Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

CZARNOGÓRA: Banks - Gimme Empty CZARNOGÓRA: Banks - Gimme

Pon 27 Lip - 15:29
Po niebywałym sukcesie Czarnogóry w poprzedniej edycji! : ) to malutkie państwo z południa Europy nie zwalnia tempa.
Podczas 27 edycji KPdF :montenegro: Czarnogóra będzie reprezentowana przez Banks w utworze Gimme.
Utwór ten bardzo często przewija się na moich playlistach, więc pomyślałem że jak ktoś jeszcze nie zna to się podzielę.

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]



Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

CZARNOGÓRA: Banks - Gimme Empty Re: CZARNOGÓRA: Banks - Gimme

Czw 6 Sie - 23:11
Jeżeli miałbym dziś strzelać to tutaj mamy winnera edycji. Wyróżnia się wystarczająco od reszty stawki i raczej wpisuje się w gusta forumowiczek. Na niekorzyść oczywiście znudzenie kolejnymi jej udziałami. BANKS to już stara wyga w kpdf. Ten jej utwór chyba najbardziej mi się podoba. Jest mrocznie, mocno i z pomysłem.
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

CZARNOGÓRA: Banks - Gimme Empty Re: CZARNOGÓRA: Banks - Gimme

Pią 7 Sie - 14:38
Baaardzo dobry wybór, przykuł moją uwagę od pierwszego przesłuchania, zresztą podobnie było chyba ze wszystkimi piosenkami BANKS, a na pewno z większością, z jakimi miałem przyjemność się zapoznać dzięki KP. Chyba jedyną rzeczą, którą mogę zarzucić temu utworowi jest to, że ja osobiście nie za bardzo słyszę tu wakacje, ale to przecież bardzo subiektywna kwestia i nie wpłynie na moją ocenę Wink Powodzenia!
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

CZARNOGÓRA: Banks - Gimme Empty Re: CZARNOGÓRA: Banks - Gimme

Pią 7 Sie - 14:52
No to mamy powrót po kilku latach w bardzo dobrym stylu. "Gimme" nie porwało mnie aż tak bardzo jak kilka utworów z wcześniejszego dorobku BANKS,  ale dalej jest to bardzo dobry, drapieżny numer a do tego teledysk od którego ciężko oderwać wzrok. Powodzonka!
Sponsored content

CZARNOGÓRA: Banks - Gimme Empty Re: CZARNOGÓRA: Banks - Gimme

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach