Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś greckiej propozycji?

3 - 43%
0 - 0%
1 - 14%
0 - 0%
1 - 14%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
2 - 29%
 
Wszystkich Głosów: 7
 
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1241
Wiek : 23

GRECJA: Stefania (Last Dance) - Page 2 Empty Re: GRECJA: Stefania (Last Dance)

Pon 3 Maj - 22:42
Wilk napisał:Przecież nie pisałem że na żywo, chociaż podmieniłem to wideło na jakieś z oficjalnego kanału bo na tamtym tytule faktycznie ktoś wprowadzał w błąd. Nie zmienia to też faktu że i tak tu słychać próbkę możliwości.



będzie finał ??

Dawid lubi ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

GRECJA: Stefania (Last Dance) - Page 2 Empty Re: GRECJA: Stefania (Last Dance)

Pon 3 Maj - 22:53
marjuz napisał:
Wilk napisał:Przecież nie pisałem że na żywo, chociaż podmieniłem to wideło na jakieś z oficjalnego kanału bo na tamtym tytule faktycznie ktoś wprowadzał w błąd. Nie zmienia to też faktu że i tak tu słychać próbkę możliwości.



będzie finał ??

tu nie ma co porównywać Last Dance brzmi po prostu lepiej, a co do Macedonii 2018 to wystarczy przypomnieć jej występ który był mega nijaki, co by nie mówić o Grecji czy robiła preselekcje w centrum handlowym czy w jakimś parkingu podziemnym to jej eurowizyjne występy zawsze mają ręce i nogi oraz są dopracowane pod kątem ujęć i choreografii - nawet w tym roku nieskromnie liczę na jakieś siritaki na scenie w Rotterdamie!

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie

Wilk lubi ten post

Bzyku
Bzyku
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Zgorzelec
http://www.instagram.com/mati_bzyku/

GRECJA: Stefania (Last Dance) - Page 2 Empty Re: GRECJA: Stefania (Last Dance)

Pią 9 Lip - 22:01
Na początku nie stawiałem Grecji wysoko, ale występ i ten green screen z niewidzialnymi tancerzami na żywo mnie przekonał. Song bardzo pospolity, ale jest w tym coś co przyciąga. Bardzo lubię. ☺

Wilk lubi ten post

avatar
Gość
Gość

GRECJA: Stefania (Last Dance) - Page 2 Empty Re: GRECJA: Stefania (Last Dance)

Pią 30 Lip - 8:56
Mega outfit
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

GRECJA: Stefania (Last Dance) - Page 2 Empty Re: GRECJA: Stefania (Last Dance)

Czw 18 Lis - 21:27
Ostatnio wracałem do oglądania tego co zaprezentowała na scenie Eurowizyjnej no i ja jednak trochu na odwrót niż Bzyku, uwielbiam słuchać tego songa, supcio teledysk i mega progres względem SUPERG!RL ale występ to nie było to na co liczyłem pod względem choreo i już nawet nie chodzi o green screen ale te niektóre ruchy były no takie sobie... Jeśli brać pod uwagę performance to Elena i Albina moim zdaniem o wiele bardziej zasługiwały na top 10 Znudzony
Sponsored content

GRECJA: Stefania (Last Dance) - Page 2 Empty Re: GRECJA: Stefania (Last Dance)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach