Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ISLANDIA: Svala - Paper

+14
KarolStark
Yngwie / admin
Fenistil
Nela_30
mercator
Liver
Drover
Aro
Skrzeczek
IgorBielak
Batiooo
Łosoś
yourraxus
DanielW
18 posters
Go down

Jak oceniasz reprezentantkę Islandii?

7 - 54%
2 - 15%
1 - 8%
2 - 15%
0 - 0%
1 - 8%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 13
 
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

ISLANDIA: Svala - Paper Empty ISLANDIA: Svala - Paper

Sob 11 Mar - 23:56
:iceland: Islandię w Kijowie będzie reprezentować Svala z piosenką Paper. W superfinale islandzkich preselekcji wokalistka pokonała Daðiego Freyra Péturssona.

ISLANDIA: Svala - Paper 16465706_382827072080547_1022848531716636672_n.jpg?ig_cache_key=MTQ0ODEyNTQ3ODE2MTU0NDk0MQ%3D%3D

WERSJA STUDYJNA
WYSTĘP PÓŁFINAŁOWY (WERSJA ISLANDZKA)
WYSTĘP FINAŁOWY
yourraxus
yourraxus
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Pride

Liczba postów : 51
Płeć : Female
Wiek : 24

ISLANDIA: Svala - Paper Empty Re: ISLANDIA: Svala - Paper

Nie 12 Mar - 0:07
Najlepsza piosenka ze wszystkich preselekcji razem wziętych! Serce Kocham! 12/12.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

ISLANDIA: Svala - Paper Empty Re: ISLANDIA: Svala - Paper

Nie 12 Mar - 0:13
Islandia.. Witam w mym top 5 Szeroki uśmiech 12/12

.....................................


ISLANDIA: Svala - Paper Laura-poldvere-laura
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 303
Płeć : Male
Wiek : 23

ISLANDIA: Svala - Paper Empty Re: ISLANDIA: Svala - Paper

Nie 12 Mar - 0:16
Chyba najlepsza piosenka z całego sezonu preselekcyjnego! <3 Jestem zachwycony! Szeroki uśmiech Na pewno zagłosuję na Svalę podczas Eurowizji! 100/100 <3
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

ISLANDIA: Svala - Paper Empty Re: ISLANDIA: Svala - Paper

Nie 12 Mar - 0:23
Tak! Już się bałem, że wygra "Is this love". Nie zachwycam się tą piosenką jak inni i nie uważam jej za genialną, ale jest bardzo dobra. Rośnie nam konkurencja cały czas.
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

ISLANDIA: Svala - Paper Empty Re: ISLANDIA: Svala - Paper

Nie 12 Mar - 0:44
Hmmm może być. Słuchałem już 2 lub 3 razy wcześniej, bo inni mi tę piosenkę pokazywali. Wtedy mnie nie przekonywała, ale teraz zmieniłem zdanie. Jest to wybór nawet dobry. Nie wywołuje u mnie jednak jakichś niesamowicie dobrych odczuć. Po prostu ten utwór leci sobie, jest nawet miły, ale nie wyjątkowy. Istnieje on, trzyma jakiś poziom, wnosi raczej nie dużo do konkursu i jest mi obojętne, jak sobie poradzi, a więc dam 6/12.
Moje odczucia z tą piosenką są coraz lepsze stopniowo. Zwiększam ocenę do 7.


Ostatnio zmieniony przez Skrzeczk dnia Nie 12 Mar - 13:42, w całości zmieniany 1 raz
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

ISLANDIA: Svala - Paper Empty Re: ISLANDIA: Svala - Paper

Nie 12 Mar - 0:45
Uff, Islandia wybrała najlepiej, jak mogła. Bardzo, bardzo dobra piosenka. Niby alternatywna, ale nie przytłacza, dość łatwo ją przyswoić. Klimat jest wspaniały, jednak przyczepię się do głosu wokalistki. Taki wysoki ton na pewno nie jest moją ulubioną kobiecą barwą. Jednak sama piosenka zacna, taka idealna na dyszkę
I nasz półfinał to będzie rzeźnia, jeżeli nikt występu nie popsuje.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 761
Płeć : Male
Wiek : 23

ISLANDIA: Svala - Paper Empty Re: ISLANDIA: Svala - Paper

Nie 12 Mar - 0:51
Na razie przesluchalem ja tylko jeden raz, ale podoba mi sie. Szeroki uśmiech I mysle, ze z kolejnymi przesluchaniami spodoba mi sie jeszcze bardziej. Wink Na tle tych wszystkich gowien w stylu "This Is Love" albo "Occidentali's Karma" wypada bardzo, bardzo przyzwoicie. Na pewno bedzie wysoko w moim rankingu.

Oby tylko nie zostala robbed jak Greta. Wink
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

ISLANDIA: Svala - Paper Empty Re: ISLANDIA: Svala - Paper

Nie 12 Mar - 1:05
Genialny, najlepszy jaki mógł być wybór Islandii Serce Ta piosenka spodobała mi się od samego początku, co prawda troszkę bardziej lubię ją w wersji islandzkiej, ale już przyzwyczaiłem się, że musi stać się cud, by Islandia wysłała coś w swoim języku. Co do samego już utworu - wspaniałe refreny przysłaniają niedoskonałości w postaci tylko dobrych zwrotek. Co do wykonania na żywo - nie mam do Svali żadnych zastrzeżeń, jednak islandzki team musi popracować nad show - to z preselekcji jest dość nudne. Podsumowując - Svala szybuje do TOP5 mojego rankingu i raczej tam zostanie. Mam tylko nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja z ubiegłego roku...

Aro napisał:I nasz półfinał to będzie rzeźnia, jeżeli nikt występu nie popsuje.

Oj tak, to będzie masakra, zaczynam się niestety bać o awans naszej Kasi...
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

ISLANDIA: Svala - Paper Empty Re: ISLANDIA: Svala - Paper

Nie 12 Mar - 2:02
Spodziewałem się, że Svala będzie jedną ze ścisłych faworytek islandzkich pre i nie dziwi mnie jej zwycięstwo. Utwór mi się podoba, jest taki nordycki, mroźny, bardzo klimatyczny, niesamowicie się wyróżnia na tle amerykańskich radiówek i ballad w tym roku. Myślę, że Islandia ugra w Kijowie naprawdę sporo (może nie zwycięstwo, bo piosenka jest jednak nieco "specyficzna", ale o Top 5 jak najbardziej może powalczyć).


Ostatnio zmieniony przez Liver dnia Czw 16 Mar - 13:19, w całości zmieniany 1 raz
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

ISLANDIA: Svala - Paper Empty Re: ISLANDIA: Svala - Paper

Nie 12 Mar - 8:16
Świetny wybór Islandii, z sobotnich preselekcji to Islandia wybrała najlepiej jak mogła. Oj, jak już pisałem wcześniej pierwszy półfinał będzie półfinałem śmierci. Na szczęście Polska startuje w drugiej połówce...
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

ISLANDIA: Svala - Paper Empty Re: ISLANDIA: Svala - Paper

Nie 12 Mar - 8:38
Bardzo się cieszę. Piosenka od razu wpadła mi w ucho. Ma w sobie coś z lat 80 i 90-tych zresztą jak sama Svala patrząc na jej ubiór Uśmiech Myślę, że zasługuje na TOP 5 w tym roku. Już się bałam, że te sweterki wygrają, ale na szczęści udało się. Chociaż jeden kraj podjął dobrą decyzję. Ciekawa jestem bardzo co by było gdyby taki mały kraj wygrał Eurowizję. Czy Islandia udźwignęłaby organizację takiego konkursu? (oni mają trochę ponad 300 tysięcy ludności). Już Anglię udało im się pokonać w piłce :P to na pewno stać ich na zwycięstwo.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ISLANDIA: Svala - Paper Empty Re: ISLANDIA: Svala - Paper

Nie 12 Mar - 8:48
Preselekcje islandzkie są tymi, które w ostatnich latach śledzę chyba najbardziej i już trzeci raz z rzędu moja reakcja na zwycięską piosenkę to: "no niby ok, jak się wsłucham to nawet jestem w stanie to polubić". Jak dwie poprzednie kandydatki skończyły, wszyscy wiemy. Zobaczymy jak będzie tym razem. Uśmiech

Od początku przewidywałem zwycięstwo Svali, choć jej piosenka niespecjalnie mnie rusza. Zdecydowanie wolałbym Daðiego, u którego może szału nie było, ale piosenka bardzo przemówiła do mnie swoją treścią oraz prezentacją sceniczną. Uśmiech Svala na razie wyląduje pewnie gdzieś w trzeciej dziesiątce mojego rankingu.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

ISLANDIA: Svala - Paper Empty Re: ISLANDIA: Svala - Paper

Nie 12 Mar - 10:15
Kocham Cię Islandio! najlepszy wybór wprost do mojego top 3! Serce :iceland: Dziewczyny rządzą Belgia, Azerbejdżan, Macedonia a teraz Islandia. To był dobry tydzień dla Eurowizji. Uśmiech

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 928
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

ISLANDIA: Svala - Paper Empty Re: ISLANDIA: Svala - Paper

Nie 12 Mar - 10:40
Fajny utwór. Na razie jakieś duże więzi mnie z nim nie łączą, ale może się to zmienić. Przynajmniej podoba mi się bardziej od zeszłorocznej Islandii Szeroki uśmiech

7/12
Sponsored content

ISLANDIA: Svala - Paper Empty Re: ISLANDIA: Svala - Paper

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach