Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

ARMENIA: Meg Myers - Adelaide Empty ARMENIA: Meg Myers - Adelaide

Nie 16 Sie - 1:25
[You must be registered and logged in to see this image.]

Tym razem w bój posyłam jedną z moich ulubionych artystek, której daję już trzecią szansę w KPdF. Do "Adelaide" mam niemały sentyment i w sumie cieszę się, że otrzyma swoją szansę w konkursie. Postać, której historia jest opowiadana przez Meg jest anonimowa, więc biografii niestety nie napiszę - niemniej regulaminowo jest okej. Życzę miłego słuchanka jak zwykle.  Zakochany



skrót poproszę od 2:41
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

ARMENIA: Meg Myers - Adelaide Empty Re: ARMENIA: Meg Myers - Adelaide

Wto 18 Sie - 18:18
Meg Myers kojarzę z KP-owego "Sorry", którego zresztą do tej pory z przyjemnością słucham. "Adelaide" nie odstaje zbytnio poziomem od wspomnianej piosenki. Porządny wybór, nie mam w sumie nic do zarzucenia. Na pewno nie mogę narzekać na brak charakteru, bo tego jest wystarczająco w głosie wokalistki, sama piosenka też nie jest nudna, nie dłuży się - czego chcieć więcej Szeroki uśmiech Powodzenia!

Jasiek lubi ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

ARMENIA: Meg Myers - Adelaide Empty Re: ARMENIA: Meg Myers - Adelaide

Wto 18 Sie - 19:37
Yas Serce Znam ten numer od kilku lat i niezmiernie uwielbiam. Nawet coś mi się kojarzy, że przy poprzednim starcie Meg coś tam pisałem, że szkoda, że nie Adelaide... xd No ja mogę powiedzieć, po raz kolejny Armenia będzie u mnie w czołówce (nudaaaa).

Jasiek lubi ten post

avatar
Gość
Gość

ARMENIA: Meg Myers - Adelaide Empty Re: ARMENIA: Meg Myers - Adelaide

Pią 21 Sie - 21:33
Jak powraca tu Meg Myers to zawsze z jakimś hiciorem, tak i jest w tym przypadku, może nie ma tutaj takiego powera, jakie słyszałem w jej wcześniejszych odsłonach, ale nadal się wiele dzieje, zarówno we zwrotkach, jak i refrenie, ciekawość pozostaje przez cały utwór, a to pozostawia po sobie bardzo dobre wrażenie w odbiorze.
Pozdrawiam :P
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ARMENIA: Meg Myers - Adelaide Empty Re: ARMENIA: Meg Myers - Adelaide

Sro 26 Sie - 13:54
Dobra piosenka. Bardzo mi się podoba jak zaczyna się delikatnie, a potem momentalnie nabiera pazura.

Jasiek lubi ten post

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

ARMENIA: Meg Myers - Adelaide Empty Re: ARMENIA: Meg Myers - Adelaide

Czw 27 Sie - 21:11
Na zdecydowany plus mocny, rockowy wręcz wokal pani Meg, podobają mi się też przejścia ze spokojniejszych zwrotek do energicznego refrenu, myślałem, że to jakaś Brytyjka, ewentualne Skandynawka, bo brzmi tak jakoś bardzo europejsko Szeroki uśmiech

Jasiek lubi ten post

Sponsored content

ARMENIA: Meg Myers - Adelaide Empty Re: ARMENIA: Meg Myers - Adelaide

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach