Eurowizja 2025: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1280
Wiek : 23

GRECJA: Yael Naim - Dream In My Head  Empty GRECJA: Yael Naim - Dream In My Head

Nie 08 Wrz 2024, 14:57


Francusko-izraelska wokalista Yael Naim urodziła się w 1978 roku. Wywodzi się z rodziny Sefardyjczyków (Żydów zamieszkujących Półwysep Iberyjski). Jej muzyka łączy elementy folku, popu czy jazzu. W 2008 roku wygrała Nagrodę "Victoires de la Musique" w kategorii "Najlepszy album na świecie", a w 2011 w kategorii "Najlepsza wokalistka". Znana głównie z utworu "New Soul". Dwukrotnie w KP, w PDF debiutuje Wink

2:33 skrót
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 970
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

GRECJA: Yael Naim - Dream In My Head  Empty Re: GRECJA: Yael Naim - Dream In My Head

Pon 09 Wrz 2024, 11:38
Prawdziwa perełka muzyczna, która wciąga od pierwszych dźwięków. Jej delikatny, lecz jednocześnie hipnotyzujący głos wprowadza słuchacza w magiczny, senny świat pełen emocji. Piosenka łączy w sobie subtelność z głębokim przesłaniem, co sprawia, że każdy moment staje się wyjątkowy. Melodia, choć minimalistyczna, doskonale współgra z wokalem, tworząc atmosferę spokoju i refleksji. To utwór, który można słuchać wielokrotnie i za każdym razem odkrywać coś nowego – idealny do relaksu i zatracenia się w dźwiękach

marjuz lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1908
Płeć : Male
Wiek : 30
Skąd : Ząbki/Warszawa

GRECJA: Yael Naim - Dream In My Head  Empty Re: GRECJA: Yael Naim - Dream In My Head

Czw 12 Wrz 2024, 00:57
Rozbujała mnie ta piosenka. Sam fragment ze skrótu nie oddaje jej sprawiedliwości - trzeba przesłuchać całość, żeby w pełni docenić. Co prawda nic mnie tu z nóg nie zwaliło, ale czuję, że spędziłem wartościowe 4,5 minuty.

marjuz lubi ten post

Sponsored content

GRECJA: Yael Naim - Dream In My Head  Empty Re: GRECJA: Yael Naim - Dream In My Head

Powrót do góry
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach