Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Von Wegen Lisbeth - Alexa gib mir mein Geld zurück! Empty BOŚNIA I HERCEGOWINA: Von Wegen Lisbeth - Alexa gib mir mein Geld zurück!

Nie 16 Sie - 1:31
[You must be registered and logged in to see this image.]

Mam dla Was wybór podwójnie imienny, bo imię będzie zarówno w tytule, jak i w nazwie wykonawcy. Założony w 2006 roku w :germany: Berlinie zespół o nazwie Z powodu Lisbeth zaprezentuje w tej edycji swoją piosenkę Alexa, oddawaj mi moje pieniądze! Opowiada ona o człowieku, który gubi się w życiu i przerasta go złożoność tych codziennych zdarzeń, które dzieją się wokół niego. Żąda, by ktoś udzielił mu na jego chaotyczne pytania prostych, jednoznacznych odpowiedzi, co nie zawsze okazuje się możliwe. Wciąż jest zagubiony i zwraca się z pretensjami do niejakiej Alexy, która wcale mu nie pomogła i tylko zawiodła jego zaufanie - najprawdopodobniej chodzi tu o Amazon Alexę. Szeroki uśmiech


Alexa, oddawaj moje pieniądze!
Nie tak to planowałem
Alexa, oddawaj moje pieniądze!
Dlaczego nikt mnie przed tym nie ostrzegał?
Alexa, oddawaj moje pieniądze!
Myślałem, że jesteś tą jedyną, która mnie zrozumie
Alexa, oddawaj moje pieniądze!
Myślałem, że ktoś wreszcie mi powie jak to jest


Skrót: od 0:02
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Von Wegen Lisbeth - Alexa gib mir mein Geld zurück! Empty Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA: Von Wegen Lisbeth - Alexa gib mir mein Geld zurück!

Wto 18 Sie - 18:11
Całkiem niezła piosenka, na pewno jest poprawa względem poprzedniej edycji! Co prawda zwrotki niezbyt przypadły mi do gustu, ale refren jest już dla mnie przyjemniejszy. No i plusik za język niemiecki Uśmiech Powodzenia!

Fenistil lubi ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Von Wegen Lisbeth - Alexa gib mir mein Geld zurück! Empty Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA: Von Wegen Lisbeth - Alexa gib mir mein Geld zurück!

Wto 18 Sie - 19:56
Esu, skąd ty bierzesz te szalone piosenki xd Oczywiście dość nietypowy i odważny wybór, ale nie da się ukryć, że nóżka nawet chodzi. I fajnie się tego ogólnie słucha, pozytywne wrażenia. No i niezaprzeczalnie wpada w ucho. Niedocenionej obsady Dorki nie przebija, ale jest fajnie.

Fenistil lubi ten post

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Von Wegen Lisbeth - Alexa gib mir mein Geld zurück! Empty Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA: Von Wegen Lisbeth - Alexa gib mir mein Geld zurück!

Pon 24 Sie - 20:22
Mogę napisać to co zwykle, wielkie brawa, za wyszukiwanie takich songów, które są ozdobą większości edycji i mimo, że totalnie nie wpisują się w codzienną playlistę typowego uczestnika PdF, to każdy kibicuje im w zajęciu jak najlepszego miejsca Uśmiech

Fenistil lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2109
Wiek : 24

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Von Wegen Lisbeth - Alexa gib mir mein Geld zurück! Empty Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA: Von Wegen Lisbeth - Alexa gib mir mein Geld zurück!

Wto 25 Sie - 23:38
Znowu zaskakujesz, ale tym razem zdecydowanie, zdecydowanie pozytywnie! Bardzo dobry jest Twój utwór. Pozornie banalny tekst doskonale dopełnia dość sielankowy nastrój. Super, mocno trzymam kciuki o awans.

Fenistil lubi ten post

marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1240
Wiek : 23

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Von Wegen Lisbeth - Alexa gib mir mein Geld zurück! Empty Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA: Von Wegen Lisbeth - Alexa gib mir mein Geld zurück!

Wto 25 Sie - 23:52
Bardzo dobra kompozycja, pozdrawiam Alexę i całą Fenistilową rodzinkę Zawstydzony Tort

Fenistil lubi ten post

Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Von Wegen Lisbeth - Alexa gib mir mein Geld zurück! Empty Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA: Von Wegen Lisbeth - Alexa gib mir mein Geld zurück!

Pią 28 Sie - 12:13
Bardzo fajna piosenka, szczególnie w pamięć zapada świetnie skonstruowany refren.  Ok  Trzymam kciuki, bo to chyba moja druga ulubiona :bosnia: w serii i fajnie byłoby usłyszeć ten utwór w finale czego Ci życzę.

Fenistil lubi ten post

Sponsored content

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Von Wegen Lisbeth - Alexa gib mir mein Geld zurück! Empty Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA: Von Wegen Lisbeth - Alexa gib mir mein Geld zurück!

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach