Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 256
Płeć : Female
Wiek : 25

IRLANDIA: Fisz Emade Tworzywo feat. Justyna Święs - Pył Empty IRLANDIA: Fisz Emade Tworzywo feat. Justyna Święs - Pył

Sro 3 Kwi - 15:06
IRLANDIA: Fisz Emade Tworzywo feat. Justyna Święs - Pył Fisz_emade_tworzywo_drony_recenzja

W drugiej edycji postawiłam na piosenkę braci Waglewskich, która powstała we współpracy z Justyną Święs, znaną z duetu The Dumplings. Utwór pochodzi z albumu "Mamut", który zdecydowanie mogę uznać za jeden z najważniejszych w moim życiu. Życzę miłego słouchania!
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1871
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

IRLANDIA: Fisz Emade Tworzywo feat. Justyna Święs - Pył Empty Re: IRLANDIA: Fisz Emade Tworzywo feat. Justyna Święs - Pył

Czw 4 Kwi - 23:17
Eeej, świetne to! Szeroki uśmiech Pierwsze nuty co prawda nie wywarły na mnie zbyt dobrego wrażenia, ale w momencie wejścia tego surowego, półmówionego wokalu od razu zmieniłem zdanie i dałem się zaciekawić. Elektronika w tle jest tu dość agresywna i dzika, ale z czasem ładnie się ze wszystkim klei i potrafi wkręcić.

Powodzenia!
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

IRLANDIA: Fisz Emade Tworzywo feat. Justyna Święs - Pył Empty Re: IRLANDIA: Fisz Emade Tworzywo feat. Justyna Święs - Pył

Sob 6 Kwi - 0:27
Kompletnie nie moja bajka - zwrotki są jeszcze O.K, ale przyznam, że w refrenach to się zwyczajnie nie odnajduję... :bounce: Mimo to, powodzenia życzę! Wink
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

IRLANDIA: Fisz Emade Tworzywo feat. Justyna Święs - Pył Empty Re: IRLANDIA: Fisz Emade Tworzywo feat. Justyna Święs - Pył

Sob 6 Kwi - 10:00
Podpinam się pod zachwytami. Szeroki uśmiech Nie przepadam za Odellem i byłem trochę rozczarowany twoim ostatnim wyborem, ale teraz znów zgłaszasz genialną piosenkę do czego przyzwyczaiłaś mnie już w KP. Wink
Sponsored content

IRLANDIA: Fisz Emade Tworzywo feat. Justyna Święs - Pył Empty Re: IRLANDIA: Fisz Emade Tworzywo feat. Justyna Święs - Pył

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach