHY: Josefine Myrberg - Lucid Dream

Sob 8 Sie - 17:37
Jak na piosenkę w tym gatunku jest nieźle. Żadnych specjalnych uczuć we mnie nie wywołuje przy słuchaniu, ale na pewno mi nie przeszkadza, a refren czasem potrafi w losowym momencie dnia wrócić mi do głowy.

vestmann napisał:Josefine w teledysku nosi koszulkę bez rękawów więc chyba jest ciepło (zatem pewnie lato), utwór dość lekki o motywującym tekście. Także mam nadzieję że spełnia wymogi edycji wakacyjnej.
Każdy spełnia, jeśli wystarczająco się uprzesz. Wink Ale myślę, że ten wybór na pewno jest nie mniej wakacyjny niż średnia tej edycji.
Sponsored content

CZECHY: Josefine Myrberg - Lucid Dream Empty Re: CZECHY: Josefine Myrberg - Lucid Dream

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach