Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 684
Płeć : Male
Wiek : 20

WYSPY OWCZE: TNS - Umona feat. Mpumi Empty WYSPY OWCZE: TNS - Umona feat. Mpumi

Pią 2 Paź - 22:29
zabieram Was do Africa baila czijki cziki
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

WYSPY OWCZE: TNS - Umona feat. Mpumi Empty Re: WYSPY OWCZE: TNS - Umona feat. Mpumi

Pon 12 Paź - 21:55
Ten utwór naprawdę oddaje dziki, nieokiełznany charakter Afryki. Sprawia wrażenie ukończonego w 95 procentach, resztę należy sobie dopowiedzieć. Może nie był to zamierzony efekt, ale naprawdę niezwykle mnie urzekł. Świetna, odprężająca muza. Music is feeling.

Sebek lubi ten post

marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1256
Wiek : 23

WYSPY OWCZE: TNS - Umona feat. Mpumi Empty Re: WYSPY OWCZE: TNS - Umona feat. Mpumi

Sro 14 Paź - 16:43
Większość twoich propozycji w tej serii nie przypadła mi do gustu (poza tą wakacyjną, pięknie zarżniętą przez pyskforum) choć podobało mi się sporo piosenek które wystawiłeś w anonimowej. Tu wiadomo mudżin z afrika więc mapox lubi z automatu, ale w ogóle utwór ciekawy, taki nieopierzony, organiczny. To nie są dźwięki które są do głowy łopatą wsadzane tylko coś bardziej subtelnego. Powo

Sebek lubi ten post

Sponsored content

WYSPY OWCZE: TNS - Umona feat. Mpumi Empty Re: WYSPY OWCZE: TNS - Umona feat. Mpumi

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach