Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

HOLANDIA: Courage My Love - Remission Empty HOLANDIA: Courage My Love - Remission

Pon 7 Wrz - 15:05
W 29. Edycji PdF, :snetherlands: Holandię reprezentować będzie :canada: Courage My Love w utworze "Remission" . Uśmiech

HOLANDIA: Courage My Love - Remission Courag10



:canada: Courage My Love to zespół rockowy z kanadyjskiego :canada: Toronto, tworzący także w gatunkach pop - punk i synthpop, nagrywający wspólnie od 2009 roku. Główną wokalistką zespołu jest 27 - letnia Mercedes Arn-Horn, która w nagrywanych utworach gra również na gitarze. Oprócz niej do zespołu należą: Phoenix Arn-Horn (siostra bliżniaczka Mercedes) grająca na perkusji oraz nagrywająca chórki oraz basista Brandon Lockwood (również uczestniczący w nagrywaniu chórków).

Utwór "Remission" opowiada o byciu nawiedzanym przez bolesne wspomnienia (szczególnie dotyczące byłych kochanków). Jak mówi w ich kontekście główna wokalistka - "Nie powinniśmy żyć w strachu złamanego serca, lepiej pozwolić im (wspomnieniom) być częścią naszej historii, by prowadziły nas do kolejnego rozdziału."

Fragment do skrótu: 1:10 - 2:00

Życzę miłego odsłuchu! Szeroki uśmiech
avatar
Gość
Gość

HOLANDIA: Courage My Love - Remission Empty Re: HOLANDIA: Courage My Love - Remission

Czw 10 Wrz - 9:30
Bardzo fajna pioseneczka, dosyć wyrazista i wydaje mi się, że obecna pani z Kanady skończy nieco lepiej od pani z Kanady w pseudo-wakacyjnej, choćby za sprawą lepiej przyswajalnej piosenki, chociaż dla mnie i tamta była świetna.
Powodzenia :P
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

HOLANDIA: Courage My Love - Remission Empty Re: HOLANDIA: Courage My Love - Remission

Czw 10 Wrz - 23:04
Jak na pierwsze przesłuchanie mam całkiem pozytywne odczucia. Nie mam właściwie nic do zarzucenia temu utworowi, co więcej myślę, że z czasem będzie się wkręcał, oby tak było. Wybór na plus, powodzenia!

Aleks lubi ten post

Sponsored content

HOLANDIA: Courage My Love - Remission Empty Re: HOLANDIA: Courage My Love - Remission

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach