Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

MOŁDAWIA: Everglow - La Di Da Empty MOŁDAWIA: Everglow - La Di Da

Nie 22 Lis - 0:04
[You must be registered and logged in to see this image.]


Ostatnio edycja azjatycka skończyła się dla mnie wspaniałym flopem w semi, więc czas na powtórkę Serce
Ladidaladidadaladidadida  Księżyc

:moldova:  :southkorea: :southkorea: :moldova:




skrót poproszę od 1.48


Ostatnio zmieniony przez Aro dnia Nie 22 Lis - 21:29, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Gość
Gość

MOŁDAWIA: Everglow - La Di Da Empty Re: MOŁDAWIA: Everglow - La Di Da

Nie 22 Lis - 16:13
Chyba La Di Da Di De była pierwsza w kolejności do pojawienia się w tej edycji, niemniej jednak sam myślałem nad jej wystawieniem. Bardzo podoba mi się tutaj przebojowość, która leci przez cały czas tego utworu, nie ma chwili na nudę, coś się zawsze wydarzy, fajnie urozmaicone zwrotki a refren akurat jest bardzo chwytliwy i łatwo można zanucić słowa.
Moim zdaniem powtórki z półfinałem nie powinno mieć miejsca, mam nadzieję, że większość osób będzie sądziło podobnie.
Powodzenia :P
Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 256
Płeć : Female
Wiek : 25

MOŁDAWIA: Everglow - La Di Da Empty Re: MOŁDAWIA: Everglow - La Di Da

Nie 22 Lis - 20:27
Everglow to zespół k-popy, a więc przygotowałam o nich krótką notatkę:

Everglow to zespół spod skrzydeł Yuehua Entertainment W skład grupy wchodzi 6 dziewczyn: E:U, Sihyeon, Mia, Onda, Aisha, Yiren . Zadebiutowały w marcu ubiegłego roku z piosenką “Bon Bon Chocolate” i już wtedy zdobyły bardzo dużą liczbę fanów. Na tak duże zainteresowanie dziewczynami już od chwili debiutu wpływ ma to, że w skład grupy wchodzą dwie byłe uczestniczki Produce 48. Produce 48 to program survivalowy, czyli program którego celem jest tworzenie nowej grupy k-popowej. Co prawda dziewczyny nie dostały się do finałowego składu tego zespołu ale i tak zostały zapamiętane. Dziewczyny, które były w programie to Yiren i Sihyeon. W grupie mamy też uczestniczkę Idol School (to również program survivialowy), którą jest Onda.
Everglow jak dotąd wydały 4 single, a “La Di Da” to ich najnowsza piosenka.
Ciekawe jest również to, że każda z dziewczyn ma przydzielony do siebie kolor.
E:U, czyli liderka Everglow, jest uznawana za jedną z najlepszych raperek wśród idolek.
Dziewczyn obecnie jest 6 ale po disbandzie (rozpadzie) IZ*ONE (zespół powstał z Produce 48) jedna z członkiń, którą jest Yena możliwe, że dołączy do Everglow.
Natomiast jeśli chodzi o fandom dziewczyn to nazywa się on For Ever. W Polsce fandom Everglow jest jednym z największych wśród gbandów.

Dziewczyny bardzo cieżko pracowały przed debiutem. Aisha była trainee przez 11 lat, a więc trenowała, aby zostać idolką od kiedy miała 8 lat. Można więc powiedzieć, że poświęciła całe swoje życie dla muzyki. Warto więc docenić dziewczyny zarówno w tej edycji jak i poza.

Aro lubi ten post

Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 256
Płeć : Female
Wiek : 25

MOŁDAWIA: Everglow - La Di Da Empty Re: MOŁDAWIA: Everglow - La Di Da

Nie 22 Lis - 20:31
A teraz napiszę co sądzę o twojej piosence.

Bardzo ją doceniam. Zresztą sama chciałam ją wystawić w preselekcjach. Jest przebojowa. Można ją słuchać 1000 razy, a w ogóle się nudzi. Nawiązuje do brzmień z lat 80. Jest to zresztą obecnie bardzo popularne w k-popie. Dziewczyny świetnie wyglądają też w teledysku i każda z nich dostała swój czas, aby rozbłysnąć. Refren jest mocno chwytliwy, tak jak wspomniał Xytros można sobie zanucić. Bardzo dobry wybór i cieszę się, że PDF pozna te wspaniałe dziewczynki.

Aro lubi ten post

Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 305
Płeć : Male
Wiek : 23

MOŁDAWIA: Everglow - La Di Da Empty Re: MOŁDAWIA: Everglow - La Di Da

Pon 23 Lis - 22:15
mamy koncowke listopada ale dzieki tej edycji moge poczuc sie znow jak na wakacjach, super wybor, pozdrawiam

Aro lubi ten post

Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

MOŁDAWIA: Everglow - La Di Da Empty Re: MOŁDAWIA: Everglow - La Di Da

Czw 26 Lis - 19:52
Fantastic Baby zostało ze mną do dzisiaj xD mimo, że to było tysiąc lat temu to dalej pamiętam [*]

Ale teraz to muzę wystawiłeś, myślę że nawet jak znajdzie się ktoś komu w ogóle to nie podejdzie to i tak mimowolne nucenie piosenki ma załatwione a to już dużo. Mnie się podoba. Powodzonka.

Aro lubi ten post

Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 33
Skąd : Kraków

MOŁDAWIA: Everglow - La Di Da Empty Re: MOŁDAWIA: Everglow - La Di Da

Pią 27 Lis - 14:30
Zawsze gdy wchodzi na playliście tupię nóżką. Mnie też się podoba, ogólnie do tych dziewczyn przyczepić się nie można. Ta przebojowość fajnie nastraja, więc wciskam replay. Na pewno sobie poradzą Uśmiech

Aro lubi ten post

Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 305
Płeć : Male
Wiek : 23

MOŁDAWIA: Everglow - La Di Da Empty Re: MOŁDAWIA: Everglow - La Di Da

Pią 27 Lis - 17:44
chcialbym tylko dodac ze wg mnie jest to utwor ktorego nie powstydzilaby sie sama Dula peep

Aro lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

MOŁDAWIA: Everglow - La Di Da Empty Re: MOŁDAWIA: Everglow - La Di Da

Pią 27 Lis - 18:30
WOW, kocham! Serce bo brzmi to trochę a może nawet bardziej niż trochę jak jedna z najlepszych piosenek tego roku czyli "Physical" a jeśli przypomnimy sobie jakie miejsce ta piosenka zajęła w PdF to może warto być pozytywnej myśli Wink MEGA BOP. Powodzenia!

Aro lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1865
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

MOŁDAWIA: Everglow - La Di Da Empty Re: MOŁDAWIA: Everglow - La Di Da

Pon 7 Gru - 0:34
Popowy banger w najlepszym wydaniu, nie ma się do czego przyczepić. Uśmiech Jest tu masa energii, a do tego czuć tak jakby brzmienie retro. Słuchając tego mam nawracające skojarzenia ze Steps - Scared of the Dark - oczywiście w pełni pozytywne. Wink

Aro lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

MOŁDAWIA: Everglow - La Di Da Empty Re: MOŁDAWIA: Everglow - La Di Da

Pią 25 Gru - 8:57


Ostatnio mi wpadł ten performance w oko bo chłopcy to tańczą lepiej niż chyba wszystkie laski na youtubie, sztos całkowity Tancerka więc postanowiłem się podzielić. Ogólnie ta piosenka to taki energetyczny rozpiździel że z uwagi na wszelkie okoliczności głosowania finałowego jest mi po czasie przykro że nie wygrałeś, mimo że piosenka Rosji była też dobra.

Aro and Fenistil lubią ten post

avatar
Gość
Gość

MOŁDAWIA: Everglow - La Di Da Empty Re: MOŁDAWIA: Everglow - La Di Da

Wto 29 Gru - 0:03
MEGA mi się wkręciła ta muza. Idealna do uciekania przed killerem w Dead by Daylight Serce
Sponsored content

MOŁDAWIA: Everglow - La Di Da Empty Re: MOŁDAWIA: Everglow - La Di Da

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach