Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

IRLANDIA: Todiefor - Bel Air (feat. Mahmood & Poupie) (Daniell) Empty IRLANDIA: Todiefor - Bel Air (feat. Mahmood & Poupie) (Daniell)

Pią 16 Wrz - 23:46


Ostatnio zmieniony przez Morison dnia Nie 2 Paź - 23:35, w całości zmieniany 1 raz
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

IRLANDIA: Todiefor - Bel Air (feat. Mahmood & Poupie) (Daniell) Empty Re: IRLANDIA: Todiefor - Bel Air (feat. Mahmood & Poupie) (Daniell)

Wto 20 Wrz - 1:02
Pomimo klubowych klimatów nawet strawnie się tego słucha z uwagi na głos Mahmooda, a żeński wokal też stanowi niezłe przełamanie. @justi578 ostatnio mocno siedziała w tych południowych klimatach, może to jej.
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

IRLANDIA: Todiefor - Bel Air (feat. Mahmood & Poupie) (Daniell) Empty Re: IRLANDIA: Todiefor - Bel Air (feat. Mahmood & Poupie) (Daniell)

Czw 22 Wrz - 17:48
Anon napisał:Piosenka nie porywa. Ze względu na feat Mahmooda obstawiam tu @Dawid

Dawid and marjuz lubią ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

IRLANDIA: Todiefor - Bel Air (feat. Mahmood & Poupie) (Daniell) Empty Re: IRLANDIA: Todiefor - Bel Air (feat. Mahmood & Poupie) (Daniell)

Pią 23 Wrz - 17:27
Z ciekawości szukałem gdzie jest piosenka @syguu queen która na ogół się za mnie podszywała BEZCZELNIE w każdej możliwej anonimowej i stwierdzam że albo jest tutaj (ale to już wybór nie w moim stylu) albo nie mam pojęcia gdzie...
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2109
Wiek : 24

IRLANDIA: Todiefor - Bel Air (feat. Mahmood & Poupie) (Daniell) Empty Re: IRLANDIA: Todiefor - Bel Air (feat. Mahmood & Poupie) (Daniell)

Sob 24 Wrz - 0:06
Ano lubię Mahmooda, ale tutaj ewidentnie jest tylko dodatkiem do muzycznej wizji głównego wykonawcy. Czyżby @justi578 pokazała nieco inne oblicze pozostając w południowych rejonach? Jak nie ona no to @syguu.
syguu
syguu
Użytkownik
Użytkownik
Klan : San Remiarz

Liczba postów : 216
Płeć : Female
Wiek : 24

IRLANDIA: Todiefor - Bel Air (feat. Mahmood & Poupie) (Daniell) Empty Re: IRLANDIA: Todiefor - Bel Air (feat. Mahmood & Poupie) (Daniell)

Pon 3 Paź - 15:03
@Wilk  @Dawid serio myśleliście, że dam się tak łatwo odkryć? Język 1

Dawid and Wilk lubią ten post

justi578
justi578
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 200
Płeć : Female
Wiek : 25
Skąd : Wilkowice

IRLANDIA: Todiefor - Bel Air (feat. Mahmood & Poupie) (Daniell) Empty Re: IRLANDIA: Todiefor - Bel Air (feat. Mahmood & Poupie) (Daniell)

Pon 3 Paź - 18:13
Chciałam napisać dokładnie to samo, co syguu. @Dawid @Fenistil nie jestem aż tak przewidywalna, by Mahmooda w anonimowej wystawić Język 2

Dawid lubi ten post

Sponsored content

IRLANDIA: Todiefor - Bel Air (feat. Mahmood & Poupie) (Daniell) Empty Re: IRLANDIA: Todiefor - Bel Air (feat. Mahmood & Poupie) (Daniell)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach