Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 303
Płeć : Male
Wiek : 23

ALBANIA: Alice Chater - Wonderland (My Name Is Alice) Empty ALBANIA: Alice Chater - Wonderland (My Name Is Alice)

Nie 16 Sie - 0:55
piosenka jest o Alice czyli o samej wokalistce xd
[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this link.]



Ostatnio zmieniony przez Batiooo dnia Czw 20 Sie - 20:29, w całości zmieniany 2 razy

Liver and Wilk lubią ten post

avatar
Gość
Gość

ALBANIA: Alice Chater - Wonderland (My Name Is Alice) Empty Re: ALBANIA: Alice Chater - Wonderland (My Name Is Alice)

Nie 16 Sie - 12:08
Moi, je m'appelle Lolita... Uśmiech

MEGA ciekawa piosenka, mój drogi DŻONY Serce

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Gość
Gość

ALBANIA: Alice Chater - Wonderland (My Name Is Alice) Empty Re: ALBANIA: Alice Chater - Wonderland (My Name Is Alice)

Sro 19 Sie - 12:46
Nie spodziewałem się, że ktoś to wystawi, w dodatku tak szybko xD
Nie wiem, czy będę odosobniony w opinii na temat piosenki ale zdecydowanie wolę ten utwór od Alice, więcej się dzieję pod względem muzycznym i wokalnym oraz ma to swój troszku nietypowy klimat.
Powodzenia Uśmiech
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

ALBANIA: Alice Chater - Wonderland (My Name Is Alice) Empty Re: ALBANIA: Alice Chater - Wonderland (My Name Is Alice)

Sro 19 Sie - 13:27
Hmmm, zdecydowanie utwór inny od Wilkowego Two of Us. O ile tam musiałem się przekonywać, to tutaj czuję się zaintrygowany od razu. Rzeczywiście więcej się dzieje muzycznie, co na plus. Ogólnie piosenka brzmi jakby miała to śpiewać Bryta wczesna czy obecnie Kim Petras. Wybór w porząsiu.


No i fajny ten link itd.

Batiooo lubi ten post

Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 303
Płeć : Male
Wiek : 23

ALBANIA: Alice Chater - Wonderland (My Name Is Alice) Empty Re: ALBANIA: Alice Chater - Wonderland (My Name Is Alice)

Sro 19 Sie - 13:31
Xytros napisał:Nie spodziewałem się, że ktoś to wystawi, w dodatku tak szybko xD
Nie wiem, czy będę odosobniony w opinii na temat piosenki ale zdecydowanie wolę ten utwór od Alice, więcej się dzieję pod względem muzycznym i wokalnym oraz ma to swój troszku nietypowy klimat.
Powodzenia Uśmiech
widziałem twój kom pod Two of Us i trochę oopnąłem wiedząc że zaraz wystawię ten utwór w imiennej xd Alice znam już od dłuższego czasu i i od dawna planowałem ją zgłosić Szeroki uśmiech
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

ALBANIA: Alice Chater - Wonderland (My Name Is Alice) Empty Re: ALBANIA: Alice Chater - Wonderland (My Name Is Alice)

Sro 19 Sie - 14:50
JA wolałem tamten, ale ten tesh git

Batiooo and Wilk lubią ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

ALBANIA: Alice Chater - Wonderland (My Name Is Alice) Empty Re: ALBANIA: Alice Chater - Wonderland (My Name Is Alice)

Sro 19 Sie - 20:22
Powiem szczerze że nie spodziewałem się tak chłodnego odbioru Two Of Us wtedy w finale bo od połowy użytkowników dostałem 0 a wiązałem z tą piosenką większe nadzieje niż np. z Cyn czy innymi piosenkami w tej serii także momentami można się zaskoczyć i totalnie przeliczyć... ale dzięki temu tym bardziej teraz doceniam moje osiągnięcie z Grace Carter. Skupiając się jednak teraz na Twojej propozycji jest zgoła odmienna, bardziej mroczna ale tak samo zacna, to pierdyknięcie w refrenie - miodzio, mam tylko dużą nadzieję że nie zostanie skrzywdzona i przyjmie się o wiele lepiej niż moja bo moim zdaniem na to zasługuje. Powodzenia!  

Xytros napisał:Nie spodziewałem się, że ktoś to wystawi, w dodatku tak szybko xD
Kochana gdy wspomniałaś o tej piosence w moim temacie od razu obczaiłem i mówie sb mega, je*ne w imiennej xD ale chwilę potem myślę Batioo pisał że chcę wystawić Alice w tej serii ale z inną piosenką więc nie ciężko mi się było domyślić z jaką piosenką i na którą edycję, już tylko się upewniłem pisząc do niego a potem odpuściłem sb tego songa, zresztą jemu na pewno bardziej zależało a ja i tak miałem kilka innych propozycji na oku więc spoko.

Batiooo lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ALBANIA: Alice Chater - Wonderland (My Name Is Alice) Empty Re: ALBANIA: Alice Chater - Wonderland (My Name Is Alice)

Sro 26 Sie - 13:27
Całkiem spoko piosenka, teledysk z pajęczą siecią też wypadł ciekawie. A już traciłem nadzieję, gdy przez pierwsze 1,5 minuty nic się nie działo. Wink

Batiooo lubi ten post

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

ALBANIA: Alice Chater - Wonderland (My Name Is Alice) Empty Re: ALBANIA: Alice Chater - Wonderland (My Name Is Alice)

Czw 27 Sie - 21:04
Mega, całkowicie trafia w moje gusta, lubię też tego typu Hollywoodzkie klipy, które niby nie mają za sobą głębszej historii ale świetnie wzmagają klimat piosenki, bez względu na to czy ma być bardziej ostro i mrocznie jak tutaj, czy w wypadku bardziej sielankowych piosenek. POWODZENIA

Batiooo lubi ten post

Sponsored content

ALBANIA: Alice Chater - Wonderland (My Name Is Alice) Empty Re: ALBANIA: Alice Chater - Wonderland (My Name Is Alice)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach