Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

IRLANDIA: Nao - Make It Out Alive feat. SiR Empty IRLANDIA: Nao - Make It Out Alive feat. SiR

Nie 1 Lis - 1:00
[You must be registered and logged in to see this link.]

Wraz z nową serią mogę wam zdradzić, że miałem na nią plan - chciałem wziąć UK i wystawić samych black artists. Z Irlandią to się jednak nie uda (przyznaję, że wziąłem ją głównie ze względu na UK w strefie, chociaż piosenki na krajowe już też mam przygotowane, które bardzo lubię i możecie liczyć na jakieś rockowe propozycje z mojej strony w przyszłości :P). Trochę też zacząłem żałować tej decyzji, bo opcji było tak dużo, że sam nie wiedziałem co ostatecznie zgłosić. xd Postanowiłem jednak na piosenkę, która jest dla mnie najbardziej 'relatable' i z którą każdy z nas może się utożsamiać.

Nao Jessica Joshua znana po prostu jako Nao to brytyjska wokalistka znana z łączenia soulu i r&b z funkiem oraz muzyką elektroniczną. By nazwać swoją muzykę, wymyśliła termin wonky funk. To druga przygoda Nao z PDF - wcześniej Batioo wystawił jej utwór "If You Ever". "Make It Out Alive" to pozycja numer dwa na jej drugim albumie pt. "Saturn".



House burnt down, burnt down to the fucking ground
I don't even care now if I make it out


"Make It Out Alive" idealnie sumuje to, o czym jest mój album. Kiedy byłam chwilę przed trzydziestką i wszystko tak szybko się zmieniało: relacje, praca, sytuacja w domu. Byłam zagubiona i szczerze zastanawiałam się, jak sobie z tym poradzić. Pomysł, by zrobić z tego duet powstał, żeby odwzorować, jak wiele ludzi z całego świata przechodzi przez podobny okres. Byłam wielką fanką głosu i tekstów SiRa, więc byłam w siódmym niebie, kiedy zgodził się ze mną zaśpiewać".

Dawid and Batiooo lubią ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

IRLANDIA: Nao - Make It Out Alive feat. SiR Empty Re: IRLANDIA: Nao - Make It Out Alive feat. SiR

Pon 2 Lis - 15:16
Wspomniane If You Ever słucham do dziś Serce Tutaj mamy podobny, bujający klimat więc jest bardzo dobre. Głosy wokalistów też się fajnie przeplatają i do siebie idealnie pasują. Jednak mimo wszystko nie jest uniwersalny wybór, i nie każdemu się spodoba. Ja natomiast jestem bardzo nim usatysfakcjonowany, porządne wejście w nową strefę i serię.

Batiooo and Drover lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2120
Wiek : 24

IRLANDIA: Nao - Make It Out Alive feat. SiR Empty Re: IRLANDIA: Nao - Make It Out Alive feat. SiR

Pią 20 Lis - 12:47
Dzięki za komentarz u mnie.
:ireland: Irlandzki utwór zaczyna się bardzo intrygująco. Chyba słyszałem już jakieś piosenki Nao, więc zaciekawienie było podwójne. Szkoda, że po pierwszym refrenie wszystko idzie w dziwnym kierunku, w ogóle nie czuję tego flow. Jest solidnie z dobrą produkcją, ale czegoś zabrało. W kolejnych edycjach na pewno nie raz jeszcze będę mógł się zachwycić Twoim wyborem.

Drover lubi ten post

Sponsored content

IRLANDIA: Nao - Make It Out Alive feat. SiR Empty Re: IRLANDIA: Nao - Make It Out Alive feat. SiR

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach