Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

MOŁDAWIA: Josef Salvat - paper moons Empty MOŁDAWIA: Josef Salvat - paper moons

Nie 1 Lis - 12:26
[You must be registered and logged in to see this image.]


Czas wprowadzić kolejny kraj do konkursu, a więc Hora Din Moldova!
.
.
.
Tylko, że nie bo polecimy sobie na początek hen daleko za ocean i przypomnimy sobie o panu, który wydał jeden z najlepszych albumów tego roku.



:moldova: :australia: :australia: :moldova:

(skrót od 1.45)
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

MOŁDAWIA: Josef Salvat - paper moons Empty Re: MOŁDAWIA: Josef Salvat - paper moons

Nie 1 Lis - 12:44
Bardzo dobry numer, najlepsze nagranie Josefa "Open Season".

Aro lubi ten post

Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

MOŁDAWIA: Josef Salvat - paper moons Empty Re: MOŁDAWIA: Josef Salvat - paper moons

Nie 1 Lis - 18:27
Słuchałem tego albumu i znalazło się na nim kilka kawałków, które mnie bardziej zainteresowały w tym m.in. "paper moons". Jak dla mnie porządny, popowy numer i daję okejkę Ok powodzenia

Aro lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

MOŁDAWIA: Josef Salvat - paper moons Empty Re: MOŁDAWIA: Josef Salvat - paper moons

Nie 1 Lis - 20:19
Twój najlepszy mienski wokal w poprzedniej serii to był dla mnie zdecydowanie Hurts - sztośiwo to było jak nic, ten utwór z kolei nie dobija do końca do tego poziomu ale mimo to ma coś w sobie i ma też u mnie potencjał na tendencje wzrostową, muszę się bardziej wsłuchać, zobaczymy też jak będzie z poziomem bo widzę co najmniej już kilka osób stawia na facetów w tej serii, także konkurencja się szykuje. Ciekawe swoją drogą że wybrałeś Moldove Oczy nie spodziewałem się tego po Tobie, z drugiej strony będzie ciekawiło mnie jak wybrniesz z krajówek z tym państwem. Powodzenia!

PS. ciągle w głowie mam MATEO MATEO MATEO MY LOVE kocham tą nutę!

Aro lubi ten post

DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

MOŁDAWIA: Josef Salvat - paper moons Empty Re: MOŁDAWIA: Josef Salvat - paper moons

Pon 2 Lis - 18:46
Witam mojego ulubionego uczestnika poprzedniej serii Całus Josefa Salvata kojarzę z KP-owego "Paradise", którego do tej pory słucham z dużą przyjemnością. Nic więcej z twórczości tego pana nie znam, ale piosenka wystawiona przez Ciebie jest naprawdę spoko. Jest to typ męskiego wokalu, który jak najbardziej akceptuję, a sam utwór też jest bardzo miły w odsłuchu i aż ma się ochotę odtworzyć go jeszcze raz Wink Na plus budowa piosenki, nie wznosi się jednostajnie w górę, a jakby faluje co jakiś czas uspakajając się, by zaraz znów zwiększyć moc, przez co nie ma mowy o jednostajności czy znużeniu. Będę się jeszcze przysłuchiwał, powodzenia!

Aro lubi ten post

avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

MOŁDAWIA: Josef Salvat - paper moons Empty Re: MOŁDAWIA: Josef Salvat - paper moons

Wto 3 Lis - 23:46
Nazwisko tego pana kojarzą już z którejś poprzedniej edycji KP / PdF. I jakoś tak mi się skojarzyło, że to raczej mogą nie być moje klimaty. Po przesłuchaniu muszę stwierdzić, że jestem pozytywnie zaskoczony. Porządny utwór z ciekawą, elektroniczną warstwą muzyczną. Może nie trafia do mnie, aż tak bardzo jak niektóre z wybranych już utworów do tej edycji, ale wrażenie pozostawia dobre i myślę, że jeszcze pewnie wrócę do tego utworu kiedyś Uśmiech

Aro lubi ten post

Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 33
Skąd : Kraków

MOŁDAWIA: Josef Salvat - paper moons Empty Re: MOŁDAWIA: Josef Salvat - paper moons

Pon 9 Lis - 10:28
Dziękuję za miłe przywitanie <3 Uśmiech
Paper moons ma swój klimat, jednak długo się rozkręca, płynę dopiero z końcówką. Dlatego dobrze, że jest tyle czasu na zapoznanie się z piosenkami. Dlatego odtwarzając ją kolejny raz słyszę co raz więcej i i relaks wchodzi pełną parą. Na pewno w tej serii mnie zaskoczysz i trzymam kciuki za dobre wyniki Uśmiech

Co do mojego wyboru, nie chciałam przerażać forum "typową" Rahei, raczej pójść w stronę mniej uprzedzająca na początek Szeroki uśmiech Obiecuję jednak mocniejsze klimaty, jednak jeszcze nie wiem w jakiej proporcji.

Aro lubi ten post

Sponsored content

MOŁDAWIA: Josef Salvat - paper moons Empty Re: MOŁDAWIA: Josef Salvat - paper moons

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach