Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 675
Płeć : Male
Wiek : 20

WYSPY OWCZE: Parov Stelar - The Sun feat. Graham Candy Empty WYSPY OWCZE: Parov Stelar - The Sun feat. Graham Candy

Czw 30 Lip - 17:47
Wakacyjna muziczka, słońce, plaża, piasek, podróże itd.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

WYSPY OWCZE: Parov Stelar - The Sun feat. Graham Candy Empty Re: WYSPY OWCZE: Parov Stelar - The Sun feat. Graham Candy

Czw 6 Sie - 23:49
Nie miałem jakiś dużych oczekiwań, ale okazuje się że to jest naprawdę świetna propozycja! Radiówko-popówka z pełnoprawną duszą. Ciekawy vibe bije z tej piosenki. Trzymam kciuki!
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

WYSPY OWCZE: Parov Stelar - The Sun feat. Graham Candy Empty Re: WYSPY OWCZE: Parov Stelar - The Sun feat. Graham Candy

Pią 7 Sie - 14:58
Skądś to kojarzę, może z jakiejś reklamy? Możliwe, w każdym razie niezła propozycja, może nie porwała mnie od razu, ale z czasem mam coraz bardziej pozytywne odczucia co do niej. Na ten moment moich faworytów mam gdzieś indziej, ale kto wie, może i Twój wybór do nich dołączy jeśli tendencja się utrzyma Uśmiech Powodzenia!
Sponsored content

WYSPY OWCZE: Parov Stelar - The Sun feat. Graham Candy Empty Re: WYSPY OWCZE: Parov Stelar - The Sun feat. Graham Candy

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach