Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 256
Płeć : Female
Wiek : 25

WĘGRY: ONE OK ROCK - Stand Out Fit In Empty WĘGRY: ONE OK ROCK - Stand Out Fit In

Nie 6 Wrz - 11:17
WĘGRY: ONE OK ROCK - Stand Out Fit In D2FjPTc0OXgxLjU=_src_127692-one-ok-rock

Reprezentantem Węgier  :hungary:  w 29. edycji PDF zostaje japoński  :japan:  zespół One Ok Rock z piosenką "Stand Out Fit In".

Piosenka ukazała się na albumie "Eye of the Storm". Był to dziewiąty album zespołu.

skrót od 3:05
avatar
Gość
Gość

WĘGRY: ONE OK ROCK - Stand Out Fit In Empty Re: WĘGRY: ONE OK ROCK - Stand Out Fit In

Nie 6 Wrz - 11:39
Co tu dużo mówić, po raz kolejny Węgry trzymają poziom, życzę i zatem podobnego rezultatu.
Powodzenia :P
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

WĘGRY: ONE OK ROCK - Stand Out Fit In Empty Re: WĘGRY: ONE OK ROCK - Stand Out Fit In

Czw 10 Wrz - 21:03
Muszę przyznać, że nie tego spodziewałem się przed przesłuchaniem piosenki, ale zaskoczenie mogę zaliczyć do pozytywnych. Porządny numer, może nic specjalnego, ale przyjemnie się tego słucha. Trochę się dłuży pod koniec, ale ogólne wrażenia na plus Uśmiech Powodzenia!
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WĘGRY: ONE OK ROCK - Stand Out Fit In Empty Re: WĘGRY: ONE OK ROCK - Stand Out Fit In

Czw 10 Wrz - 21:38
Ohh wracamy do wspomnień ze świetnej edycji 51 https://archiwumkp.ligaf1.pl/edycje_szczegoly.php?id=51 i 7 użytkowników którzy brali wtedy udział będą pamiętać ten zespół a chyba szczególnie Daniell Język 3 ONE OK ROCK pojawili się aż dwukrotnie w tamtej edycji ale jak też słychać wtedy prezentowali mocniejsze punk-rockowe brzmienie, zresztą kiedyś w KP mocniejsze i wyraziste brzmienie było w cenie, teraz taki zwycięzca edycji 51 pewnie by skończył gdzieś w szarej d... W każdym bądź razie wtedy mi się podobali a teraz w lżejszej wersji też mi się podobają! na pewno :hungary: wrócą do łask :unitedkingdom: po dwóch z rzędu wyborach które delikatnie ujmując mi nie leżały. Powodzonka.
Sponsored content

WĘGRY: ONE OK ROCK - Stand Out Fit In Empty Re: WĘGRY: ONE OK ROCK - Stand Out Fit In

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach