Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
avatar
Gość
Gość

ROSJA: The Big Moon - Your Light Empty ROSJA: The Big Moon - Your Light

Pią 31 Lip - 21:04
Na edycję wakacyjną zapodaje indie rockowy zespół, pochodzący z Wielkiej Brytanii The Big Moon z piosenką Your Light.

Post uzupełnię po powrocie z urlopu...
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

ROSJA: The Big Moon - Your Light Empty Re: ROSJA: The Big Moon - Your Light

Pią 31 Lip - 23:19
Ej, kojarzę to o.O No ale nie mam zielonego pojęcia skąd. Na pewno dobrze się tego słucha, na pewno jest energia, więc tu nie ma co się czepiać. Jednak... brakuje mi trochę takie go typowego, wakacyjnego vibe'u (co tyczy się większości piosenek jakie do tej pory zdążyłem przesłuchać, więc w sumie looz).
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

ROSJA: The Big Moon - Your Light Empty Re: ROSJA: The Big Moon - Your Light

Czw 6 Sie - 23:57
Mam tu bardzo podobny problem jak przy :albania: Albanii. Totalnie zapominam po wysłuchaniu, mimo że już odpalałem ten utwór nie raz. Zdecydowanie za mało wyraziste, aby mogło jakoś zaistnieć w czołówce. Chociaż oczywiście mogę się mylić, niezbadane są wyroki pdfiarzy.
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

ROSJA: The Big Moon - Your Light Empty Re: ROSJA: The Big Moon - Your Light

Pią 7 Sie - 14:53
Z tą piosenką mam trochę nietypową dla mnie sytuację, bowiem refreny podobają mi się najmniej, zdecydowanie bardziej wolę momenty tuż przed nimi czy zwrotki. Oprócz tego przyjemny do posłuchania wybór i w sumie to tyle co przychodzi mi do głowy o tym utworze :P Być może z czasem spodoba mi się jeszcze bardziej Uśmiech Powodzenia!
yourraxus
yourraxus
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Pride

Liczba postów : 51
Płeć : Female
Wiek : 24

ROSJA: The Big Moon - Your Light Empty Re: ROSJA: The Big Moon - Your Light

Sob 8 Sie - 15:25
Piosenka idealnie wpasowuje się w mój gust. Przyjemnie się jej słucha i moim zdaniem łatwo wyróżnia się na tle innych utworów w II półfinale.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1864
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ROSJA: The Big Moon - Your Light Empty Re: ROSJA: The Big Moon - Your Light

Sob 8 Sie - 17:30
Bardzo lubię zwrotki w tej piosence i to głównie one zostają mi w głowie po przesłuchaniu. Fajnie, rytmicznie sobie płyną, a dość niski głos wokalistki tworzy tam ciekawy klimacik. Przy refrenie trochę się to niestety w moim odczuciu rozmywa, jakoś tak zbyt dużo się dzieje i gubi się charakterystyczna melodia ze zwrotek. Mimo to na pewno jest to jedna z lepszych piosenek tej edycji.
Sponsored content

ROSJA: The Big Moon - Your Light Empty Re: ROSJA: The Big Moon - Your Light

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach